:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmeyin Beni
beautiful_matrax
60064kjdgglnq2.jpg

Cesaretiniz yoksa sevmeyin beni!Mesafeler aşacaksa duygularınızı,kaçacaksanız bucak bucak benden,arkadaşım olarak kalmayı isteyip itiraf edemeyecekseniz sevginizi SEVMEYİN BENİ!!!

Sevgi oyuncak oldu herkesin elinde.Kalpler hep yaralı,gözler yaşlı.Seven bırakıyor,sevilen hergün kırılıyor parçalanıyor...Neden bütün bunlar?Cesaret istemez mi aşk?Biraz tutku,şevkat,sadakat istemez mi aşk?Sahip değilseniz bu özelliklere,korkuyorsanız sevmeye sakın sevmeyin beni.Seni seviyorum diyip kaçacaksanız,hiçbir şey olmamış gibi birde dostum olmaya çalışacaksınız sevmeyin beni...

Ben herşeyi göze alabilecek,mutluluğun cisimde değil ruhta bulunduğuna inanan insanları kabul ederim gönlüme.Biraz cesur her daim dürüst olamıyorsanız gekmeyin bana.

Aşk kolay mı?Aşk doğruluk ister,aşk emek ister,biraz çılgınlık ister.Yaşama sevinciniz yoksa sevmiyorsanız hayatı beni de sevmeyin.Yalan sevgilere ihtiyacım yok benim.Yalan bir sevgidense ömür boyu yalnız kalmayı tercih ederim ben.Aldatmam,aldanmam,yıkılırım ama çabuk toparlanırım.Paylaşmayı,sevgi dolu olmayı severim.KALDIRAMAYACAKSANIZ BENİM SEVGİMİ SEVMEYİN BENİ...

Hani kardelen güneşe aşık olur da karlar altından kafasını çıkarır ya bir kardelen kadar cesaretiniz yoksa aşık olmayın.EÄžER GÖNLÜMÜN KARDELENİ OLAMAYACAKSANIZ SAKIN SEVMEYİN BENİ SAKIN!!!

ÇiLeK
Teşekürler canım güzel bir paylaşımdı..

SEVMEYİN BENİ...!!!
Ara
beautiful_matrax
sagol canım begendıgıne sevındım
TutkuM
Aşk kolay mı?Aşk doğruluk ister,aşk emek ister,biraz çılgınlık ister.Yaşama sevinciniz yoksa sevmiyorsanız hayatı beni de sevmeyin.Yalan sevgilere ihtiyacım yok benim.Yalan bir sevgidense ömür boyu yalnız kalmayı tercih ederim ben.Aldatmam,aldanmam,yıkılırım ama çabuk toparlanırım.Paylaşmayı,sevgi dolu olmayı severim.KALDIRAMAYACAKSANIZ BENİM SEVGİMİ SEVMEYİN BENİ...

Aynen anlattığı gibi ..
Teşekkürler çok güzel...
Ara
beautiful_matrax
sağol tutkum
Aşksı@z
Hani kardelen güneşe aşık olur da karlar altından kafasını çıkarır ya bir kardelen kadar cesaretiniz yoksa aşık olmayın.EÄžER GÖNLÜMÜN KARDELENİ OLAMAYACAKSANIZ SAKIN SEVMEYİN BENİ SAKIN!!!

Çok güzel bir paylaşım canım ellerine sağlık olsun yüreğinden sevgi eksik olmasın
Ara
beautiful_matrax
sagol canım begendıgıne sevındım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,539 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 593 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 769 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 558 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 707 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:45 PM