:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son kez ?zl?yorum Seni Bu Gece
RomantiK_Genç
hga%20069%20(web).jpg
Son Kez ?zl?yorum Seni Bu Gece
sopa2.gif
Son kez ?zl?yorum seni bu gece..hi? ?zlememi??esine...
an?lar?m?z bir film ?eridi gibi ge?iyor g?zlerimden...sonra ya?mur olup iniyorlar geldikleri yere..kalbime..elimde sigaram,kar??mda resmin,fonda ?ebnem ferah...son kez ?zl?yorum seni bu gece..hi? ?zlememi??esine..
sen ba?kalar?n? seviyorsun ?imdi...ba?kalar?na a?k?m diyorsun t?pk? bana dedi?in gibi.. belki b?d?k bile diyorsun onlara...bana dedi?ini unutmu? gibi...
oysa ben...senden sonra kimseye a?k?m diyemedim taa i?imden hissederek..kimseye sar?lmad?m sana sar?ld???m gibi...kimsenin elini tutarken i?im titremedi..seninleyken oldu?u gibi.. ve kimseyi ?pemedim ?yle derin,?yle s?cak..seni ?pt???m gibi..kimseyi ?zleyemedim..seni ?zledi?im gibi..
ve kimseyi b?ylesine kuvvetli istemedim..seni istedi?im gibi...
ve ?imdi...son kez ?zl?yorum seni bu gece..hi? ?zlememi??esine..ve son kez ak?yorsun g?zlerimden...kalbimde saklad???m son ?ans?n da ak?p gidecek bu gece g?zlerimden son kez akan an?larla birlikte...
tekrar s?yl?yorum...son kez ?zl?yorum seni bu gece...
RomantiK_Genç
165503-8bdaf3ce670294a5%20(web).jpg
Veda
sopa2.gif
Ben veda etmeyi pek beceremem. Duygularimi da pek a?iga vuramam zaten, hele bu veda ?ok daha zor geliyor. Aslinda hi? b?yle bir son g?r?smeye gerek yoktu. Ama insanin kani durmuyor iste., ne varsa bu son anlarda.?
Senden hatirlamani bile istemiyorum., sadece temizligi ve safligi yasatalim bu aski kalbimizin bir kuytu k?sesinde!...
Ne g?zel baslamisti. Ikimizde gen?tik deli doluyduk, coskunlugumuzun son safhasinda kanimizin kaynadigi bir anda g?rd?k birbirimizi, sevdalandik.
Geceler boyu uykusuz kaldik birbirimizi d?s?nmekten, en g?zel heyecanlari, en g?zel bakislari yasadik. Hemen aski yasadik, zamani durdurup utan?lari ve sitemleri yasadik. Kavgalarin en g?zellerini de biz yaptik. ??nk? barismakta ayri bir zevk veriyordu bize.
Sevdik, sevildik, doruguna vardik kutsal duygularin.Ask yeminleri ettik tutamayacagimizi bile bile. G?nlerce aylarca yalniz ikimiz varmis gibi yasadik. Ne alayli bakan g?zlere, ne karsi ?ikan b?y?klere, ne de dost s?z?ne aldandik. Kendi atesimizde yandik, en ?nemlisi bir birimizi anladik.
Romantik sarkilari serin aksam ?st?leri yasadik seninle. En g?zel g?l??leri verdin bana. R?yalarda bile hep ikimiz vardik. Ger?ek aski tattik bunu sende biliyorsun.
?yleyse hep ayni duygularla kalmali degil mi? Biz birlikte olmasak da... g?zel baslayan ?ok g?zel yasanan bu aski ayni temiz duygularla bitirmeliyiz. Simdi de ayriligin en g?zelini en acisini yine biz yasiyoruz...
Ne dersin bu da Allah’in bir l?tf? degil mi bize? L?tfen aglama.
Neden benimkilerle yarisiyor g?z yaslarin? Sen benim g??l? kocaman sevgilim degil misin? G??l?s?nd?r sen... seni hep b?yle hatirlamak istiyorum, haydi sil g?zyaslarini. Hava da kararmak ?zere, zaman bize hep acimasizdi zaten. Yine ?yle ?abuk olmamizi istiyor herhalde.
Sana bir sey s?ylemek istiyorum. Mavi elbisen sana ?ok yakisiyor bir daha biriyle olmaya niyetlenirsen bu s?zlerim aklinda bulunsun. Bir de k???k bir istek arkana d?n?p bakma tamam mi her sey burada bitsin, hos?a kal..
RomantiK_Genç
Nature%20scanes24%20(web).jpg
Seni Sevdi?im ??in Senden Vazge?iyorum

sopa2.gif

Onca zaman?n ard?ndan s?ylenmesi g?? bir kelime biliyorum ama seni sevdi?im i?in senden VAZGE??YORUM.biliyorum ne sen beni unutacak ne de ben sensiz olaca??m.tarifi imkans?z ac?larla k?vranaca??m,her telefon ?ald???n da binbir heyecanla ko?aca??m ahizenin ba??na sen olmad???n? bile bile.gizli numaradan aray?p sesini duyup ?ylece kalaca??m telefon ba??nda biliyorum bu koca ?ehir bana dar gelecek.ama dedimya seviyorum ve gidiyorum.
yok say beni hi? tan?mam?? say.?yle bi hevesti geldi ge?ti de.ama bilki ben seni unutmayaca??m.
yorgun hayat?m?n yorgun adam?s?n.y?re?imin enkaz?nda kaz? ?al??malar? sonucunda bulmu?tum seni.y?re?imde tekrar b?y?tt?m bir g?ktelen yapt?m.?imdiyse yine gelen depremlere dayanamay?p kendi ?zerine ??kt?n.asl?nda olmamas? gerekiyordu.biz seninle ne art?? depremler ya?amad?k ki...ne da?lar denizler a?mad?k ki.ne d?z ovalarda gezmedik ki.ama ?imdi ?yle bir yerindeyiz ki hayat?n art?k ne sen nede ben bulamay?z buna ?are.HO??AKAL ?K? G?Z?M SEVD???M HO??AKAL.
RomantiK_Genç
a?ka veda ediyorumm
Sevgi...
Havaya, suya, ekme?e olan ihtiyac?m?z
gibi sevgi de bir ihtiya?...
Ekmek gibi sevgi de insan taraf?ndan
?retilir ve t?ketilir...
Biz; sevgiden yana olanlar, sevgiyi bir
yandan t?ketti?imiz gibi di?er yandan
da ?retece?iz, ?retmeliyiz...
Bu hem insan olman?n hem de
sevginin s?reklili?i i?in gerekli...

Sevgi...
G?nl?k ya?ant?m?zda bir bak??, bir
g?l??, bir dokunu?...
Bir d???nce temelinde bir ya?am
bi?imi...

Peki; sevmek g?zel de, ya ayr?l?k?
Kolay m? birini sevdikten sonra
ayr?lmak? Kolay m? onu y?rekten s?k?p
atmak? Bu y?re?ini bulundu?u yerden
koparmak, yerine ba?ka bir y?rek
koymak gibi de?il midir?
Bu kendini ?ld?rmek ve yeniden
do?maya ?al??mak anlam?na gelmez
mi?
“Ayr?l?k sevdaya dahil” ama nereye
kadar?

??te bu kitap??kta yer alan ?iirler de
B?yle bir s?recin “gel-git”lerinden...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 622 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 398 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  s€w!yorum d€n!z kısı 4 602 04-15-2022, Saat: 01:16 AM
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 371 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 277 04-14-2022, Saat: 05:29 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:38 PM