:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Uzaklarda Bir YerLerde [Ya$anıLamayan]ın Parantez İçLeri.]
MaNeSiA
susam1.jpg

$oquktu hava o zaman da $imdiler gibi bukadar $ıcak deqiL.!.. Biz KarLarın altında hastaLanmaktan korkmadan oyunLar oynardık ozamanlarda . Ben en çok saklambaçlarımı severdim, $imdiLerde senin yoruLmaz çocuk hevesLerin qibi...

Ama ben öyLe yorqundum ki ve sen öyLesine masumdun. TeleferikLerden yeryüzünü izLemek gibiydi seni dü$ünmek; eğlenceLi ve bi okadarda ürkütücü... YüksekLik korkum akLıma qelir sana bakarken..

(Ürperirdim aniden...çocuqum ya...tutmak isterken sende benimle düşersin diye...)
Evet itiraf ediyorum muzip bir çocuk qibi seyrettim $eni ve utanıp yenemedim senı seyretmenin qüzelliqini....

(Bu yüzdendi;buradaki yanlı$ benim deqil deyi$lerine sana hakveri$im.Bilmiyordun ki qönüllü bir yanlış olarak ben yeterince kendimin bile deqildim...! )
Seni Acıtmak için sarf ediLmemi$ti sana bu sözLerim. Bu yüzden qitmeni hiç enqellemedim... ki aslında kalmanı hiç dü$lememi$tim. Sonunda seni de ürpertti değil mi, kendime terk edili$lerim..? Bu yüzden mi bana kendimi ödettin...
Gel diyemezsin $imdi bana; çok zor sevdim kendimi yeniden. Hem qeLsem üstünü örtsem ne fark eder; uyandıqında yine ben oLmayacaqım ki. Bu qece sabaha kadar seni beklesem ne fark eder; yarınımızda biz yokuz ki. MasaLLar anlatsam yeniden bize dair ne fark eder; İnanmadıqın masallar korkularını savu$turamaz ki. Hem artik öqrenmelisin; sen de ü$ürken uyuyabilmeyi benim qibi.

(Sorquların hala bitmedi mi ? Anla artık sana dairliqim tükendi...! )

$imdi dön diyemezsin bana. Sen de biLiyorSun açıLmamacaSına kapandı valizLer ve duvarLardan SöküLdü, bir zaman qeçmek biLmeyen SaatLer. Ardında öyleSine bir iz kaLdı Sadece... Bir de ikimize raqmen karartıLamamı$ qülümsemeLer....!
Bak son yazı$ı da beLirdi, perdeLerdeki ı$ık dindi. Anladım devam edebiLmek için affedebiLmek qerekLi her şeyi. Ben affedebiLdim ikimizi. Hadi Sen de affet beni. Kar yaqarken ba$Layamamı$tık; qüne$ açarken bitSin bari.

Tam da $imdi,hadi son kez öp duvarlarını ve son kez çarp kapılarını.Hem bırak artık uyusunlar; yoruldu kelimelerimin anlamları...
Ara
TutkuM
Seni Acıtmak için sarf ediLmemi$ti sana bu sözLerim. Bu yüzden qitmeni hiç enqellemedim... ki aslında kalmanı hiç dü$lememi$tim.

Teşekkürler canım çok güzel Smile
Ara
MaNeSiA
güzel olan yorumu senin yapıyor olman benceWink
Ara
rock_prensesi
Seni Acıtmak için sarf ediLmemi$ti sana bu sözLerim. Bu yüzden qitmeni hiç enqellemedim... ki aslında kalmanı hiç dü$lememi$tim. Sonunda seni de ürpertti değil mi, kendime terk edili$lerim..? Bu yüzden mi bana kendimi ödettin...
Gel diyemezsin $imdi bana; çok zor sevdim kendimi yeniden. Hem qeLsem üstünü örtsem ne fark eder; uyandıqında yine ben oLmayacaqım ki. Bu qece sabaha kadar seni beklesem ne fark eder; yarınımızda biz yokuz ki. MasaLLar anlatsam yeniden bize dair ne fark eder; İnanmadıqın masallar korkularını savu$turamaz ki. Hem artik öqrenmelisin; sen de ü$ürken uyuyabilmeyi benim qibi.

çok güzel yüreğine sağlık...
Ara
MaNeSiA
rica ederimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ya Sana Cok Yakın Ya Senden Cok Uzaklarda Olmalıydım PesmisT GirL 7 582 05-14-2010, Saat: 01:14 PM
Son Yorum: Qetesh
  ağlamıyorum artık halka açık yerlerde.. acemhe 0 324 11-12-2009, Saat: 01:55 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir Yerlerde Mutlaka Aklına Gelıyorum DeRiN_SeSsİzLiK 2 580 07-11-2009, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: sıla
  Canımın Bir Parçası Uzaklarda...Bendeki Parçası Durmadan Ağlıyor... ÇiLeK 6 609 07-05-2009, Saat: 04:51 PM
Son Yorum: wazqecilmezim
  Canımın Bir Parçası Uzaklarda...Bendeki Parçası Durmadan Ağlıyor... acemhe 0 352 06-21-2009, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:31 PM