:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
вєη ѕєηѕιzℓιğι вιℓє ѕє&#
DarkLady
вєη ѕєηѕιzℓιğι вιℓє ѕєν∂ιм

Yolculukların en büyüğüne çıktım sayende. Kendi içime çok büyük bir yolculuktu bu. Adım attığım her yerden senin enkazlarını temizlemeye çalıştım. Hepsini olmasa da bir kısmını temizledim sayılır. En azından biraz daha fazla umutla uyanıyorum sabahları. Artık çok fazla aklıma gelmiyor bıraktığın günün anısı. Menekşeler daha güzel görünüyor gözüme. İçimde bıraktığın sızıyla uyumayı, onunla uyanmaya alışır oldum. Artık göğüs kafesimde daha az sızıyla nefes alıp veriyorum. Eskisi kadar acıtmıyor yokluğun.

Ben de isterdim sonsuzluğumun içinde seninle kaybolmayı, senin olmayı ama sen benim kadar çok istememişsin ki bunu. Ama artık bunu da kabullendim. Artık sabahları uyanmamayı dileyerek yattığım yataktan biraz daha huzurla kalkıyorum. Büyük savaşların kısa süreli ateşkeslerini yaşadığımı hissederek nefes alıyorum. Senin o kan revan içinde bırakan büyük savaşından çıktım ben. Ağır yaralarımı tek başıma iyileştirmeye çalışıyorum. Çünkü biliyorum o yaraları kimse senin şefkatin, sevgilim deyişin kadar çabuk iyi edemez. Sen benim en güzel ilacımsın. Ama beni en çok yaralayan ve beni yaralamasından en çok şikayetsiz olduğum insansın.

Hastalığına aşık bir insan olarak yaşıyorum ben. Sensizliğe alışıyorum belki ama sensizliği sen olmasan da bir hastalık gibi yaşamak istiyorum ben. Kimsenin beni iyileştirmesini istemiyorum. Sensizliğin içindeki
[b]SEN [/b]kaybolma diye. İlacı olmasın sensizliğin. Yeter ki içinde[b] SEN [/b]ol. Yeter ki o sensizliğin içinde, yine hayallerimde[b] SEN [/b]ol. Gözyaşlarımı bile sever oldum içinde sen varsın diye. Sen beni bırakıp gittin ama ben sensizliği bile bırakamıyorum. Ben sensizliği bile sevdim sevgilim içinde sen varsın diye...

Ara
DarkLady
YALANCI SEVGİLİ
canım
canımdın hani .
gitmem diyordun
benimle cok mutluydun.

her sözün gibi sevginde mi yalandı
şimdi
artık uykulardasın
yeni yeni sevdalardasın
artık hayallerini süsleyenler başka
artık ümütlerin başka
ruyaların da gördüklerin başka
ben
can
verdim
sana el verdim
dedimya
bir gün gidersen
bendeki canını al
sevgini al
al da öyle git
hiç acımadan canımı alıp gittin
bensiz
yaşayamam diyordun
sensiz
yaşayamam diyordum
sen yaşıyorsun
ben ise yaşlanıyorum
saçlarıma aklar düştü
bir gece de kar beyaza büründüm
son zemheriyi
son ayazları
vurdun dallarıma
can vermemi bekliyorsun

son bir isteğim olacak
son kez
seni ölmeden son bir defa görmek
son bir defa sana sarılmak
son nefesimde son kez sana ağlamak .
yalancı ,sevğilim yalancım benim
dalımda kurudum
canımdan vuruldum
umurunda olmadım.
yalancı sevgilim.
yalancım benim.
hani sakllamıştımya
o çok sevdiğin
ayakkabılarını
beddua etmiştin.çalan hırsıza
çok üzülmüştün ya
ben
bir ayakkabın kadar
önemsenmedim
ayağındaki ayakkabın kadar
önemsemedin
yalancı sevgilim
yalancım benim.

Ara
DarkLady
AŞK ACISINDA BİLE

Unutmak dedikleri hatırlamaksa, evet; unuttum seni. Ve yaşamak dedikleri buysa; yaşıyorum kardelen! Satırlarım gecikti diye kusura bakmazsın sanırım. Başımı hasretinden kaldıracak vakti ancak buluyorum. Yeni yeni uyanıyorum uykudan; biliyorsun. Kıssadan hisse söze girmek gerekirse eğer; merhamet dedikleri kalbine, Allah'ın selamı üzerine olsun...

Dün dönüş yaptım yokluğundan. Uzun zaman buradayım Allah nasip ederse. Sahipsizlik bükmezse belimi, yarım kalan insanlığımı tamamlamayı düşünüyorum. Yıkmazsa hatıralar; düşlerime yeni bir yelken alıp, aşk denizine açılmak gibi planlarım var. Bu arada ayırdığın mezarıda çok beğendim! Artık geceleri ihanetine uzanıp, azıcık kafa patlatabileceğimi düşünüyorum. Bahanem varken, bir süre tıkılıp kalacağım evime. Kim bilir? Üç beş yalnızlık daha bulabilirsem eğer, onları da alıp yanıma, orası tükenmek, burası tüketmek, takılıp kalmayı istiyorum. Neyse!... İhanetinin açılışına kestiğim bileklerde düzeldi sayılır. Geçen gerçeklere uzanırken fark ettim; artık tutunabiliyorum hayata. Kırdığın kalbimi de tamire verdim bu sabah. Yapılana kadar dostlarınkiyle idare edeceğiz artık. Eskiyen hayallerimi de değiştirmeli! Biraz ümit bulursam oda olur inşallah. Demem o ki; beni merak etme artık. Her türlü sıkıntım var hamd olsun. Unutmadan; gözlerine de, düşlerime bıraktığı intiharlardan dolayı teşekkürlerimi ilet. Saçların kadar varolsun.

Bu ilk ve son mektubum olacak biliyorsun. Her gecenin şafağına oturup, daha fazla yenilgi, daha fazla yanılgı göndermek isterdim, fakat; sende taktir edersin ki, ruhunu satarken vakti olmuyor insanın. Tecavüzlere giderken, yokluğuna uğrayabileceğimide sanmıyorum. Hem gelmek istesem de, ne ile? Bu yüzden seni bekletmek istemem. Beklemeyeceğini de biliyorum. Zaten, şunun şurasında sıratın başına ne kaldı ki? Az sabredersek orada buluşuruz inşallah. Hem söz; cehennem ateşinde beraber yanacağız seninle. Söylenecek sözleri tüketirken göğsümde, senden son isteğim; yalanlarına benden yana çokça gerçek söyle. Her şey çöplüğünce olsun, selam ve dua ile...

Ara
TutkuM
Yıkmazsa hatıralar; düşlerime yeni bir yelken alıp, aşk denizine açılmak gibi planlarım var.

SmileSmile
Teşekkürler çok güzel...
Smile
Yolun mutlulukla dolsun güzel yürekli insan..
Ara
TutkuM
hiç acımadan canımı alıp gittin
bensiz
yaşayamam diyordun
sensiz
yaşayamam diyordum
sen yaşıyorsun
ben ise yaşlanıyorum

Ahh be Diddy ne yaptın böyle Sad
Çok güzel duygulu bir yazı..
Emeğine güzel yüreğine sağlıklar olsun...
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ...........
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh .............
Ara
DarkLady
TutkuM ve Firari Fırtına okuyan gözleriniz dert görnesin...

Ara
DarkLady
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç acımadan canımı alıp gittin
bensiz
yaşayamam diyordun
sensiz
yaşayamam diyordum
sen yaşıyorsun
ben ise yaşlanıyorum

Ahh be Diddy ne yaptın böyle Sad
Çok güzel duygulu bir yazı..
Emeğine güzel yüreğine sağlıklar olsun...

Biraz damardan girdim galiba Sad Sorma benide çok etkiledi TutkuM Sad

Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahhh ahhh ...........

Firari Fırtına fena efkarlandırdım galiba... Sad
Ara
rapunzel
seni ölmeden son bir defa görmek
son bir defa sana sarılmak
son nefesimde son kez sana ağlamak .

son isteğim bu olacak sanırım son bir defa...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:40 PM