:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha Fazla Saklayamıyorum:
*Asİ-yÜrEk*
Evet arkadaşlar bunu daha fazla saklayamıyorum artık anlatmam gerek:

Askerlik muayenesi filan olduğumu daha önceki günlerde belirtmiştim ama ne yazık ki yine olmadı heyete çıktığım gün yani 1 Eylül 2008 Pazartesi belgeye yazılan karar şu barışta askerliğe elveerişli değildir seferde görev yapar yani Çürük o gün ne kadar çok ağladım bilemezsiniz artı (+) aradan 1 hafta geçti babam başladı seni kimse adamdan saymayacak göreceksin değersiz eşya gibi görecek seni herkez sanki benim elimdemi bu. Ben şahsen candan istiyordum ve hala babam seni adamdan saymayacak kimse demeye devam ediyor sizlerde böylemi düşünüyorsunuz şu an bunları ağlayarak yazıyorum ve utanarak ama ne varki paylaşmak istedim saygılarımla *Asİ-yÜrEk*:Sicon9.gif
Ara
_AL0n3_
hmm nse oLsun üzLme boşwéR saqLık oLsun :--/
askere gidebLmekLe adam oLnsaydı şuan ortaLık bisürü insan kıLıkLı maLLarLa doLu oLmazdı...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler İlkcan ama işte bulamazsın dedi içim bir tuhaf şu an.
Ara
casus021
neden askere gitmeden adam olunmuyor mu nice askere gidenler var fakat adam gibi adam degiller saglık sorunları ola bilir fakat bunda senin bir suçun yok yaradan seni öyle yaratmış her söylenene kulak asma bosver gitsin aglamak bir şeyi geri getirmez kardeşim kim ne derse desin ilk önce kendisine baksın yeter bu husuta babanız size destek çıkması ve rhu halinizi rahatlatması gerekirken size baskı ve bunalıma sokuyor buda ileride bir çok hastaklıkların belirtisi olur
Ara
chuLsuzz péri!
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm nse oLsun üzLme boşwéR saqLık oLsun :--/
askere gidebLmekLe adam oLnsaydı şuan ortaLık bisürü insan kıLıkLı maLLarLa doLu oLmazdı...

bencede katıLı0rum iLkcan'a
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler arkadaşlar çok teşekkürler.
Ara
beautiful_matrax
uzulme arkadasım boşver saglık olsun bundada vardır bır hayır...
нüzüηçiçÑ”ği
kim demiş askere gitmedin diye adamdan sayılmayacağını böyle senin durumunda olan bi çok insan var şimdi onları kimse adamdan saymıyor mu ? bence yanlış düşünüyorsun her iş te bi hayır vardır bununda demekki böyle olması gerekiyormuş ve olmuş.Olduyla öldüye çare yok biliyorsun.Bence kendini böyle bişey için üzme ve hayatına devam et derim.Kimse seni öyle göremez hele ki bu babansa evladı için asla öyle düşünmez diye düşünüyorum ben .
Ara
*Asİ-yÜrEk*
hüzünçiçeği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim demiş askere gitmedin diye adamdan sayılmayacağını böyle senin durumunda olan bi çok insan var şimdi onları kimse adamdan saymıyor mu ? bence yanlış düşünüyorsun her iş te bi hayır vardır bununda demekki böyle olması gerekiyormuş ve olmuş.Olduyla öldüye çare yok biliyorsun.Bence kendini böyle bişey için üzme ve hayatına devam et derim.Kimse seni öyle göremez hele ki bu babansa evladı için asla öyle düşünmez diye düşünüyorum ben .

Ama söyleyen öz babam işte ne yapabilirim birde imam yani kendisi.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
bi insanın babası öyle söylememeli ne bileyim bu senin suçun değil sonuçta.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  l?tfen biraz daha eme?e sayg?ya.... CReATuRE 14 1,097 04-04-2022, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyi bir yaşam için tavsiyeler MaSaL 0 405 09-17-2010, Saat: 02:28 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangisi daha igrenc...? duyqushh 23 1,157 12-20-2008, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: beyzarda.38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:35 AM