:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::: HoŞÇaKaL :::.
CeYDa HaNDe KeSiM
[google]http://www.izlesene.com/video/Ã…Ÿebnem%20ferah%20hoscakal-sebnem-ferah-hoscakal/203022[/google]

mutlulukxx8.jpg

Kalbim kırık değil PARAMPARÇA....

EFBqglIy8K2k38cxaDGsh1.jpg
Kimse bir araya toplamak için uğraşmasın

ÇÜNKÜ;

bir ömür kanayacak olan izlerini görmeye tahammülüm yok..

yarbanaharamgeceleram2.gif

ÇÜNKÜ;

onlar gittiğim heryerde beni bulman için bıraktığım izler olacak...

ayak_izleri.jpg

sadece sen sahipsin -sadece sen sahibimsin ...kalbimin ve senin içn atan yüreğimin SADECE SEN.....

126.jpg

BENİ BUL OLUR MU ???

beklepa7.jpg

gitmek hiç bu kadar zor olmamıstı gerİ donmek ıcın sebebımken şimdi dönmemek için bahenem olmamalısın...

NEFES ALMAK İSTİYORUM

ama SENİNLE

ÇÜNKÜ SENSİZ ALDIÄžIM NEFES NEFES DEÄžİL
touchbyshutterbug13tm7.jpg

acaba ben sonsuz bir uykuda mıyım yaşananların ve yasanacak olan herşeyin bir rüya olması mümkün mü??

huzun.jpg

EGER BU MUMKUNSE ALNIMDAN OPUP BENI UYANDIRMANI ISTIYORUM
VE SEVİŞİRKEN YINE SANA YENIDEN ASIK OLMAK ISTIYORUM...

love_by_c1ndarella.jpg

Beni bekle demeye hakkım yok çünkü senin beklemek için harcayacak zamanın yok

AMA BENİM ZAMANIMDA VAR UMUDUMDA...
p1270odh0.jpg

biliyorum ki bir gün küllerimden yeniden doğacağım bir tek SENİN için ....
VE
biliyorum ki bir gün SENDE BENİ ÖZLEYECEKSİN
kokumu,
bende bıraktığın izlerini,
tenimi
ve
sevişmelerimizi.....

load62351bi4.jpg

Bu garip bir veda olacak
Çünkü aslında hep içimdesin
Ne kadar uzağa gitsem de
Gittiğim her yerde benimlesin

Söylenecek söz yok
Gidiyorum ben

Hoşçakal, hoşçakal
Hoşçakal, hoşçakal

Ben bir kısrak gibi gelmişim dünyaya
Şahlanıp koşmak içimde var
Hoşçakal

Biraz Su biraz yeşillik
Her yer benim evimdir
Taşırım dünyayı sırtımda
Her dil benim dilimdir

Ama söylenecek söz yok
Gidiyorum ben

Why_did_you_leave_Me__by_MrsCullen.jpg
Ara
ÇiLeK
Çok güzeldi ceyda...
Herşey gönlünce olsun canım..

Sevgilerimle...
Ara
ÇiLeK
HoşçakaL'ım...ELveda'm dı...Anlamadın...

Belki alışkındı kulakların bu iki kelimenin dudaktaki dansına...Hoşça kal ; bir daha görüşmenin güvencesiydi. Bir önceki adımıydı bir sonraki buluşmanın...Hoşça kal denir ve hoşça kalınırdı senin aşklarında... Oysa bende Elveda demektir hoşça kalvirgs.gif bilemedin; kısacık zamanlara sığan tutkunun kılavuzluğundaki bu aşkta...

Duvarlarıma sana dair çok da fazla olmayan anılarımı çerçeveleyip astığım bir gece vermiştim kararımı. Her nedense çok eğri büğrü duruyordu resimler. Anılar mı yakışmadı resimlerevirgs.gif yoksa resimler mi yapışmadı çerçevelerin sabitliğine anlayamadım. Ama ters duran bir şeyler vardı bu tuhaf görüntüde.Sarhoş naralarını tıpkı birer otriş gibi dolamıştım kelimelerin boynuna. Sonra birdenbire hayretlevirgs.gif o gideceği yönü şaşırmış naraların sokaklardan değil yüreğimden geldiğini fark ettim. Yalpalaya yalpalaya yeni bir limana demir atmaya gidenvirgs.gif adımlarını bir türlü aynı hizaya getiremeyen bu ayaklarvirgs.gif benim sevdamı arşınlıyorlardı...Yine yanlış yollaravirgs.gif yanlış ayakkabılarla dalmıştım düşüncesizce. Nasır tutan kalbimdivirgs.gif parmaklarım sapasağlamdı görünüşte! Bakmamıştım mor sarmaşıklı yaprakların altındaki kocaman dikenlerini saklayan bataklıklara...Ah aylak ruhum; yine aldanmıştı gökyüzünün kızılvirgs.gif fettan saçlarına...Oysa çeviriverseydi tutkudan körelen gözlerini birkaç bakış aşağıyavirgs.gif sevdasına arapsaçı gibi dolanan yalanları fark edebilecekti...Ah aşka hiç doymayan aç ruhumvirgs.gif kısacık mutlulukların lezzetli mezeler olduğu bu sofradavirgs.gif kadeh kadeh şarapları hapsedip damağına yine de aç kalktın aşkın saflığına...

Hesaplaşma yüklü bir gecenin sabahıydı sana vedam. Oysa sen sadece hoşça kal dedim sanmıştın...Kanter içinde kaldı dudaklarım sana söyleyemediklerimi kendime haykırmaktan. Söylesem anlamazdınvirgs.gif biliyorum...Üstünde hiçbir etiket olmayan bir şişeye konmuş bir yardım mesajıydı kelimelerim...Ben ıssız bir adada; yanında almak isteyebileceği üç şeyi bile olmayan bir kazazedeydim. Çok tirajik biliyor musun? Üç şey alamazdım yanımavirgs.gif almayı isteyebileceğim tek şey sendin... Ve sen bana aynı cümlenin içindeki iki kelime kadar yakın; ve aynı zamanda aynı cümlenin içinde asla bir araya gelemeyecek iki kelime kadar uzaktın...Çelişkilerin bileşkesi bir sevgili...Şarkılar saki olmuştu masama. Hep acı olan mezelerimi getirirken soframavirgs.gif biri geldi biri gitti upuzun bir yalnızlık boyunca...Şarabımın tadı daha mı mayhoştu ne! O tanıdık tadı yapıştırabilmek için dudaklarımavirgs.gif günün ağarması gerekti kadehlerin tanıdık lal kırmızısında...

Sana hoşça kal demek hiç kolay değildi...Çünkü benim için hoşça kalvirgs.gif elveda demekti...
Benim sözlüğüm neden farklıdır bilemedim hiç...Yazmasın istedim vedalar ve vedalara yüklü anlamlar sayfalardavirgs.gif boş yere aradım uzun soluklu aşkları yırtık sayfalarda...Nedendir bilmem hep ama hep ayak izleri oldu satırlarımda...Kah kuma gömülüp kaybolan ayakların izlerini aradım çöl ıssızlığı akşamlardavirgs.gif kah demirden bir örs gibi vurdum adımlarımla vurgun sonlara...

Hatırla sevgili içinde koşar adım coşan sevişlerini...Sakin limanlara demir atmak isteyen gemimin çıpası havada kaldı... Uzun soluklu bir aşkıvirgs.gif bir kar tanesinin bir kartopuna ve ardından bir çığa dönüşmesi gibi yaşamak isterkenvirgs.gif sağanak yağmurda ıslanıpvirgs.gif sırılsıklam kaldım yalnızlığımla...Çok yükseklere saklamıştım ben sevgimivirgs.gif sen upuzun adımları yüklerken bacaklarınavirgs.gif dümdüz bir yol üzerinde koşup durdun boş yere...Başını kaldırıp bakmayı akıl edemedin göğün gülümseyen mavi gözlerine...Uzaklıkları hala ölçülerle sabitleyen bir düzene esirken senvirgs.gif ben çok başka bir coğrafyada farklı bir iklimin estirdiği rüzgara dönüşmüştüm bile...İki kelimenin buluşamadığı cümlelervirgs.gif gökyüzüyle yeryüzü arasından çok daha uzak mesafelerin timsaliydi yüreğimde...Sen takılmışken bildik hikayelerin tanıdık işleyişinevirgs.gif ben bir masalın içinde sakince bekliyordum sessizlikle çoğalan çığlıklarımı gömüp göğsüme...

Sadece hoşça kal deyip gittim diye; yüreğin hala küskün biliyorum...Elveda çok büyük bir kelime. Sığmadı dudaklarımın sınırları içine.
Sözlüğümden haberdar olacak kadar çok kalmadın sevgili virgs.gif yüreğimde. Benim “hoşça kal” ım yazılmış yanlışlıkla elveda kelimesinin yerine...Kim bilir belki de bir hoşça kal en çok bu aşktaki kadar yakışır elveda hanesine...Bazen sözcükler biz farkına bile varmadanvirgs.gif kayıp gider dilimizden; bizim bile yerleştirmekte güçlük çekebileceğimiz en uygun yere.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşcakal.... ÇiLeK 3 301 04-11-2022, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Hoşçakal aşkların en güzeli ZencefiL 4 572 05-23-2011, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hoşçakal Aşkım.. MeLeksi 1 433 05-16-2011, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hoşçakal… MaSaL 1 460 04-15-2011, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: YasSmin
  Sende Benimle Hoşçakal Hasretiim 5 548 12-28-2010, Saat: 10:32 PM