:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimse Fotograf Çekilirken Aglayarak Poz Vermez...
bidely
Bu sensiz ilk baharım, bıraktığın kadarım
Ne azaldım yokluğunda, ne bir zerre çoğaldım

İşte gittiğinden sonraki ilk bahar geliyor.. Hatırlar mısın bir sonbahar günüydü gittiğin gün.. Sonbahar bitti.. Kış bitiyor.. Bahar geliyor.. Sensiz ilk baharım değil bu bahar.. Ama senin gidişinin ardındaki ilk bahar.. Gittiğinden beri bir değişiklik olmadı bende.. Aynı bıraktığın yerdeyim.. Hala sevgili.. Hala aşık.. Hala AŞKA AŞIK..

Kapı dışarı çıkmadım, mektupları açmadım
Darıldım ben hayata

Sen gittikten sonra uzun süre hiç dışarı çıkmadım biliyor musun?.. Çıkamadım.. Seni soranlara verecek bir cevabım yoktu çünkü.. Arkadaşlarımın yüzüne de bakamadım.. Olaki seni sorarlar diye.. Olaki niye gittiğini sorarlar diye.. Olaki onlar sorunca cevap veremem diye.. Haklıyım ama değil mi? Benim bilmediğimi onlara nasıl söyleyeyim?..

Kapattım perdeleri yaşadım hep eskileri
Belki yüz belki bin defa

Bütün dünyaya sırtımı döndüm sen gittiğinde.. Kapattım dünyaya açılan ne varsa.. Senden kalanlara yetinirim sandım.. Senden kalanlarla yaşarım sandım.. Kimseyi görmek istemedim.. Kimse ile konuşmak istemedim... Defalarca senden kalanlara baktım durdum..

Tek tesellim oldular sararmış fotoğraflar
Onlarda ağlamaklı benim gibi yasındalar

Defalarca senden kalan fotoğraflara baktım.. Senden geriye tek kalan olan fotoğraflara... Fotoğraflarına bakarak teselli aradım kendime.. Bir teselli bulurum sandım.. Ama aldanmışım.. Sana aldandığım gibi.. Nerden bilirdim teselli olur sandıklarımın bana işkence olacağını?.. Nerden bilirdim birgün fotoğlarda teselli arayacağımı?.. Gözlerim doldu her seferinde fotoğraflarına baktıkça... Gözlerim... Belki de rengini unuttuğun gözlerim...

Tek tesellim oldular sararmış fotoğraflar
Onlarda ağlamaklı benim kadar...

Elimde senden kalan tek şey olan fotoğraflara baktıkça ağladım.. Ardından seni düşünerek ağladım.. Ağladıkça ağladım... Biliyor musun ne kadar ağladım?..

SENİN FOTOÄžRAFLARINDA AÄžLADIÄžIN KADAR...

Unutmaki; Kimse Fotoğraf Çekilirken Ağlayarak Poz Vermez!..
Ara
MaNeSiA
Belki de rengini unuttuğun gözlerim...

bilmem hatırlarmısın göslerim ne renkti

ne güsel söylemiş yaşar ellerine sağlık
Ara
bidely
gözlerine saglık...
Ara
..TuuCe..
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hatırlar mısın bir sonbahar günüydü gittiğin gün..

Sen gittikten sonra uzun süre hiç dışarı çıkmadım biliyor musun?.. Çıkamadım.. Seni soranlara verecek bir cevabım yoktu çünkü.. Arkadaşlarımın yüzüne de bakamadım.. Olaki seni sorarlar diye.. Olaki niye gittiğini sorarlar diye.. Olaki onlar sorunca cevap veremem diye.. Haklıyım ama değil mi? Benim bilmediğimi onlara nasıl söyleyeyim?..

cok cok qüseL tesekkürLer ..
Ara
bidely
rica edrim

okuyan gozlerine saglık
Ara
Böcük
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem hatırlarmısın göslerim ne renkti

SöyLe kumraLım benim adım neydi ..

Ne zaman güneş doğar ayLardan hangi aydır ..

SöyLe kumraLım ben adımı unuttum ..[url="http://i35.tinypic.com/15mmiwj.gif"]15mmiwj.gif[/url]

[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img77.imageshack.us/img77/8520/bbvbvvh3.jpg"][url="http://img77.imageshack.us/img77/8520/bbvbvvh3.jpg"]bbvbvvh3.jpg[/url][/url]

Kapattım perdeleri yaşadım hep eskileri..

GüzeLdi bideLy ..

TşkLer ..x)
Ara
bidely
gözlerine saglık...
Ara
€BeRimSin
Başlık ilgimi çekti, onunla alakalı bişeyler yazacaktim. Yazıyı okuyunca bu kararımdan vazgeçtim ..

Gerçekten güzel bir yazı .. Yüreğine sağlık ..
bidely
Gözlerine sağlık....
Ara
asi_ve_mai
güzel bir paylaşımdı demet...
teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,930 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 796 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Hi? KiMSe ?st?ne Al?nmas?n.... eRCi 11 726 04-03-2022, Saat: 05:40 AM
  Kimse Bilmez.. MasaL_perisi 17 1,019 04-02-2022, Saat: 01:29 PM
  Kanım Çekilirken de Hep iSterim ben Katilimi ! # Pè®iM§ii # 0 514 04-23-2011, Saat: 10:59 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:41 AM