:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostumdan Ayırdılar
ÇaReSiZ_vbulletin3_import11840
Içim O Kadar Acıyorki. Sizler Gibi şiir Yazamam, Amagerçek Hislerimi Yazabilirim. O Kadar Büyük Bir çaresizlik Içindeyimki Neye Sığınacağımı Bilemediğim Bir Anda Bu Siteyi Buldum. Belki Biri Beni Anlar Diye......neyse
Ara
Yorgun Yürek
Öncelikle hoşgeldin arkadaşım.
neden çaresizlik içindesin arkadaşım hayırdır ne oldu ki bu kadar çaresizsin belki yardımcı olabiliriz şayet anlatmak istersen tabi...
Ara
Aşksı@z
evet öncelikle hoş geldin . Yorgun Yüreğin dediği gibi eğer paylaşmak istersen belki yardımcı olabailiriz.
Derdini anlatmayan dermanını bulmaz derler. hadi sende anlat belki bir çare bulabiliriz.
Ara
önce Ikinizede Teşekkür Etmek Istiyorum. Bu Kadar Kısa Sürede Cevap Yazılacağını Dertleşebileceğimi Düşünmezdim. 30 Yaşında, Yüksek Tahsilli, Iyi Bir Işte çalışan, Maddi Açıdanda Iyi Bir Işte çalışan Bir Genç Kızım. Aileme Aşırı Düşkün Biriyim Malesef. Malesef Diyorum çünkü Aileme Olan Düşkünlüğümden Sevdiğimi Kaybettim. Ailem Onu Istemedi
çok çaba Gösterdik Olmadı. Artık Ona Kıyamıyorum.o Beni Bırakmayacak. O Yüzden Biraz önce
Ben Bitsin Dedim
Ara
Yorgun Yürek
ÇARESİZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce Ikinizede Teşekkür Etmek Istiyorum. Bu Kadar Kısa Sürede Cevap Yazılacağını Dertleşebileceğimi Düşünmezdim. 30 Yaşında, Yüksek Tahsilli, Iyi Bir Işte çalışan, Maddi Açıdanda Iyi Bir Işte çalışan Bir Genç Kızım. Aileme Aşırı Düşkün Biriyim Malesef. Malesef Diyorum çünkü Aileme Olan Düşkünlüğümden Sevdiğimi Kaybettim. Ailem Onu Istemedi
çok çaba Gösterdik Olmadı. Artık Ona Kıyamıyorum.o Beni Bırakmayacak. O Yüzden Biraz önce
Ben Bitsin Dedim
Bence ailene düşkünlüğün ile malesef dememen lazım diye düşünüyorum ben ..
mutlaka ailenin bir bildiği vardır ki arkadaşını istemediler eminim ki ailen senin iyi olmanı isterler öyle bir düşünceye kapılma arkadaşım sakın..
bitmesi umarım ki her ikiniz içinde hayırlı olur bugünden sonra bence en doğru kararını almışsın sen ..
ha biraz üzüleceksin biraz ağlayacaksın belki de ama ben inanıyorum ki en kısa zamanda kendini toparlayacaksın arkadaşım SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Çaresizlik ölüm değildir , bitimde değildir .

Kalk ayağa ve kendine gel bakim , Hayat acımasızdır ama yenilmeyede mahkumdur . Hayata yenilir isek , ölüm bile geçmez elimize .

Sevg ...
Ara
Bana Cevap Yazan Saın Arkadaşlarım .szie Tek Sorum Bu Hiç Aşık Oldunuz Mu?
Ara
Firari Fırtına
Sevgili çaresiz ,

Bırakın sizi anlamayı , sizin yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi fazlasıyla yaşadım desem inanın bana . Anlamak yada anlamamak değildir olay , sadece bir yüreğin haykırışı ve ona olan bağımlılığı aşk'ı doğurmuşdur yüreklerimizde . Sonrasında elbetteki özlem acısı , hasretlik vs... Sonuç ne ? Sonuç kavuşamamanın verdiği yıkım ve ona olan sevginin gözyaşlarıdır .

Peki ne yapmalı ?

İçimizde sızlayan o yarayı bırakalım , o orda sızlamaya devam etsin . Bir yerde o sızı zaten sizin aşk'a olan hislerinizin ve değerlerinizin yansımasıdır . Biz yüreğimizde değer verdiğimiz sevgimize doğru yol alalım . O yol sonsuzdur ve derindir . Yeri gelir daha da ağrılar verir bizlere , ama bazende mutluluğa açılan tek kapıdır .

Umarım anlayabilmişsinizdir beni .

Sevg ...
Ara
Sayın Firari Olgun Ve Kültürlü Birine Benziyorsunuz. Söyledikleriniz çok Doğru Teşekkür Ederim. Son Gelişmeyi Size Söylemek Istiyorum. Sevdiğim Ayrılma Isteğimi Asla Kabull Etmeyeceğini Söyledi. Bana Bir Daha Onu Bırakmayacağıma Dair Yemin Aldırdı. Gerekirse ölene Kadar Bekleyeceğini Bir Daha Onu Asla Bırakmamamı Söyledi. Seven Insan Sıkışınca Bırakmaz Dedi Ve Seni Seviyor Ve Bırakmayacağım Dedi. Ve Mücadele Edeceğim. Kapıdan Kovsalar Bacadan Giricem Diyor.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:53 AM