:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asker
soyle
Vietnam'da sava?t?ktan sonra sonunda evine d?nmekte olan bir asker hakk?nda bir hikaye anlat?l?r:
"San Francisco'dan ailesini arad? Anne baba, eve donuyorum, ama sizden bir ?ey rica ediyorum.Yan?mda bir arkada??m? da getirmek istiyorum."

"Memnuniyetle, onunla tan??mak isteriz," diye cevaplad?lar. "O?ullar?, "Bilmeniz gereken bir ?ey var" diye devam etti. "Arkada??m sava?ta a??r yaraland?. Bir may?na bast? ve bir koluyla aya??n? kaybetti. Gidecek hi?bir yeri yok, ve onun gelip bizimle kalmas?n? istiyorum." "Bunu duydu?uma ?z?ld?m o?lum. Belki onun ba?ka bir yer bulmas?na yard?mc? olabiliriz." "Hay?r. Anne, baba, onun bizimle
yasamas?n? istiyorum." "o?lum," dedi babas?, "bizden ne istedi?ini bilmiyorsun. Onun gibi ?z?rl? biri bize korkun? bir y?k olur. Bizim kendi hayatimiz var, ve
bunun gibi bir ?eyin hayat?m?za engel olmas?na izin veremeyiz. Bence bu arkada??n? unutup eve d?nmelisin. O kendi bas?n?n ?aresine bakacakt?r." O?lu o anda telefonu kapatt?. Ailesi ondan bir sure haber alamad?.

Ama bir ka? g?n sonra, San Francisco polisinden bir telefon geldi. O?ullar?n?n y?ksek bir binadan d???p ?ld???n? ??rendiler. Polis bunun intihar oldu?una inan?yordu. ?z?nt? dolu anne-baba hemen San Francisco'ya u?tular ve o?ullar?n?n cesedini tespit etmek i?in ?ehir morguna g?t?r?ld?ler. Onu tan?d?lar,
ve bilmedikleri bir ?ey daha ??renince deh?ete d??t?ler: O?ullar?n?n sadece bir kolu ve bir baca?? vard? !
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tunceli'de karakola saldırı: 4 asker şehit acemhe 1 441 05-01-2010, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: CReATuRE
  Bir binbaşı ile 2 er şehit, 9 asker yaralı ÐŽeşaren 0 366 11-20-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Yine Mayınlı Tuzak: 5 Asker Yaralı ÐŽeşaren 0 398 08-19-2008, Saat: 05:45 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  1 Asker Sehit Oldu, 6 Terörist Öldürüldü .. ÐŽeşaren 1 441 12-04-2007, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Şırnak'ta çıkan çatışmada 13 asker şehit oldu... Elfida 4 393 10-09-2007, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:09 PM