:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gün Doğmadan "AŞK" Doğar
ÇiLeK
Üzerime yağarken hüznü yokluğununvirgs.gif seni bana iletebilecek bahaneler aradım. Bilemedim hangi ütopya döndürür seni geri ya da nasıl imkansız olur vedalar.

Mevsim sözde ilkbahar... Lakin ben sanki hazandayım. Hayat ağacımdan düşüyor birer birer heveslendiğim umutlar.

Hal böyleyken yastayım. Bir oyun bahçesindevirgs.gif zincirleri eskivirgs.gif paslıvirgs.gif yaslı salıncağım. Küçük bir dokunuşla kırılıyor halkalar.

Bana lazımdı muştular. Ahhvirgs.gif talihsiz başımvirgs.gif yola çıkan muştularvirgs.gif umutların yitikliğine aldanıp uçtular.

"Olsun!" dedimvirgs.gif gün doğmadanvirgs.gif neler doğar(?) Bir cevapsız soru buvirgs.gif içine doldurulur hülyalar. O zaman dedim aaaif benimvirgs.gif "Gün doğmadanvirgs.gif aşk doğar." Ilık bir nefesvirgs.gif can olur yüreğine. Yüreğin hayata doyarvirgs.gif yüreğin aşkla dolarvirgs.gif yüreğin hayata doğar.

Doğmak yaraşır zaten yüzü güneş olana dedim. Gözlerimde görülmüş görülmemiş en güzel güneşi çizdim. İşte bu karaları boğar.

Dönmeye başladım kendi eksenimde. Ben döndüm kelebekler uçuştu gökyüzümde. Kanatlarındaysa hasretliğim huzur var.

Sonra aklıma geldivirgs.gif sabaha kalmaz kanatlarınndaki çırpınşlar."Ölmeyin kelebeklerim ölmeyin. Yoksa içim kanar." dedimvirgs.gif sabah olmadan dağıldılar.

Durdum bakındım etrafıma şöyle birvirgs.gif yine kocaman bir hiç var.

Olsunvirgs.gif "Gün doğmadanvirgs.gif aşk doğar." Ilık bir nefesvirgs.gif can olur yüreğine. Yüreğin hayata doyarvirgs.gif yüreğin aşkla dolarvirgs.gif yüreğin hayata doğar.
Ara
ÇiLeK
Her kalbin bir sevgilisi her yüregin bir sahibi her askin bir hikayesi vardir ...

Yoklugunla savasamaz yenik düserdi yüregim her defasindavirgs.gifvirgs.gifyorulurdumvirgs.gif kalbimin en ücre köseleri titrerdivirgs.gif ayazlar düserdi yüregimin üstünevirgs.gif sensizligin acilari vururdu ciglik seslerim yükselirdi bulutlarin üzerinevirgs.gif günes coktan batmisti gün gece yarisi olmustuvirgs.gif yildizlar gökyüzünü süslemis sevda sarkilari söylüyorlardivirgs.gif hüzün dolu sarkilara matem rüzgarlari eslik ediyorduvirgs.gif makamlar hüzzam yüregimde kasirgalar kopuyorduvirgs.gifvirgs.gifsensizligin kollarinda acilarin kollarinda seyre daldim yildizlarivirgs.gifvirgs.gif
Hani hep derdin ya ben senin yildizinimvirgs.gif bensizlik düserse aklina sararsa bensizligin hasreti gökyüzüne bak ben hep ordayimvirgs.gif oysa yildizlar bile yetmiyordu yüregimi susturmayavirgs.gif uzanip dokunamiyorlardi gözlerimdeki yaslaravirgs.gif hickiriklar bogazima dügümlenmistivirgs.gif hayaller sisli ve bulanikvirgs.gif anilar kirik dökük kirilan kalbimin parcalarini topluyordum yerlerden ..
Her sözünü hayal edip bir nebze isik düssün icime istiyordumvirgs.gif hatirliyormusun gözlerinden öptügümü ?
Hani kizmistin hani öpme demistinvirgs.gifvirgs.gif nedenini sordugumdavirgs.gif gözlerimden öpme ayrilik getirirvirgs.gifvirgs.gif
Gözlerimden öpme askim
Ben ise gülmüstüm bu sözüne batil inanc diye söyleniyordumvirgs.gif oysa yüzümdeki tebessümün acilari yüregimi parcaliyorduvirgs.gif sana belli etmemek icin konusuyor gülüyordumvirgs.gifvirgs.gif sen yüregimin ciglik seslerini duymuyordunvirgs.gif duymani istemiyordum cünkü senide üzemezdim kendi acilarimlavirgs.gif saatler cabuk gecsin diye dua'lar edioyrdum bir an önce yanindan ayrilmaliydim yavas yavas gücüm bitiyorduvirgs.gif sizlayan kalbimin can cekisen yüregimin acilarini bilmemeliydinvirgs.gif saatler ayrilik zamanini gösteriyordu son olarak birbirimize sarilip veda ederken tekrar gözlerinden öpmüstümvirgs.gifvirgs.gif
Acilar yüregimi kemiriyordu dizlerimde derman kalmamis sanki beni tasimiyorlardivirgs.gif bir an ayaklarinin dibine yigilmaktan korktumvirgs.gif uzaklasmaliydim senden yikildigimi bilmemeli görmemeliydin cünkü ben Annemi son yolculuguna ugurlarken gözlerinden öpmüstümvirgs.gifvirgs.gifvirgs.gifvirgs.gifvirgs.gifvirgs.gifama bunu sana diyemedim öylesine yikildim ki yigili verdim kaldirimlaravirgs.gif her adimda ayak seslerim bir bicak gibi yüregime iniyordu.

Saclarim oksanmiyor gözyaslarim dinmiyor annem
Acilarim bitmiyor yaralarim kabuk baglamiyor annem
Sensizlige dayanamayip sana gelirsem üzülme olurmu annem
Ara
asi_ve_mai
hilalim çok güzel yazılar bunlar ...
yüreğin dertten ırak olasun....
Ara
beautiful_matrax
yuregıne saglık guzeldi
Seyduna
çok hoş....
Ara
_BarBie_
Güzeldi ÇiLek yüreğine sağlık . . . Smile
Ara
ÇiLeK
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hilalim çok güzel yazılar bunlar ...
yüreğin dertten ırak olasun....

Sagol mehmet'im...

Anlam dolu o yüregine hüzünler ugramasın...

Sevgilerimle..
Ara
ÇiLeK
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuregıne saglık guzeldi

Teşekürler cnm..
Herşey gönlünce olsun..
Ara
ÇiLeK
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok hoş....

Sagolo maviboncuk...

Sevgiyle KaL
Ara
ÇiLeK
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güzeldi ÇiLek yüreğine sağlık . . . Smile

Sagol Barbie...begenmene sevindim..

Herşey gönlünce olsun..Smile

Sevgilerimle..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir-Ay-DoGar Masal_yuzLu 18 1,147 06-22-2008, Saat: 09:01 PM