:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatırlarmısın Cano ?
ѕαкℓı@мѕı@η
In$aLLah .. Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
gelince ilk napıcam bilionmu o yerimize gıdıp o kutugun uzerıne oturum j ve fume Big Grin?
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Insallah Canom gelde Yapariz ..

Seninle yaptigimiz herseyi öyle çok özledimki, Ben seni çok özledim Anlatilipta Anla$iLmayaCak Kadar ..
Ara
chatlaq
üzüldm size Sad

inşalalh bigün yollar sizi birleştirir ayrılmamak üzere .. Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Bugun bayram Cano[m], bilirsin zaten burda bayramlar hep hüzünlü geçer, ama bugun daha da hüzünlü var ya.. öyle beter ki hiç olmami$ birdaha olmayaCak gibi bir hüzün var bugun .. Sensiz hersey çok bo$ .. Seninle ya$anilan tek bir an hiçbirsey gibi degil Yerini kimseyle dolduramiyor .. yerin dolmuyor sensiz olmuyor gülüm ..

Gelsen de artik bitse bu aci vallahi çok özledim seni
Dost'un yoklugu hiçbiseye benzemiyormus valla
Bilmiyordum ki Nerden bilicektim 'Sen' bana hiç yoklugunu ya$atmadin ki ..
Ama bu ya$adiklarimda inan yeter Daha fazla üzme beni de Geel Artik yaa ..

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzüldm size Sad

inşalalh bigün yollar sizi birleştirir ayrılmamak üzere .. Smile

In$allah Canim in$allah beklenilen tek O gün i$te ): Ve in$allah çok yakin bir zamandadir dayanCak hal kalmadi Valla ya ):
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çok özledim seni canimin canani .. ):
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Gülüm Gül yüzlüm sendeki özlemde benim içimde alev alev yanan ne sanırsın sen bende özledim seni senli günleri herseyi zaten bayramın tadı hiç yoktu sadece agladım agladım agladım inan öylesine buruk öylesine acıyla doluydumki annem yok kardeslerim yok sen yoksun offfffff offffffff zaten sorma neler oldu sana sarılmayı ozledim cok özledim seni canımm canımın yarısı dostum benim cok koyuyor konusamamak bile üzüyor beni Sad nolur kavusalım artık az kaldı zaten yakında ordayım bu ayın sonunda donuyorum galiba seni cok sevıyorum saklım güzel gözlüm mahur gözlüm bitanem benim .
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gülüm Gül yüzlüm sendeki özlemde benim içimde alev alev yanan ne sanırsın sen bende özledim seni senli günleri herseyi zaten bayramın tadı hiç yoktu sadece agladım agladım agladım inan öylesine buruk öylesine acıyla doluydumki annem yok kardeslerim yok sen yoksun offfffff offffffff zaten sorma neler oldu sana sarılmayı ozledim cok özledim seni canımm canımın yarısı dostum benim cok koyuyor konusamamak bile üzüyor beni Sad nolur kavusalım artık az kaldı zaten yakında ordayım bu ayın sonunda donuyorum galiba seni cok sevıyorum saklım güzel gözlüm mahur gözlüm bitanem benim .

Kaç ay sonu geçti hala yoksun Cano'm ..

Ben çok Özledim seni .. bilmem neden bugun hergünden daha çok istedim yanimda olmani ama yine yoksun hiç yoksun kaç ay oldu gelmedin .. Zaten artik konusmuyorsun da benimle msn'de.. hep üzülüyorum ama sen hep kirginsin bana yani gibi Hep oyle davraniyorsun Naptim ki ben sana Cano Ne dedim de darildin bana Niye böyle davranip iyice acitiosun Canimi ..

Ben seni çok seviyorum :$
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Ben sana hiç kırgın olurmuyum gülümm gelememek üzüyo senle konusmaya dayanamıom ne zaman konussak hep aglıom sana farkettırmıom ama ıcım ole acıokı cok uzuluom ondan ole yapıom sen uzulme yeterki canımın cananı Smile sen benim herseyımsın herseyımden ote canımsın Smile
ben seni senin beni sevdiginden daha cok seviyorum Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:41 AM