:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaşanmış bir hikaye
delideli80
Birgün kızım arkadaşlarıyla cafe ye gitmişlerdi bende arayıp kızım köyden bir tanıdığım gelecek onu al demiştim nereye gideyim anne diye sordu bende karşıdaki parka diye cevap verdim
KıZ=Parka Gittim Bir Masaya Oturdum Yanıma Bir Kadın Geldi Yüzü Yaralar Bereler İçindeydi Bende Masadan Kalkmasını Ve Beni Utandırdığını Söyledim KızıyLa Birlikte Duruyorlardı Hala Kalkmamışlardı Sonra Yandan Biri Geçti Alımlı Ve Güzel Bir Bayandı Ama Dİnlemeden Geçti Sonrasında Bende Neden Kalkmıyorsun Beni Utandırıyorsun BeniMLe aynı masada oturma utanıyorum diyince kalktı we dediki benim amacım sadece kızımı okutmaktı diyip gitti(Anne)=Kızım Misafirlerimiz Nerde Diye Sordum Anne Misafirlerimiz Gelmedi Dedi Kızım Yoksa Senmi Getirmedin Dedim Anne Sadece Çok Kötü Giyimli Yüzünde İzler Olan Bir Kadın Gördüm Dedi Bende Kızım Misafirimiz O Kadındı Zaten Köydeyken Evimizde Yangın Çıkmıştı Bizde Dışardaydık O Seni Kurtardığı İçin Yüzünde O Yanık İzi Oluşmuştu
sha-ker_qirl
utan bakalım kadın hoş giyimli zengin olsaydı binbir yalakalık yapacaktın haklısın sende öyle bi dünya oldu kiiii

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  anlamlı bi hikaye türü aslında roket55 3 569 04-14-2022, Saat: 06:59 AM
Son Yorum: wildfang
  gerçek bi hikaye aKMeL 6 424 04-10-2022, Saat: 10:55 AM
  k???k k?z?n b?y?k s?rr? (s?peeer bi hikaye..! ) in_love_girl 19 1,280 04-07-2022, Saat: 07:45 PM
  bir hikaye ad? ayr?l?k... p£r!k!z! 5 705 04-01-2022, Saat: 10:49 AM
  NE hikaye ama Dr.Love 1 600 04-01-2022, Saat: 01:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 09:02 PM