:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Dön Nazlı Güvercinim dön...
Yorgun Yürek
ucanguvercinoq6.gif

Bir nazli güvercinim vardi.. koklamaya bile kiyamadigim.. islanmasin diye kanatlari.. kendimi ona adadigim..

Sevgiyi icirdim avuc avuc.. sefkati yedirdim lokma lokma.. uc simdi nazli güvercinim.. uc.. ucarken dönüp ardina bakma..

Miniciktin büyüdün gelistin.. sevgi sefkat görmemistin.. iste o gün geldi nazli güvercinim.. kanatlarini cirptin ve uctun..

Uc nazli güvercinim uc.. neseyle uc.. özlemle uc.. gökyüzü kiskansin seni.. gönlünün götürdügü yerlere uc..

Nice daglar asicaksin.. umutlara kosucaksin.. hayatin gerceklerini görüp onlara sasicaksin..

Gururla söylesinler adini.. kirmasinlar kanadini.. zevk icinde gez dünyayi.. cikart hayatin tadini..

Ama benide unutma nazli güvercinim.. özlemle bekledigim unutma.. nezaman gelirsen gel kollarim acik bekliyorum.. unutma..

Yillar sonra belki dönüceksin yuvaya.. veda ediceksin o daglara ovaya.. belki döndügünde nazli güvercinim.. gözlerin islak döneceksin buraya..

Kara toprak olacagim belki.. sararip solacagim belki.. hasretine dayanamayip nazli güvercinim.. son nefesimi verecegim belki..

Sevginle büyütüp kaybetmek zor be nazli güvercinim.. Zor.. yokluguna alismak güc.. sesini duyamamak yüregime kor..

Dön gel nazli güvercinim.. dön gel.. kiymetini bilmez el.. hasretinden yaniyorum.. cagiriyor beni ecel..

Yüregim kor alev gibi yaniyor.. görenler beni mecnun saniyor.. gözlerim semada beklerim seni.. dön nazli güvercinim dön.. seviyorsan sende beni..
Ara
Aşksı@z
Sevginle büyütüp kaybetmek zor be nazli güvercinim.. Zor.. yokluguna alismak güc.. sesini duyamamak yüregime kor..

Dön gel nazli güvercinim.. dön gel.. kiymetini bilmez el.. hasretinden yaniyorum.. cagiriyor beni ecel..

Yüregim kor alev gibi yaniyor.. görenler beni mecnun saniyor.. gözlerim semada beklerim seni.. dön nazli güvercinim dön.. seviyorsan sende beni..

çok güzel bir pğaylaşımdı ellerine sağlık Yorgun Yürek paylaşımın için teşekkür ederim.
Ara
bidely
cok guzeldi

yuregıne saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nazlı açar güz mavisi gülün goncası... eRCi 8 677 11-04-2022, Saat: 09:01 AM
Son Yorum: SunSet
  'Nazende Melâl.. Nazlı Hüznüm Benim ÐŽeşaren 7 603 05-25-2009, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü: