:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
metalciyiz Diye SATANİsT miyiz?
chatlaq
only(offline) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konunun bu noktalaara varcağını sanmıyordum Tongue neyse metalciyiz ama satanist değiliz Tongue

Hangi noKtaLaRa vaRmıŞ Ki Big Grin

HaSSaS oLduğum bi Konuya déğinmŞ Sénde Tongue

evet metalciiz die satanisSt değiLiz!! tabi vaR bazı öle Kişiler ama özentiLéR onLaRDa genel oLaRak neyse yha Big Grin
Ara
only(offline)
Alıntı:HaSSaS oLduğum bi Konuya déğinmŞ Sénde tongue.gif

yalan iftira bişiye değinmedim ben xD sadece konu açtım belki biri girer okur da metalcilerin sato olmadığını anlar die amacıma ulaşmışım yane senin sayende Tongue
Ara
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KırıLDığımı Kim söyLéDi Ki :S Smile
senin görmedigin şeyleri ben gördüm onun için fikrimi söyledim sende kendi fikrini söyledin ben hepsini kötüledigimde yok fakat sen öyle sanıyorsun onun için bu konuyla fazla ilgilenmeyecegim sonuç kötü olar bilir kasılma konusuna gelince ben kasılmadım sen öyle zannediyorsun kardeşim sevmiyorum fakat saygı gösteriyorum söüzün arkasındayım bir insanı sevmedigin zaman ona saygısız olacaksın diye bir kaidede degilim ve nice insanlarla fikirlerimiz aynı olmasa dahi saygı gösteririm kardeşim çünkü dinimiz bunu emrediyor
Ara
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin

ßaK Şimdi ..

" ßén onLaRı HiÇ SévmiyoRum Satanist oLmaSaLaRDa Sataniste benziyoRLaR " dedin yanLıŞ mı ?
İşte Çoğu sataniste benzio demedin ya da işte misaL %80'i sataniste benzio demedin .. BenziyoRLaR dedin

sen böle diincede herkesi aynı kefeye KoymuŞ oLmuomusun ? ßence oLuosun

Diyemezsin zaten evet kendi görüşün O işte bende zaten sevginede ihtiyacımız yok Dedim ßelirttim ..

Sén ßenim dediKLéRimi iyicé ßiR anLa da öyLé yoRum yap Smile

ßu aRada zaten Konuyu ßi yere ÇéKméK isteyen yoK ..

açıkCa anLattım senin Kapasitene göRé UmaRım dediklerimi anLayaßiLiRSin .. ßu sefer ..
GéRÇi daha kendi söylediğin şeyleriN anlamını Çıkaramıyosun ya neyse ..

Smile
kimse kimsenin sevgisine ihitiyacı yok ister sever ister sevmez bende kendi fikrimi söyledim fakat sen illaki benim onların satanist oldugumu söylüyorsun fakat öyle degilller sekil olarak benziyor ifadesini kullandım oda hepsi için geçerli degil diyeceksinki sen metalcilerin içine girdin mi girdim hatta kapı komsumuzun ogluda onların içindeydi fakat ben bazı seyleri gördügüm için hepsini kapsamayan bir söz söylemedim ve söylediklerimin arkasındayım ve korkmadan titremeden söylüyorum sevmiyorum fakat sygımı gösteriyorum görüntüleri hepsi için degil hosuma gitmiyor sen lafı anlamadan konusuyorsun ilk olarak anlayarak oku konuyu öyle yorum yap
Ara
chatlaq
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Döğüşmeden oynayın ayıp ayıp .. Big Grin

Oyun oynamıorz ßuRDaa Hıh xP.
Ara
chatlaq
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse kimsenin sevgisine ihitiyacı yok ister sever ister sevmez bende kendi fikrimi söyledim fakat sen illaki benim onların satanist oldugumu söylüyorsun fakat öyle degilller sekil olarak benziyor ifadesini kullandım oda hepsi için geçerli degil diyeceksinki sen metalcilerin içine girdin mi girdim hatta kapı komsumuzun ogluda onların içindeydi fakat ben bazı seyleri gördügüm için hepsini kapsamayan bir söz söylemedim ve söylediklerimin arkasındayım ve korkmadan titremeden söylüyorum sevmiyorum fakat sygımı gösteriyorum görüntüleri hepsi için degil hosuma gitmiyor sen lafı anlamadan konusuyorsun ilk olarak anlayarak oku konuyu öyle yorum yap

ya adam gibi yazsana yha öLé ßi yazıosnki anLaşıLmıO bişey :S Kaç defa dicem :S

ben öle demedm snn cmlelernden çıkıo ilk cvbını hatıRLa Wink şimdi hepsi için geçerli değil diosun o zamaan ilk mesajında adam gibi yazıcaktın hepsini kapsamayan bir söz söylemedimde diosn artıK yani

ya sen bence bi daha oKu öyle yoRum yaP anlamadan blmeden yorum yapma bir daha oKu bence + yoRum yapcaksnda adam gibi yaZz
Ara
chatlaq
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin görmedigin şeyleri ben gördüm onun için fikrimi söyledim sende kendi fikrini söyledin ben hepsini kötüledigimde yok fakat sen öyle sanıyorsun onun için bu konuyla fazla ilgilenmeyecegim sonuç kötü olar bilir kasılma konusuna gelince ben kasılmadım sen öyle zannediyorsun kardeşim sevmiyorum fakat saygı gösteriyorum söüzün arkasındayım bir insanı sevmedigin zaman ona saygısız olacaksın diye bir kaidede degilim ve nice insanlarla fikirlerimiz aynı olmasa dahi saygı gösteririm kardeşim çünkü dinimiz bunu emrediyor

ßenim görmediğim senin görmediğin ne Ki ??
mesajından yoLa çıKaRsaK öyLé ÇıKı0 ..

Sonu kötü mü oLckmıŞ lan duA et forumdayız Kardeşimde deme bana yoRum yapmcm diosn halA yapıosn Kop git yha
Ara
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßenim görmediğim senin görmediğin ne Ki ??
mesajından yoLa çıKaRsaK öyLé ÇıKı0 ..

Sonu kötü mü oLckmıŞ lan duA et forumdayız Kardeşimde deme bana yoRum yapmcm diosn halA yapıosn Kop git yha
sen yanlış anlıyorsan ben ne yapayım çatlak madem sen saygıdan anlamıyorsun ozaman seni seviye düseriz öylem iiste benim dedigim noktaya yine gelecek bir birimizi kıracagız gibi görüküyor onun için yazı yazmamak iyi olur sen arkamdn ne söylersen söyle istersen sahsıma küfür et fakat ben seni seviyene düsmeyecegim sen yorum yazıyorsun bende yazmak zorun da oluyorum benim yazımda ne sorun var kardeşim ben sana söyliyeyim bazıları satanistlere benziyor diyorum fakat bunu dıs görünüş olarak söyledim yaptıgı seyler için söylemedim içlerinde iyi insanlar var dedim bu da dogru çünkü her insanın iyiside olur kötüsüde olur fakat onlara saygı gösterdigimi söyledim ne ise hem onlara benziyor diyorsun hemde saygı gösteririyorsun ifadesini ortaya çıkardın bende sana diyorum ki bir insanı sevmiyorsam ona saygı göstermeyecegim anlamına gelmezki yaptıgı isi sevmiyorum kişiligini degil kardeşim iste benim yazımdaki ifadeler bunlar fakat sen başka anlam çıkarıyorsan ne yapıyım
Ara
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya adam gibi yazsana yha öLé ßi yazıosnki anLaşıLmıO bişey :S Kaç defa dicem :S

ben öle demedm snn cmlelernden çıkıo ilk cvbını hatıRLa Wink şimdi hepsi için geçerli değil diosun o zamaan ilk mesajında adam gibi yazıcaktın hepsini kapsamayan bir söz söylemedimde diosn artıK yani

ya sen bence bi daha oKu öyle yoRum yaP anlamadan blmeden yorum yapma bir daha oKu bence + yoRum yapcaksnda adam gibi yaZz
ben o yazının açıklmasını yaptım fakat ben onlara satanistte demedim sadece göürünüş olarak onlara benziyor ifadesini çıkardım anlayarak okuyarak yorum yapıyorum sen anlmaıyorsan ben ne yapayım işte benim belirtigim ifade buydu

ben onları hiç sevmiyorum sataniste olmasalarda onlara benziyorlar yine de saygı gösteririm fakat sevmem
Ara
chatlaq
tmm ama benziyoRLaR diosn yani sen Şimdi diosn işte iyiside vaR kötüsüde die en başta ddemiOSn Ki ..

oLmasalrda dedin evet ama yinede bnziyoRLaR demenede snrlndm yani herkesi kapsdn sen .. KéLimé Satanist ne yapayım ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:30 PM