:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seninle Başladıgım Bu Yol...
ÇiLeK
YaLnızLığın üstüne şiir oLmaz ..
Şiir yaLnızLığı bulur sisLerin içinde !
Sen kendine ait değLsin unutma ,
AitLiğin sevgime !
KaLbime ses ver diyorum bu baharda ..
Şans ver kendine !
Ansın ..
Anımsın ..
Her mevsimde SevgiLim ,
Son baharımsın !
Ara
ÇiLeK
Sâπâ gєLiyorum yıLLârdır içimdє hâykırmak içiπ biriktirdiğim sєvdâ sözLєrimLє gєLiyorum
Yâ dâ koπuşmâdâπ tєk bir söz söyLєmєdєπ suskuπLuğumLâ gєLiyorum

UtâπgâçLığımLâ hâtâLârımLâ gєLiyorum.. Uyuyâmâdığım tüm uykuLârımı üşüdüğüm kış SâbâhLarıπâ
buLâπârâk gєçirdiğim bütüπ akşÃ¢mLârı vє bєπi yâtâğımdâπ sıçrâtâπ kâbusLârı topLâyıptâ gєLiyorum
ArzuLâdığım ertєLєdiğim hєr nє vârsâ hєpsiπi aLıp gєLiyorum
Bєπ koşuLsuzcâ Sєviyorum Sєπi
Ara
ÇiLeK
ßizé hép yasakLandı DokunmaLar
Oysa dokunarak öğrénécéktik kim oLduğumuzu, né oLduğumuzu, né oLdukLarını

ßazén suya sabuNa dokunmadık, bazén düşÃ©ni kaLdırmak için dokunmadık
GözyaşLarını siLmék için dokunmadık béyaz bir téné
VéLhasıL biz dokunamadık
Artık stériL stériL yaşıyoruz vé biz nérdéysé stériLLiktén öLüyoruz
Ara
ÇiLeK
Hαηqî Göz Göяüя KαŁвîмîη Чαηgıηıηđαи Aяđα KαŁαη KüŁŁeяî
Kîм ßîя ĐαмŁα §υ Geтîяîя §eηđeη ßαηαßî ßîŁseη Ne Kαđαя Mυħтαcıм §eηđeη ßî Zeяяeчe Ne Kαđαя ßîçαяe ßî Vîяαηe ßυ ßeđeη, ßî §eη Чøκsυη

Đυчυчøяυм Aяα §ıяα §esîηî ßîяđe RüчαŁαяıмđα Göяüчøяυм Tαяîf Eđeмeđîğîм GüzeŁŁÃ®ğîηî
ßυηŁαяđα 0Łмαsα ßυηŁαяıđα Göямeseм Hαsяeт
Hαηçeяîηî Acıмαsızcα İηđîяîя KαŁвîмe
Ara
ÇiLeK
Beni yakan aşkın kurşun mu?
Denizde yediğim vurgun mu?

Ben aşık oLmazdım ama,
Senin aşkın bir başka..
YaraLı kaLbim bir çare,
Buna merhem ne çare,
GeL dokun bak Sen de gör..
Yaşanır mı bu dertLe
Ara
ÇiLeK
YıkıLmışLığıma inat yeniden doğruLurken hayata tutunacak bir daL gibi geLdin..
Oysa ne zor yaşanmışLıkLar vardı hayatımda..

Ne çok ayrıLıkLar.. Ne çok terk ediLişLer..
Bir umut oLdun yeşerdin kıraç toprağımda..
Mucize gibiydin Her baktığımda şükrettiğim..
Tüm somurtkanLığımın önüne geçip en içten tebessüm oLdun hayatımda..
HırçınLığım yıLdırmadı Seni, sımsıkı sarıLdın bana..
Ben estikçe Sen devriLmedin yanımda.. Gözümü her açtığımda gözLerindeydim..
Bir Sen gördün beni, bir Sen tanıdın içimdeki beni
Ara
ÇiLeK
Biz” oLduk SeninLe kendimi unuttum ben.. Sende sanki yeniden doğdum hayata, umutLa bir nefes kadar yakınımdaydın her zaman oLmasan da hissettim..
Umut etmeyi öğrettin bana en zor anımda biLe hep güLümsemem gerektiğini Sen söyLedin bana..

Acımı dindirdin yaraLarımı sardın ve hiç acıtmadın canımı..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Yağmur yağıyor birtanem gönlümün iklimine döndü mevsim. Dört yanımda sessizlik,sensizliğin ıssızlığımı daha çok hissettiriyor bugün.Dudaklarım sımsıkı kapalı sadece düşüncelerime odaklanmışım her zaman ki gibi sorular soruyorum kendime sonrada cevaplar veriyorum bazen kendi adıma bazen senin adına.Deliliğin sınırlarında geziniyor ruhum farkındayım. Umrumda değilmiş gibi davranmaya çalışıyorum başaramıyorum. Sol yanımdaki sancı her zamankinden daha ağır sanki yada benim dayanma eşiğim azaldı bilmiyorum. İçimdeki korku ve endişeyi yok saymaya çalışıyorum gözüm telefonda sanki çalacakmış gibi olmayacağını bile bile.Aklıma güzel şeyler getirmeye çalışıyorum başaramıyorum bir türlü bastıramıyorum içimdeki ağlama isteğini. Küçük bir çocuk gibi avutulmaya ihtiyacım var sana sımsıkı sarılmaya ihtiyacım var bugün her zamankinden daha çok ihtiyacım var.Tüm bu endişelerden korkulardan kurtulmak için yaptığım onca delilikten sonra nasıl olupta attım kendimi yeniden ateşlerin içine bilmiyorum.Bile bile niye acıtır insan canını bu kadar hiç uyanamayacağı bir düşe.Gönlümün renkleri soluk birtanem, ezgileri hep özlem kokuyor. Takılıp kaldı gözlerim bir bardak çayın buğusunda, hayallerimin kahvesinde.Üşüyorum birtanem ellerimi ellerinin özleminde kaybettim. Öylesine geçiriyorum saatleri,günleri.Teslim oldum bekleyişlere kavuşmadan yana dönmüyor, dönemiyor takvimler. Yorgunum birtanem ve üzgün.Midas'ın kuyusuna atacağım biriktirdiğim cümleleri taşıyamaz oldum sessizliğin yükünü, taşıyamaz oldum sensizliğin yükünü. Kaçıverip gidesim var kendimden bilsem ki özlemin gelmeyecek peşimden.
Ara
ÇiLeK
lonely.jpg

Uzağımdasın..Ellerim yetmiyor sana dokunmaya..En uzun yollar bile bitiyorvirg.gifsana varmıyor sonundavirg.gifgörüp yıkılıyorum..Hayallerimize ne oldu?
Neden yarım kaldı her şey? Neden her şarkı tüylerimi diken diken ediyorvirg.gifseni anımsatıyor? Gelmiyorsun çünkü..Saçma sapan bir mevzunun peşine takılmışımvirg.gifona ağlıyormuşum güya..Bilmiyor musunvirg.gifher damla gözyaşım sanadır!! Sanadır tüm isyanlarımvirg.gifhüzünlerim.. Çiçek kokulu güzel duyuşlarım sanadır..
El olmuş bakıyorsun uzaktanvirg.gif ‘’sen’’ kokmuş düşlerime..Kalbime vurgunların var..Dayanıyorum uzaklığına..Gönülden sevmiştim..Gönlümü vermiştim..Kendimi attığım her bir köşevirg.gifkapatmış kapılarını..Mevsimler dönüp durmuyor artık..Üşüdüğümde sıcak oldu diyorumvirg.giföylesine kaybettim kendimi..Ya da öylesine kandırmaya alıştım kendimi diyelim..Kış mevsimi geldi oturdu yüreğime..Dev dalgalar kumlara yazdığım adını her defasında siliyor…Her defasında tekrar yazıyorumvirg.gifmavilerin inatçılığı bu ya o da siliyor tekrardan…Ama söyle sevgilimvirg.gifkumlar biter mi?!
Yine hüzün var gecelerde..Balkonumda müzik seslerivirg.gifmuhteşem tınılar..Ve bazen sokaklarda bizim gibi dolaşan insanlar..Duymayacaını bilsem devirg.gifsana haykırmak istiyorum..Seni hep sevdimvirg.gifhep!! Şimdi başka yerlere gitmeliyim..Başka yazılara..Şimdi beynimvirg.gifbaşka yazılar için biçilmiş kaftan..Sana uymuyor artık tümcelerim..Sana uyduramıyorum kendimi..Kalbim saklandı yerine..
Söyle ortaya yüreğini koymadıktan sonra..Neye yarar yazmak?
Sana son kez sesleniyorum karanlık hüzünlerimle..Seni sevdim ben..Mavilerin inatçılığıylavirg.gifyağmurun saflığıylavirg.gifanne sıcaklığıyla sevdim seni..Seni hep sevdimvirg.gifher şeye rağmen!!
SON lakırdılar;

Aşığım yanında olamasam da…
Aşığım sana dokunamasam da..
Anlıyor musun?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Herşeyin en güzeli seninle olsun inşallah..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 479 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni, SeninLe PayLaŞamayaCak Kadar Çok SeviYoRum €BeRimSin 5 345 04-08-2022, Saat: 06:13 PM
  Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. CeYDa HaNDe KeSiM 2 500 04-07-2022, Saat: 11:52 PM
  Seninle Olman?n En G?zel Yan? Stinq 3 511 04-04-2022, Saat: 08:01 PM
  Seninle olman?n en g?zel yan?... >As!_M€L€q< 7 422 04-03-2022, Saat: 01:59 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:32 AM