:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pmler hakkında
MaNeSiA
biliorm admin paneline girenler pmlerimizi görebilio
bari gördüklerini belli etmeseler?

siteye 11 aydır üyeyim pm alımım açık olduu zmnları toplasan 36 saat etmes geçen gün bi arkadaşla 15 20 dk içinde 5 bilemedin 6 msj attık birbirimise hemen yönetimden hbr o kişiyle msjlaşmaı sana yakıştıramadım

tmm son pmleri görebiliosunuz biliorz ama kimle msjlaşacağımıza karışılmasın lütfen yada adminler dışında kimse göremesin ?

üyelerinde özel hytları var dimiTongue
Ara
Leader
Ben dahil olmak üzere forumdaki hiçbir yönetici kişilerin özel hayatında müdehale edemez. PM (Private Message) zaten adından anlaşılacağı gibi Özel Mesaj demektir. Özel hayata saygı duygusuz.com'un ilkelerinin en başında gelmiştir. Bu duruma asla göz yumacağımı düşünmeyin.

Sizin kiminle mesajlaştığınız forumda yöneticiler dahil olmak üzere kimseyi ilgilendirmez ve size bu konu hakkında yorum yapamazlar.
Sizin kiminle mesajlaştığınızı şuradan görmüş olabilirler:
http://www.duygusuz.com/forum/online.php

Burada mesaj okurken mesajın kimden geldiğini göstermektedir. Fakat mesaj içeriğini kimse göremez.

Bilgilerinize,

Ektede bu durumu örnekle resim olarak ekledim. Kendinizde kontrol edebilirsiniz.
MaNeSiA
ms içeriğini gördüğünü biliorm
online listesinde pm yazıyor konu okyor vs....

ama pm kime atıyor yada kimden geldiği online listesinde gözükmüorWink
Ara
Leader
Mesaj içeriği kesinlikle izlenmemektedir. Tekrar belirteyim. Ayrıca Mesajın kime yazdıldıgı ve kimden geldiği konusunda da eklemiş oldugum resimde bir ornekle zaten gosterdim.
*AnGeL_GirL*
içlerinden bazıları da cam açmadık diye bizi küçümsüyor böyle insanların da aramızda olması çok kötü yazık
Ara
Firari Fırtına
Leader ,

Örnek olarak beni vermişsin resimde ... Benim mesajlarımı okuyan senmisin yoksa ?

Sevg ...
Ara
MaNeSiA
vlla ben msjlarımı okuyanı biliorm oda beni bilior

uzatmayalım

sana inanıorm tolga teşekkür ederimSmile
Ara
Firari Fırtına
Manesia ,

Sanırım sen biriyle mesajlaşırken seni uyarmışdım , ondan bu fikre kapıldın sen . Orda mesaj içeriği kesinlikle okunamaz , bilesin . Sadece 10 dakikada aynı iki kişi arasında devamlı pm pm olunca , sana sordum durumu , mesaj içeriğini değil .

Rahat ol . Tolga'nın dediği gibi özel hayata kimse midahele edemez .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sıla Nickli Üye Hakkında adyge55 28 2,135 03-11-2009, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: adyge55
  Şiir Hakkında Çok Önemli ( Şikayet ) masal_prensi 10 1,259 02-08-2008, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  İlahi sözleri hakkında PaPaTYa_PReNSeS 11 1,165 04-27-2007, Saat: 08:45 AM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:41 AM