:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k Uydurdu?umuz En G?zel Yalan:::::::::::::::::::
>As!_M€L€q<
Bir g?n i?imden gittin, anlad?m. Nereye gitti?in de?ildi ?nemli olan... Kiminle gitti?in, hangi havay? soludu?un, hangi ?ehrin, hangi soka??nda y?r?d???n ?nemli de?ildi. Sen i?imden gitmi?tin... ??imde ne varsa bana ait, seninle gitmi?ti.

Renklerim, ruhumdaki yaz, g?ne?im gitmi?ti.

“Bana kalan,
Beni kalans?z b?len bu ?ehir.
Ah! bu ?ehir, yalan ?ehir”

demek isterdim; ama yalan olan sendin. Benim yaratt???m, inanmak i?in y?llar?m? harcad???m kocaman bir yaland?n sen. Ger?ek oldu?unu g?rd?m. Sen gittin...

Asl?nda i?imden giden sevgili de?ildi. Ben sadece, yalan?ma inanm??t?m. O, ger?ekti... A?k bitmi?ti. D???n?yorum da acaba a?k, ruhumuzun derinliklerinde yarat?lan koca bir yalan m?? ?iirde, m?zikte ya da s?zde, nerede a?k varsa orada bir de yalan yok mu? A?k ve yalan, g?zel ile ?irkin, iyi ile k?t? gibi birbirini besleyen, de?i?tiren ve d?n??t?ren; biri olmadan di?eri varolamayan ya da anlams?z kalan evrimin temel dinamiklerinden ikisi olabilir mi? Ya da a?k, yalana sesde? mi? “Seni seviyorum” derken, asl?nda i?imizde yaratt???m?z en g?zel yalana ?vg?ler mi d?z?yor, kendimize olan hayranl???m?z? m? dile getiriyoruz?

“Bir g?n i?imden gittin, anlad?m.”

A?k, uydurdu?umuz en g?zel yalan! Ve a?k, yalan varsa a?kt?.

?nsan?n do?as?nda var. Do?rular ne kadar da az cezbeder bizi. Yasakl? ya da yanl?? ne varsa, yapt?klar?m?z hanesine yazmak isteriz. Durduralamaz bir d?rt?d?r bu. Yalan? bazen istem d??? kullan?r?z. S?yleyen biz de?ilizdir ama, s?yleten ta kendimizdir.

??imizdeki yasakl? kimliktir O:

M?lkiyet duygusu ve egosu ola?an?st? geli?mi?; ihtirasl?, doyumsuz ve a?ka her zaman haz?r. Pembedir, mavidir ve daha ?ok k?rm?z?. C?v?l c?v?ld?r, yerinde duramaz. Yaz gibidir: Islak ve s?cak. Zaaflar? vard?r, yasak ve g?zel olan her?eye. O cennetteki en g?zel meyveyi tadan, ilk ihaneti ger?ekle?tirendir. K?sacas? O, ya?ayan taraf?m?zd?r. En g?zel an?lar?m?z, en heyecanl? anlar?m?zd?r...

Bir g?n i?imden gittin, anlad?m. Nereye ve neden gitti?in de?ildi ?nemli olan... Kiminle gitti?in, hangi havay? soludu?un, hangi ?ehrin, hangi soka??nda y?r?d???n ?nemli de?ildi. Sen i?imden gitmi?tin... ??imde ne varsa bana ait, seninle gitmi?ti
Firari Fırtına
Yalan olmayabiliyor bazen ama ...
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalan olmayabiliyor bazen ama ...
BAZENNNNN
.........................................................
Firari Fırtına
Evet bazen ...
MasaL_perisi
Aşk, uydurduğumuz en güzel yalan! Ve aşk, yalan varsa aşktı.
...............................
Uyduruk bir yalan olduğu için bitti.......
Çünkü gerçek yalanı yoketti......
Ara
>As!_M€L€q<
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?k, uydurdu?umuz en g?zel yalan! Ve a?k, yalan varsa a?kt?.
...............................
Uyduruk bir yalan oldu?u i?in bitti.......
??nk? ger?ek yalan? yoketti......
VAYYYYYY BEE SAOL ARKADA?IMMM
ayayaysen
do?ru demi?siniz

zaten her yalan nihayetinde kendini ele veriyormu?
Ara
>As!_M€L€q<
ayayaysen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:do?ru demi?siniz

zaten her yalan nihayetinde kendini ele veriyormu?
SAOL YORUMUN ???N BU ARDA HO?GELD?N ARKADA?IMMMMM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 372 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 469 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  S?yled???m Tek Yalan.... >As!_M€L€q< 1 269 04-02-2022, Saat: 09:28 AM
  Geceleri Yalan Soyluyorum.. MasaL_perisi 6 301 03-31-2022, Saat: 07:05 PM
  Geceleri Yalan Söylüyorum.. acemhe 2 435 06-01-2011, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:33 AM