:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevd???n?z? S?ylemek ???n Ge? Kalmayin....
>As!_M€L€q<
K???k bir kasabada annesiyle birlikte yasayan Murat ad?nda gen? bir ?ocuk varm??.Murat ,fazlas?yla i?ine kapan?k , sessiz ve sakin bir delikanl?ym??.t?m arkada?lar?n?n birer sevdi?i varm?? fakat Murat’?n ?ok i?ine kapan?k ,duygular?n? ifade edemeyen bir ki?ili?i oldu?u i?in Murat’?n bir k?z arkada?? bile yokmu?. Arkada?lar? bu y?zden Murat’la dalga bile ge?erlermi? ara s?ra.

Bir g?n gen? ?ocuk yine elleri cebinde ,kafas? ?ne e?ik bir ?ekilde ilerlerken birden cdci de ki bir k?z dikkatini ?eker k?z ?ok g?zel ve masum g?r?n??te bir k?zd?r Murat durur ve k?zla ?ylece birbirlerine baka kal?rlar ve k?z g?zlerini ay?r?r ve m??terileriyle ilgilenmeye devam eder.Gen? ?ocukta yoluna devam ederken kalbi ?ok h?zl? ?ekilde ?arpmaya ba?lar.
Herhalde a?k dedikleri bu olsa gerek diye d???n?r.Gen? ?ocuk yolda g?rd??? her k?z? o k?za benzetmeye ,g?zlerini her kapatt???nda o k?z? g?rmeye ba?lam??t?r.Gen? ?ocuk art?k tamamen a??k oldu?unu hissetmi?.Her g?n cd d?kkan?na gidip bir cd paketletip al?yormu? ve cdci k?zda gence g?l?mseyip g?zlerinin i?ine i?ine bak?yormu?.Bu b?yle haftalarca devam etmi? genc? ?ocuk art?k k?za a??lman?n zaman?n?n geldi?ini d???n?yormu? ama i?inde baz? teredd?tler varm?? ya beni terslerse, ya benden ho?lanmay?p g?l?msemeleri sadece m??terisi oldu?um i?inse ,diye d???n?r.

Gen? ?ocuk bir g?n t?m cesaretini toplay?p yine cd alma bahanesiyle cd d?kkan?na gider cd ci k?zdan bu sefer d?kkan?n en ?cra k??esinde ki cd yi ister k?z o cd yi getirirken oda yazar kasan?n kenar?na bir not ili?tirir.Notta:^^ Senden ?ok ho?lan?yorum ve sana telefon numaram? b?rak?yorum ararsan sevinirim aramazsan bir daha gelmeyece?im^^diye yazar.
Daha sonra ?ocuk g?nlerce telefon bekler fakat cd ci k?z aramam??t?r.

Aradan haftalar ge?er ve cd ci k?z d?kkan? temizlerken Murat’?n b?rakt??? o notu g?r?r ve ?ok tela?l? bir ?ekilde numaray? ?evirir.telefona gencin annesi ??kar.

Cici k?z :
-- Murat’la g?r??ebilirmiyim der.
Murat’?n annesi a?lamakl? bir sesle :
--o?lumu ?? g?n evvel trafik kazas?nda kaybettim der ve h??k?r?klara bo?ularak telefonu kapat?r

K?z yava??a ba??n? ?ne e?er sessiz sessiz a?lamaya ba?lar.

?ocu?un annesi ?ocu?un odas?na girer gardolab?n kap?s?n? a?ar onlarca paketli cd yere d??er annesi paketin birini a?t???nda
ee yak???kl? bana ne zaman ??kma teklif edeceksin
diye yazar............
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Yüreğine sağlık
...................................
Geç kalmak istemiyorum...
SENİ SEVİYORUM Masalım...Eminim...
Ara
>As!_M€L€q<
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler arkada??m...
Y?re?ine sa?l?k
...................................
Ge? kalmak istemiyorum...
SEN? SEV?YORUM Masal?m...Eminim...
en iyisini yapars?nn can?mm saol begenmene sevindimmm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:17 AM