:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaşım AŞK... Seninle Büyüyorum
ÇiLeK
eliflendimseninle_ido.png

SANA YAŞIYORUM

tek kişilik kışlardavirgs.gif
tek kişilik akşamlarda;
tek kişilik yataklarda donmak istemiyorum . .

/..sensiz üşüyorum../

hani en çıkmazlardavirgs.gif
gözyaşım kirpiğimin ucundavirgs.gif
yaşamaktan önce sen geliyorsun ya aklıma . .

/..seni seviyorum../

yolum sevdada . .
virajlarvirgs.gif tümsekler . .
bir yanımdan kaprisvirgs.gif bir yanımdan gurur geçiyor . .

/..ben sana koşuyorum../

gece ansızın açıyorum gözlerimi . .
senli bir rüyanın tam ortası . .
"kahretsin!" diyorum kahretsin !!
tekrar sana uyuyorum . .

/..sen uyma bana../

satırlara döküyorum seni . .
özene bezenevirgs.gif sayfa sayfa
kenarlarını süslüyorum . .
dur gözlerini kapatma !!

/..hala seni okuyorum../

onca zaman geçti . .
ayrıla ayrıla geldik tam aşkın ortasına . .
bilsen ne çok şey değişti . .
şimdi sevdama laf atanlara kocaman;
yanında küçücük oluyorum . .

/..yaşım aşk
...seninle büyüyorum.../
Ara
ÇiLeK
Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. aynı şehrin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içindevirgs.gif yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boş ver adamım. Suyla ateşinvirgs.gif geceyle güneşin birbirlerini sevmesi gibi imkansız olsa da aldırma. Yağmuru dilenen kuru toprak gibi her sabah nefesini soluyorum ben. Güneşi bekleyen kuru yaprak gibi akşam kızıllığında seni bekliyorum. Biliyorum hiçbir zaman kapımı çalmayacak ellerinvirgs.gif hiçbir zaman ellerini tuttuğumda avuç içlerin terlemeyecek. Bırak bu dünya bize hasret borcu olsun.
Hasretlikler hep demir parmaklıkların ardında kalsın. Kavuşmasın sırtlarımız birbirlerine. Değmesin dudaklarımız dudaklarımıza. Sevgi bu değil mi ? Yokluğunda bile sevmeyi bilmek. Aşkı yücelten bu değil midir ki ?. Bak şehrime yağmur yüklü bulutlar konuk olduğunda ben seni ararım her damlasında. Saçlarımı ıslatan bir yağmur damlası kadar berraktır sevgin.. Musluğu açıp avuç içlerime akan suyu delice içmek. Çünkü içtiğim sendin. Kana kana yüreğinin deryalarındaki nefesi içtim her defasında.

Gözlerim bağlı halde karanlıkta merdiven inerken hep senin sevdana yürür gibi emindim adımlarımdan. Başımı kaldırdığımda bulutlar kanat açıp gözlerinin içinde sıcak iklimleri gördüm. Dokunduğum her şey de ellerinin sıcaklığını aradım durdum. baktığım her noktada gözlerinin derinliğindeki umudu sevdim. yüreğindeki yerimi görmedim ama hep seni yaşadım. Rüzgarın hep senin saçlarına ılık meltem gibi dokunduğunu bildim.yokluğunda sevmeyivirgs.gif dokunmadan hissetmeyi öğrendim.
biliyorum bu yürek her an seni sayıklasa davirgs.gif bu özlem her gün acılarımı kanatsa da ben seni sevdim. Yüreğinin içinde büyüyen bir çocuk gibi gözlerinde gülümsüyorum hayata. Ben seni gözlerinde biriktirdiğin düşlerle sevdim.

Seni sevdiğimden beri kelebeklerin sırtında taşıyan bir yürek oldum ben.Gözbebeklerimden süzülen nemli yaşları baharların koynunda kuruyan çiçeklerin köklerine sundum her defasında. Öyle değerli ki ; gözlerimden süzülen yaşlar virgs.gif imkanım olsa o nemli yaşlarımla çiçeklerin yüreklerini yıkardım..Seni sevmek böyle duru böyle yalın bir aşk.. Seninle her gece yıldızların sağnağında sana düşlerimi sundum.

Bir an hayat yokuşunda yorulsamvirgs.gif kenar köşelerde değil ben senin yüreğinde " nefesini " soludum. Reyhan kokulu gecelere inat ben senin kokunla yetindim. Rüzgarın keman çaldığı ve yıldızların nağmelerle bestelere gebe olduğu vakitlerde hep seni düşledim. Sevgini soframdaki ekmek gibi bereket bildim. Ben senin gülen yüzünü sürdüm arsız yaralarıma. Uykusuz yüreğime ayazlar çivileri reva görseler ben senin sacların daldım rüyalara..Seni düşündüm zamanın ötesinde. İmkansızlıgı sevdim. Gözlerindeki nemin saflığınıvirgs.gif gözyaşların duruluğunu ve iki dudağın arasında hayata hediye ettiğin nefesini sevdim..
Ara
asi_ve_mai
[b]İnsan nasıl da çocuklaşıyor aşık olunca… [/b]
[b]Sanki tüm dertler ona ilaçmış gibi.. [/b]
[b]Ve öyle bir büyüyor ki insan sevdayla.. [/b]
[b]Ne yaşanılan yılların farkında… [/b]
[b]Ne de geçen günler umurunda… [/b]
[b]Eline bir hiç geçince anlıyor.. [/b]
[b]Aslında insan hep aynı yaşta…[/b]

[b]Yüreğine sağlık hilalim.. [/b]
[b]O güzel yüreğinden mutluluk eksilmesin…[/b]
Ara
ÇiLeK
Evet haklısın mehmet'im..
İnsan aşık olunca içindeki çocuk ruhunu bi anda dışarı yansıtıyo saçma buldugu şeyleri bir anda yapmaya başlıyor...söyledigin her sözde haklısın...nediyim ki

Amin mehmet'im...seninde o güzel yüreginden mutluluklar eksilmesin ..Smile
Ara
Böcük
/..yaşım aşk
...seninle büyüyorum.../

wkmh39.gif

TşkLer ÇiLek ..x)
Ara
ÇiLeK
Ben teşekür ederim Böcük...

Sevgiyle KaL..Smile
Ara
Yorgun Yürek
gece ansızın açıyorum gözlerimi . .
senli bir rüyanın tam ortası . .

"kahretsin!" diyorum kahretsin !!
tekrar sana uyuyorum . .

/..sen uyma bana../

Çok güzel hepsi de Hilal'im o güzel yüreğine mutluluklar dilerim SmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK
Sagol Esram...
Canımıncanı herşey gönlünce olsun..
Yüzün gülsün yüregin huzurla dolsun daima..

Sevgilerim yüregine...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Aşkın anlamı karmaşaymış...Öğreniyorum.
Büyüyorum....

Belki de büyümek eş zamanlı canının yanmasıyla.Hep beklemede kalmak bile uzak tutmuyor sizi aşktan.Oturup gerçek aşkımı bulmalıyım diye bekledim.Dile kolay....Az zaman deil....

Sonra....Sonra herşey bir anda oldu.Öyle bir sevdim ki hangi ara sevdim nasıl aşık oldum bilemedim.Ama tek gerçek vardı...Deliler gibi sevdiğim...Gerçekten uğruna canımı bile verebileceğim bir insan vardı.Nefesiyle mutlu olduğum....Varoluşunu sevdiğim.Onunla varolduğum......Olmadığında kendimi eksik hissettiğim...Ve herkesi bir kenara koydurtabilecek bir ruh...

Üstelik yaşamadan hiç inanmadım ben böyle bir aşka...Soru işaretiydi hep kafamda..."gerçekten aşk die bir şey var mı???"
İnandım onunla...yaşıyorum çünkü...Hiçbir seni seviyorum laf olsun diye çıkmadı ağzımdan...Çok söyledim çünkü çok sevdim.Ve hiçbiri anlamsız sıradan deildi...Hepsi sevgimi,aşkımı üzerinde taşıyamayan tarzdandı....Sevgi sözcükleri bile anlamsız kaldı.Oysa baksam anlar...Biliorum...Hep anlar....
Ama inandıramadım...

evet inandıramadım....en çok bu acıttı canımı...onun bana kıyamayışından verdiği tepkisiz kalma tepkileri benim en çok canımı acıtandı...O da bunu anlayamadı...

Zarar vermeme inançlarımız farklıydı aynı olan tüm o huylara inat...Ben sorun varsa susmammmm asla konu çözülmeden....O ise hem susar hem susturur...souyalım o konudan kendimize gelelim die....Ama ben öğrenemedim bir şeyleri kenara atmayı....

İşte böyle bir tartışmanın ardından sabahın köründe derse gitmem gereken ve aslında uykumun geldiği bir anda uyuyamıyorum...Çünkü bende değilim....Uzaklarda birindeyim....Üstelik hiç katlanamayacağımı düşündüğüm bir şeyi bana yapmış olmasına rağmen telefonu kapatmak gibi...

Nerede kaldı benim gururum?
Nerede kaldı benim inadım?
Hırçın Çocuk neden bu hale geldi?....

Nelere kadirsin ey aşk???Daha neler değişecek bende?...

Artık bir muammayım...aşk size geldiğinde öyle bir yere geliyorsunuz ki siz mi oydunuz o mu sizdi unutluyor...aşk öyle bir muamma ki yoksa aşk mı muammaydı...İşte böyle bir karıştım ben....Aşkın anlamı karmaşaymış...sonsuz mutluluğun yanı sıra....
Ara
Aşksı@z
yüreğinize sağlık olsun yüreğinizden sevgi eksik olmasın kızlar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 480 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni, SeninLe PayLaŞamayaCak Kadar Çok SeviYoRum €BeRimSin 5 346 04-08-2022, Saat: 06:13 PM
  Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. CeYDa HaNDe KeSiM 2 501 04-07-2022, Saat: 11:52 PM
  Seninle Olman?n En G?zel Yan? Stinq 3 511 04-04-2022, Saat: 08:01 PM
  Seninle olman?n en g?zel yan?... >As!_M€L€q< 7 422 04-03-2022, Saat: 01:59 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:41 PM