:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anneler
kardelen

Ak?am annemle babam televizyon seyrediyorlard?. Annem,’ge? oldu’,’Zaten yorgunum, ben yat?yorum.’dedi.

Annem kalkt?, mutfa?a gitti. ?erez, meyve tabaklar?n? ?alkalad?, kald?rd?. Sabaha haz?r olsun diye ?aydanl??? doldurdu, demli?e ?ay koydu .?ekerli?e bakt?,?st?ne ekledi.Kahvalt? i?in buzluktan ekmek ??kard?,ak?am yeme?i i?in ??z?ls?n diye eti a?a??ya koydu.Telefonu ?arja koydu,telefon defterini kapat?p yerine koydu.

Sonra ?ama??r makinesinden ?slak ?ama??rlar? ??kar?p ast? ve makineyi tekrar doldurdu
Banyodaki ??p sepetini bo?altt?. Islak bir havluyu kurusun diye du? perdesinin borusuna ast?.
Bir g?mlek ?t?ledi, kopuk d??mesini dikti. ?i?ekleri sulad?.Esneyerek gerindi ve yatak odas?n?n yolunu tuttu.

?al??ma masas?n?n yan?ndan ge?erken durdu, ??retmene tezkere yazd?, okul gezisi i?in para say?p ay?rd?, e?ildi, sandalyenin alt?na girmi? ders kitab?n? ald?, masan?n ?st?ne koydu.
Kek tarifleri defterini ??kard?, arkada??na s?z verdi?i tarifi bir ka??da yazd?, ?antas?na koydu.
Bakkaldan al?nacaklar? not etti , notu da ?antas?na koydu.

Sonra gitti,??? bir arada temizleme losyonuyla y?z?n? y?kad?, di?lerini f?r?alad?.Gece
Kremini ve nemlendiricisini s?rd?.T?rnaklar?na bakt?, t?rp?ledi.??eriden ‘ sen yatmaya gitmemi? miydin’ diye seslenen babama ‘ ?imdi gidiyorum ’ deyip k?pe?in su kab?n? doldurdu.Kap?lar? pencereleri kontrol etti,holdeki lambay? yakt? .Karde?imin odas?na gitti,
O?lan uyumu?tu, lambas?n? s?nd?rd?, bilgisayar?n? kapatt?, g?mle?ini ast?, yerdeki kirli ?oraplar? toplay?p sepete att?.Bana geldi,’ haydi yat art?k , biraz da yar?n ?al???rs?n ’ dedi

Kendi odas?na gitti, saati kurdu , ertesi g?n giyeceklerini haz?rlad?. 6 maddelik acil i?ler listesine 3 madde daha ekledi.Kendi kendine iyi geceler diledi hayallerinin ger?ekle?ti?ini g?z?n?n ?n?ne getirdi.

??te o s?rada babam televizyonu kapatt?, ortaya ?ylece bir ‘ ben yat?yorum ’ dedi
Ve gitti yatt?.

Kad?nlar?n neden daha uzun ya?ad?klar?n? merak ediyor musunuz?

??NK? B?Z?M YAPIMIZ UZUN ?EK??L?.??imizi bitirmeden ?yle ?abuk ?abuk ?lemeyiz.

(Bir gen? k?z taraf?ndan kaleme al?nm??,’Annelerimizi ni?in seviyoruz ’ba?l?kl? yaz?dan al?nm??t?r ) ?LKER SARIER Sabah
Ara
CariSmaBoY
süper bu yaa özelliklede son iki satırı Big GrinBig Grin
eline sağlık
fatosh_
cokk guzel olmuss
Ara
yalcin_33
paylaşım için saol ...
Ara
UyuZBiShey
harbi süper..
Ara
Son Noktam
eLLer KAdir Kıymet biLmiyor Anne Big Grin Eline SağLıq qıS Bize Bir Kes Daha AnneLerimizi HatırLattın Forum Geneline Sorsak Annene En Son Ne Zaman Nasılsın Dedin Ben KEndimi Örnek Verim 3 qüN öNceBig Grin Bu Yazıyı Okudukdan Sonrada Annemi Kaldırdım Elinden Öptümm SaoLz qaRdeLenn...
Ara
kardelen
rica ederim.beğendiğinize sevindim arkadaşlar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya tarihini değiştiren anneler sıla 0 592 09-16-2011, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: sıla
  Anne Aşkı ( Tüm Anneler Buraya ) €BeRimSin 5 603 11-20-2008, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:28 PM