:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha Fazla Saklayamıyorum:
*Asİ-yÜrEk*
Desetek olmaktan geçti köstek oluyor.
Ara
HÜDANUR
Hatırladıgım kadarıyla okudugum bir yazıyı aktarmak istiyorum
Fatih Sultan Mehmet Han hakkında babası demiş ki;
-Sen adam olamazsın.
Fatih Sultan'ın hocası akşemseddin ise ki bu mübarek İstanbul'un fethinde manevi Olarak büyük desteklerde bulunmuştur der ki
-Kader ne der,peder ne der...
Ve bir kaç zaman sonra Fatih Sultan Mehmet Han:
-Ya İstanbul beni alır,ya ben İstanbul'u! diyerek fetihi gerçekleştirmiştir...

Belki bu yazı yersiz gelebilir lakin adamlık mevkiye bakmaz,ilerde ne olacagımızı ancak ve ancak Rabbimiz bilir.Asıl üzülmesi gereken babanızdır ki imam olmasına ragmen imtihan dünyasında oldugumuzun bilincinde degil.Sakın üzülme kardeşim,Senin yüregin öyle güzel ki önemli olanda budur...

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERLERİNDE ELBİSELERİ YOK,
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇLERİNDE İNSAN YOK...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Çok Teşekkür ederim.
Ara
esmeriim
askere gien adam olsaydı benim eşim olurdu kafana bile takma babanın söylediklerini kafana takma bile senin için hayırlı olan bu demekki birde bu açıdan düşün
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınızdan dolayı.
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
abicim bence hiç üzme tatlı canını buda Allahtan suphesiz herseyde vardır bır hayır askere gidenleride görüyoruz adam olupmu gelıyorlar sankı vatana askere gitmedende faydan olur yeterkı bu ulkeyı gönülden sevelım buda bır cesıt hızmet can sıkıntını anlıyorum fakat sen gönlunu ferah tut herseyde vardır bır hayır...
Ara
çilekli cuklat
uzulme yaaa saglık olsun hem askere gıdılmeklemı adam oluyomus ınsan babanda ne acyıp k.bakma ama uyyuz oldum babane ınsan evladına bole sey dermı bea :S o senı adam olark gormesın bız goruyozya allam ya tas devrındemı yasıomus o :S huso darılma sakın laflarıma ya Sad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
DeRiN_SeSsİzLiK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abicim bence hiç üzme tatlı canını buda Allahtan suphesiz herseyde vardır bır hayır askere gidenleride görüyoruz adam olupmu gelıyorlar sankı vatana askere gitmedende faydan olur yeterkı bu ulkeyı gönülden sevelım buda bır cesıt hızmet can sıkıntını anlıyorum fakat sen gönlunu ferah tut herseyde vardır bır hayır...

Çok teşekkür ederim çok.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  l?tfen biraz daha eme?e sayg?ya.... CReATuRE 14 1,079 04-04-2022, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyi bir yaşam için tavsiyeler MaSaL 0 398 09-17-2010, Saat: 02:28 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangisi daha igrenc...? duyqushh 23 1,115 12-20-2008, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: beyzarda.38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:49 PM