:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeNi SeViYoRuM...
ÇiLeK
4937091171qy6kl6vn9.gif

sevgilerin sevgilisi sevgilimevirgs.gif
bak yine kagıt kalem elimdevirgs.gif
herzamanki gibi yine sana bu şiirimdevirgs.gif
geri gel sev sevgimi sevginle.

sevgililerin sevgilisi sevgilimevirgs.gif
birkezdaha bakamadım gözlerine gözlerimlevirgs.gif
aşkını aşk tadında yaşadım gecelercevirgs.gif
yine sev beni sevebildiğince sevginle.

döngel gelebildiğin geleceğinlevirgs.gif
senin adın var umudumun taç yaprağı içindevirgs.gif
zamanlı zamansız gel gecelerime bitmez sevginlevirgs.gif

aşk zamanını zamansız zamanladık ikimizdevirgs.gif
yüreğim yanıyor aşk kan ter içindevirgs.gif
sar sevgimi sevgilim deli sevginle.

bütün hayatım feda
sevgilerin sevgilisi sevgilime

alıntıdır...

Ara
ÇiLeK
iloveyou0kt6splw6.gif

bir kez daha seviyorum anladım
bir kez daha o güzel sızıyla kavruluyor yüreğim
nedenleri sıralamak istemiyorum
aç olan susuz bir yürek bu
sararmış yaprağı canlandırma vakti
bunu kör bir dilenci kadar çok istiyorum

sadece siyah saçlarinavirgs.gif
ve umutla ısıldayan gözlerine duydugum özlem
dünyanin bütün zevklerini ardına sıralıyorvirgs.gif
en amansiz hasretlerden daha fazla tüketiyorvirgs.gif
özlemin.

açmadan yüreğimin derinliklerinivirgs.gif
bir zamanlar sana bir nefes kadar yakınken
senden uzaklara gitmek
ve
şimdi gölgeni bile görememek kahrediyor beni

gel yüreğim gel
bir kez daha
hazanları yok edelim güneş varken
bulutlu fırtınalı günlere gerek yok
son baharda yaşanan son umutta
yapraklarımız yeşil kalsın inadına

yüreğim ateşten kor
sabırsız bir koşma bu hissediyormusun
ellerini ellerimde
gözlerin gözlerimde
okuyabilseydim kalbinin derinliklerini.

çözemediğim bir şey varrr bu gün
çözemediğim! ! ! !
zaman akıyor sevgili
şimdi susmanın sırası değil
aşkla yoğrulup şekillenmenin sırasıdır
'SENİ SEVİYORUM '
ve bu sana
söylememiş olduğum sözdür
Ara
ÇiLeK
seni seviyorum çünkü
her günüm senin sesinle doğuyorvirgs.gifseninle sürüyor
gecem ise seninle son buluyor.
seni seviyorum çünkü
kilometrelerce uzakta olsan bilevirgs.gif
buluşma gününü özlemle beklemek hoşuma gidiyor.
seni seviyorum çünkü
yanımda olmasan bilevirgs.gif
yüreğinin benimle olduğunu biliyor
her an yanında olduğumu biliyorsun.
seni seviyorum çünkü
bu mesafelere ragmen
yaşanmamışı yaşatabiliyorsunvirgs.gif
duygularımda var olabiliyorsun.
seni seviyorum çünkü
sesinle dünyama bir anda giripvirgs.gif
sürprizlerinle beni kendine
tekrar tekrar aşık edebiliyorsun.
seni seviyorum çünkü
yüreğimin tam ortasında varolabiliyorsun.
beni hayallere götürebiliyorvirgs.gif
umutlarımı geleceğimi düşündürebiliyorsun.
şiir yazdırıpvirgs.gifşarkılarda hissettirebiliyorsun kendini.
seni seviyorum çünkü
ikimize dair bir yaşamı düşündürebiliyorsunvirgs.gif
mutluluğunvirgs.gifaşkın varlığına inandırabiliyorsun.
engellerin aşılacağınıvirgs.gif
mücadelenin hırsınıvirgs.gif
birlikteliğin tek yürek olmanın ve
güvenin aşamayacağının olmadığını gösteriyorsun.
seni seviyorum çünkü
sen hayatıma vazgeçilmez bir anlam katıyorsun.
seni seviyorum çünkü
sen benimle bende yaşıyorvirgs.gif
ben seninle sende varoluyorum.
Ara
ÇiLeK
seniseviyorumsmallex8mr1.jpg

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin tüm kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksınvirgs.gif biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. "Önce sen beni sevvirgs.gif ben seni daha sonra severimvirgs.gif" demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü her insanda var olan zayıflıklarını saklamıyorsun. Kendini olduğundan farklı göstermiyorsun. Ağlaman gereken yerde ağlıyorsunvirgs.gif gülmek istediğin zaman gülüyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü bana değer veriyosun. Gözünden bile sakınıyosun beni.Benim için endişe duyuyorsunvirgs.gif beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü heyecanını hiç kaybetmiyorsun. Bir hedefe ulaştığın zaman rahatlayıp kenara çekilmiyorsun. Önüne yeniden hedefler koyup virgs.gif aynı heyecanla devam ediyorsun

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun. Üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü almak için önce vermek gerektiğini biliyorsun. Sonsuz bir sevgi denizi var senin içinde. Sevgiyi bulmak için önce içindeki sevgi denizinin suyunu çevrene saçman gerektiğinin farkındasın.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü beni baştan çıkarıyorsun. Tukunun ateşimde eriyorum seninle. Dokunduğum an öyle bir sıcaklık kaplıyor ki bedenimivirgs.gif üzerime buz yağsa üşümeyeceğimi biliyorum.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü mantıklı davranmak adına duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi "Hemenvirgs.gif şimdi!" yaşamak istiyorsun. Hayatı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımıvirgs.gif içine beni de katarak atıyorsun

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü senden çok şey öğreniyorum. Banavirgs.gif hayatıma bambaşka tatlar getirdin. Hiç bilmediğim şeylerden haberim oldu. Ve sen de benden çok şey öğrendin. Birbirimizin ufkunu genişlettikvirgs.gif yenilendik .

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ''Elimdeki bana yeter'' diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil virgs.gif yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü gösteriş yapmak virgs.gif hava atmak virgs.gif büyüklük taslamak gibi huylara sahip değilsin. Kendini olduğundan farklı göstermiyosun. Hatta bazen seni yanlış anlarlar diye kendinde var olanı bile saklıyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken virgs.gif bu duyguya ne kadar ihtiyacım oldığunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında virgs.gif öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyosun beni virgs.gif ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

Seni seviyorumvirgs.gif çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken virgs.gif yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde virgs.gif her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun
Ara
ÇiLeK
quiselzo0ov5.gif

Seni ben
Ne yalnızca gözlerinvirgs.gif
Ne de gülüşün için sevdimvirgs.gif
Seni benvirgs.gif
Güneşin için sevdim
Dünyamı ışıtan..

Seni ben
Ne yalnızca ellerinvirgs.gif
Ne de saçların için sevdimvirgs.gif
Seni benvirgs.gif
Kokun için sevdim
Baharlar getiren..

Seni ben
Ne yalnızca dudaklarınvirgs.gif
Ne de güzelliğin için sevdimvirgs.gif
Seni benvirgs.gif
Sesin için sevdim
Odalarımı dolduran..

Öyle sevdim ki senivirgs.gif
Her dokunuşun çiçekler açtırdı yüreğimde..

Gözyaşın hüznüm olduvirgs.gif
Gülüşün bayram..

Sen varsın nereye baksam..

Bu sevgiyi
Hangi rüzgara bıraksam da
Sana ulaşsa
Her akşam?
Ara
ÇiLeK
33tg8.jpg

Senin icine girdigim zamanvirgs.gif

Disimda kaliyorsun.

Senin disindan sana baktigimdavirgs.gif

Icime sigmiyorsun.
Ara
ÇiLeK
ectasyun0.jpg

Her Duydugumda Icimde dal dal

sevginin ciceklerini actiran sesini ozledim.

Herseyden onemlisi askin en guzelini yasatan

SENi OZLEDiM
Ara
ÇiLeK
Sevdim Seni
Seni sevmek öyle güzel ki Çünküsü ve nedeni yok bu sevginin Birşeye bağlı olarak sevmek istemiyorum çünkü Seni sadece sen olduğun için seviyorum Eskiden hep ben diye başlardım cümlelerime Şimdi biz diyorum farkında mısın? Sen ve ben yani biz yani ikimiz... Biliyor musun en küçük olmusuzlukta ölmeyi düşünürdüm eskiden Risklere girmekten korkardım.. Şimdi birçok riski göze alabiliyorum Hem de ölmeyi düşünmeden Sen varsın çünkü biz varız Ve tüm zorlukları birlikte aşacağız... Sen yokken günler birbirinin aynısıydı Hiçbir fark yoktu ve hayat öyle boştu ki benim için.. Seninle birlikte yepyeni bir sayfa açtım hayatıma O sayfa öyle güzel ki hiç sonu yok Hiç karalama silme yok Herşey ilk günkü gibi.... Bana güç verdin virgs.gif destek oldun ve Herzaman güvendin... Hayallerim hedeflerim oldu sayende Düşlerim gerçeklerim... Ve geleceğim Unutma ben senin geleceğinim Sen de benim... Çok zorluklar var önümüzde Ne kadar güçlüyüm bilmiyorum Günün birinde bir taşa takılıp düşebilirim Ya da yuvarlanabilirim bir uçurumdan aşağı Ama yanımda sen oldukça Korkmuyorum hiçbir şeyden Ne taştanvirgs.gif Ne uçurumdan virgs.gif Ne de ölümden... AŞKI ögrendim seninle papatyam Sevmeyi ve sevilmeyi... Geçmişin hiçbir önemi yok benim için Değiştiremem çünkü Gelecek de çok önemli Ama daha önemli birşey var ŞİMDİ Yaşadığımız içinde bulunduğumuz an Ve ben şimdi çok mutluyum
Ara
ÇiLeK
118ghpj6.gif

ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ SENİ SEVMEK ÇOK GÜZEL ÇÜNKÜ SENİ SEVMEK : HER YENİ GÜNE SENİNLE BAŞLAMAK VE HER GÜNÜN BİTİŞİNDE HERŞEYE SENİNLE YENİDEN BAŞLAMAK SENİ DOYASIYA YAŞAMAK..
Ara
ÇiLeK
Beni deli bir sevdaya sürükledin.uzun zamandır hasret kaldığım duygular denizinde yüzüyorum şimdi.geçmişin karanlığındanvirgs.gifadı batasıca acılardanvirgs.gifhiçlik duygusundan ve yalnızlığın hüznünden kurtardın.dünyayı yeniden yaşanır kıldınvirgs.gifhayatıma heyecanlarvirgs.gifyeni umutlar ekledin.hayal etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrettin.teşekkürler sevgilim...
dünyada herkesin bir eşivirgs.gifbir ruh eşi var biliyorum.kimisi hiç bulamadangöçüp gider hayattan.kimisi şanslıdırvirgs.gifbulur ve mutlu yaşar.ben de o şanslılardanı işte.çünkü buldum seni.çıkmasaydın karşımavirgs.gifhayat boyu sürecek bir arayışın içinde olacaktım.her karşıma çıkana'işte bu o' diye sarılıp yanılacaktım.mutsuzluk mutsuzluğu kovalayacakvirgs.gifumutsuzluk hayatımın heryerini saracak ve ben senin yokluğuna alışacaktım;ama varsınvirgs.gifiyiki varsın.teşekkürler sevgilim...
hayatımda ilk kez birine güvenmenin ne demek olduğunu anlıyorum.ilk kez hiçbir kaygı duymadan yaşıyorum aşkı.ihanetlerinvirgs.gifyalanların yer almadığı bir sevda bizimkisi.oysa karşımdakilere her an bir şey yapacakmış gibi bakardım daha önce.yaptılar da...hoyratça harcadılar duygularımı.güzele dair ne varsa yok ettiler.çaresizvirgs.gifgüvenmeden yaşamayı öğrendim.yüreğimi korumak için öğrenmek zorundaydım.her sevdanın derin bir yara açtığı yüreğimin bir başka darbeye daha dayanacak gücü kalmamıştı çünkü.ve sen...sildin bu kötü anıları.sevdanvirgs.gifinsan sevgisini yeniden aşıladı içime.teşekkürler sevgilim...
aşkımızı güzelleştirmek için çabalıyorsunvirgs.gifbu bana onur veriyor.bir aşk için çaba göstermeli.bunun en iyi kanıtısın sen.beyninlevirgs.gifyüreğinle seviyorsun beni.benliğini adadın aşkımıza.bil ki ben de öyleyim.biliyor musunvirgs.gifsensiz geçen her dakikavirgs.gifbenim heycanımı dahada artırıyor.sadece bu heyecan için bile binlerce kez teşekkür etmeliyim sana.teşekkürler sevgilim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,047 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 515 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,186 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 549 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 439 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:09 PM