:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..geldik !
Alem-i Sı@r
Çok sağol ve teşekkür ederim, "[b]maviboncuq" her zaman senin yanında ve gönlünde :k: olsun o boncuk!
[/b]
Ara
eliff6161
hoşgeLdn12.gif
Ara
Alem-i Sı@r
Selamlar!..eliff6161, önce size şu; "eliff6161" içindeki o "6161" leri sormak isterim. Nedeni ise; genel olarak Trabzon lu olmayan veya Karadenizli (benim gibi) olmayan pek yazmaz da ondan. Eğer bu meraklı sorumda bir hata olduysa beni hemen uyarın ve bir daha böyle hatayı bende işlemeyeyim. Her şeye rağmen ben önlemimi alayım ve (Çok ÖZÜR dilerim!) diyeyim!..

Elif, Ülfet eden dost tanıdık
Anlamları vardır daha nice..
Sevgiye; alışmış, alışkın, alışık.
Işık saçan güzel kız, o artık!
Bir isim olan bu güzellik
Anlamıda böyle alfabetik
Şair okuyunca güzel isimler
Duramaz onları irdeler
Anlam bulur yazar şiirler!

Alem-i Sır
Size sunuyor. Lütfen naçizane duramadan yazdığım hemen her şeye şiirsel yorum ve cevaplarımı sizlerden; özür dileyerek beni işte böyle anlamanızı ve kabul buyurmanızı dilerim. Tüm istek ve arzularımla!..Teşekkürler ve hoş vakitler dilerim sizlere!..:kucak:
Ara
ÐŽeşaren
Nede güzel bir giriş olmuş öyle Smile
Güzelim yüreğine zeval gelmesin inşaAllah

Aramıza hoşgeldin Alem-i Sır
Duygusuz ailesinde güzel vakit geçirmen temennisiyle .. happyqi2.gif
Ara
casus021
hoş geldin kardeş
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hoşgeldin.. Smile
Ara
iLLeth.!
hoSgeLdiNiz hepiniz..
Ara
Alem-i Sı@r
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nede güzel bir giriş olmuş öyle Smile
Güzelim yüreğine zeval gelmesin inşaAllah

Aramıza hoşgeldin Alem-i Sır
Duygusuz ailesinde güzel vakit geçirmen temennisiyle .. [/url][url=http://img221.imageshack.us/img221/1392/happyqi2.gif]happyqi2.gif

Sevda Yürekli = Alem-i Sır
[FONT=&quot]Nede güzel bir giriş olmuş öyle = Teşekkürler, her şeyden önce size![/FONT]
[FONT=&quot]Güzelim yüreğine zeval gelmesin inşaAllah = Sizinde ve sizler gibi olanlarında![/FONT]
[FONT=&quot]Aramıza hoşgeldin Alem-i Sır = Hoş ve sefalar buldu sizden Alem-i Sır[/FONT]
[FONT=&quot]Duygusuz ailesinde güzel vakit geçirmen temennisiyle .. = Sizler var oldukça, eminim ve ne mutlu bizlere! :k: kalbimden inanıyorum ben buna!
[/FONT]
Ara
rock_prensesi
hoşgeldin....
Ara
Alem-i Sı@r
Hoş bulduk ve sizleri tanıdıkça daha çok güzel ve sevgi dolu neler bulacağız der ve çok huzurlu bir ortamdayım inanıyorum!..Herkese sevgi ve saygılarla çok mutlu ve neşeli vakitler dilerim!..:A:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  selam bizde geldik zehri 13 685 06-06-2007, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: zehri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:56 PM