:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bugün seni üzdüm:( (sen haklıymışsın)
MaNeSiA
son günlerde mutsuzum biras nedeni bilmediğim beni nereye sürüklediğini bilmediğim düşünceler var aklımda

canım yanıyor belki belkide daha çok acıyacağım bilmiorm. Bu halimi görenler kendince beni korumaya çalışıor yada karşıma çıkan yanlış(?) insanlardan uzak tutup daha fazla üsülmemi engellemek istiyor . 0ysa ben yaşayarak öğrenmek istiorm. Kapılayım bir fırtınaya sürükleneim ordan oraya dağa taşa çarpaım hırpalanaım zedeleneim sonra bunlardan ders çıkaraım hiç bir romanda yazılmamış hiç bi öğretmenden öğrenemeyeceğim çıkaramayacağım dersler

Elindn gelse zarar görmemeyim die bir fanusa kapatıp orda koruyacaksın beni yanılıomuyum? önüme biberi uzatıp bu acı diyerek bana acıyı acıdan uzak durmam gerektiğini anlatıyosun ama acıyı tatmadan nsl bi duygu olduunu bilememki ya senin acın bana göre acı değilse? o zmn sana nsl güvenebiliirm ?

bana doğruyu yolu gösterip açıklama yapmadan çekip gittiğinde acebalarla kalıorm ortada ? aceba .. aceba .. aceba . . . . .

sonunda herseferinde haklı çıkacağını biliorm herseferinde gelip sen haklıymışsın deip mağlup olursam o zmn yaşamış anlamış olacağım.Eğer şimdi acıyı tatmazsam 3 - 5 gün sonra sen hayatımda olmadığın zmn sana soru soramayıp cvp alamadığım zaman acıyı tattığımda ya dönüşü olmayan bi acıyla karşılaştığımın farkında olmazsam?

bırak beni acıyıda tatlıyıda yaşayarak öğreneim her seferinde gelip sen haklıymışsın diyeyim 3 - 5 gün sonra [SIZE=5]ufak acılar kalbimi nasırlaştırsın daha büyük acılardan daha az etkileneim bana biras güven yaşayarak öğreneimSmile[/SIZE]
Ara
Firari Fırtına
Canımsın üzme kendini .....

Kıyamam ben sana deli ...

Sevg ...
Ara
MaNeSiA
her ne kdr üsülsemde kimse canımı acıtacak kdr yaklaşamayacak bana
Ara
Aşksı@z
Güzel paylaşım ellerine sağlık yüreğine sağlık Asya.
Ara
MaNeSiA
saol bunuda ben yasdımTongue

yazar olcam nobel ödülü alcamTongue
Ara
Firari Fırtına
Deli ne olacak .............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok özledim dost seni. history 2 1,128 04-02-2011, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: history
  Seni Seviyorum acemhe 0 623 05-17-2010, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: acemhe
  K€$K!NbI¢@K'a Ben Seni Böyle Seviyorum Arkadaşım... Yorgun Yürek 7 1,280 02-12-2009, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  ..seni çok özledim dostum:(:(:( çok yalnızım sensiz Seyduna 5 782 05-14-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: chatlaq
  Bu ?ark? Seni angel_n 2 758 09-14-2006, Saat: 08:30 AM
Son Yorum: angel_n

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:12 AM