:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Su Damlası
delideli80
Tanrı tarafından cezalandırılmıştı Bir damla su olmaktı cezası, sonsuza kadar dolaşacak ve asla bulamayacaktı sevgiliyi Günü güne ekledi, yıllarca bekledi, güneşin her ısıtmasıyla göğe yükseldiGökyüzü her karardığın da o sevgilinin biraz olsun yakınına düşmeyi istediAğlayamıyordu da, zaten kendisi bir damla gözyaşı idi
Sonra bir gün, semadaki melekler onu bırakıverdiBitmek bilmedi toprağın kokusuna doğru düşmesiNehrin sularına karışmış gidiyorduBir meçhulün bilinmezliğine girdiİnsanların adına baraj dedikleri bir göle geldiBekledi, bekledi, günü, güne eklediDar borulardan geçti
Bir çeşmeden, bir bardağa düşüverdi
Ordaydı işte sevgiliBağırdı, çağırdı, yetmedi nefesiSeni seviyorum diyemediYalvardı minik yüreciğinden, “ne olur iç beni” dedi“Dışında bir damla su olamadım, içinde bir damla kan olayım”İçiyordu suyu sevgili, dudaklarına değdi o yârin, alıştığı o nefesin kokusunu duydu, sonra bardağa düşüverdi
O yılların özlemi, yarısını içmişti suyunŞans bu ya bizim damlacıkta altında kalmıştı kaderinin“Ne olur “dedi, bırakma hepsini içDuymadı onu sevgiliKalan suyu lavaboya boca ettiBir aşkta böyle bitti
TutkuM
Su damlası olmak...
Teşekkürler...
Ara
delideli80
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Su damlası olmak...
Teşekkürler...

evet bir su damlası olmak yorumun için cok saol
Dostcu
güzel bir paylaşımdı sağol...
Ara
delideli80
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel bir paylaşımdı sağol...

beğendine çok sevindim tesekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yağmur Damlası... TutkuM 9 819 07-20-2008, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:59 AM