:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
=> Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum.
beautiful_matrax
Yıldızlardı senin yüreğin,bu yüzden gökyüzüne bakardım hep küçükken. . .

Sebebini bilmediğim bir huzurdu ,geceleri ay ışığında yıldızları izlemek,orada beni çeken birşeyler vardı,sessiz,gizemli vede muamma...
Renkleri arıyordum gökyüzünde,maviyi,kırmızıyı,pembedeki griyi,siyaha tutsak yeşili,sonra gözlerin geliyor aklıma. . .

Duruyorum! . . Boğazıma bir şeyler düğümleniyor. . .

Sana dair binlerce söz geliyor aklıma,sonra sevmeye dair söylenmiş tüm sözleri söylemek,dünyaya haykırmak istiyorum, ama gülümsüyorum usulca. . .

Bu neye yarayacaktı ki? Sevmeye dair yazılmış ve söylenmiş tüm sözleri söylesemde içimdeki bu seni anlatamazdı ki onlar. . .

Yaşamak lazımdı seni anlamak için,çünkü sen sadece anlamdın. . .

Geceleri gökyüzüne baktığımda,aklıma düşen ve aklıma nakş olmuş bir anlamdın sen bana. . .

Anlayıpta anlatamadığım bir anlam,yan yana koyduğumda her şeyi anlamsızlaştıran bir anlamdın, Senden daha anlamlısı varmıydı acaba. . ?

Daha sıcak bir dokunuş. . ?
Daha sıcak bir öpücük. . ?
Daha içten bir sarılma. . ?
Daha içten bir şevkat. .?

Ve senden daha derin baka bilecek bir göz varmıydı. . ?

Şimdi gecenin koynundayım,hayalinle sevişiyorum,yalnızlığımda yastığıma sokuluyorum sen diye,onunla dertleşiyorum her gece. . .
Ve ben şimdiler de onun koynunda ağlıyorum,yalnız ve kimsesiz bir çocuk gibi. . .

Senden öncede vardı yaşam,ama sensiz yaşamak yaşamdan ayrı kalmak gibi bir şey,nefesimin yetmediğini,sözlerimin hep yarım hep yetersiz ve anlamsız kaldığını yakalarken buluyorum kendimi. . .

Aynalarda arıyorum senin dokunduğun beni,aynalarda arıyorum tenimdeki izlerini,aynalarda arıyorum kaybettiğimi! . .

Sen hep benimdin, öyle demiştin, öyle kalacak ve sonum olacaktın hani? . .

Sen Başkalarına Benzeme Sakın,Olur mu? . .

Demiştin hani? . .

Benzemedim işte, ben hala aynıyım ki, senden sonra hiç bir kadınla sevişemedim,hangi göze baksam uçsuz bucaksız bir kabusta buluyorum kendimi,sonra uyanıyorum bu kabustan karşımdaki gözlerin senin olmadığını anlıyorum. . .

Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum. .

YASTIKLARDA KURUTTUÄžUM YEŞİL GÖZYAŞIMSIN, "SeN". .
Sessiz Gemi
Sen hep benimdin, öyle demiştin, öyle kalacak ve sonum olacaktın hani? . .

Ne byük yalanmış değil mi?
belkide Dünyanın en çok kullanılan en büyük yalanı

Sen Başkalarına Benzeme Sakın,Olur mu? . .

Demiştin hani?

Bu harika dizeler ve tümceler için tşk.
emeğinize sağlık...
Ara
beautiful_matrax
okuyan gözlerıne saglık sagol
Yorgun Yürek
Duruyorum! . . Boğazıma bir şeyler düğümleniyor. . .

Sana dair binlerce söz geliyor aklıma,sonra sevmeye dair söylenmiş tüm sözleri söylemek,dünyaya haykırmak istiyorum, ama gülümsüyorum usulca. . .

Ahhh ahh.....

Yüreğine sağlık canım...
Ara
ÐŽeşaren
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...ml?t=52046

Konu daha önce verildi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 401 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 378 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
  Geldiğimde Teninde Isınacağımı Biliyorum......... eRCi 8 650 04-13-2022, Saat: 03:45 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 449 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:02 AM