:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sensizken ben...
rock_prensesi
Gözlerim Gözlerini Arıyor Ilk Akşamında Ayrılığın Ellerim Ellerini Arıyor O Tuhaf Onahoş Sıcaklığın Bekliyorum Sensizliğin Ilk Akşamında...... Kapattım Perdeleri ışıklar Södü Kapım Yarı Açık üşüyorum üşüyorum..... Sıcak Sevgini ılık Nefesini Bekliyorum Sensizliğin Ilk Akşamında Ağustos Gecesi Kışı Yaşıyorum Elde Edemediğim Sana Doğru Koşuyorum Koşuyorum... Seni Bulduğumu Sandığım Anda Gözlerim Yaşlı ümidim Ve Hayalin Bekliyorum Sensizliğin Ilk Akşamında Sensizliğimin üzerinden Bir Gün ümitsizliğimden Bin Gün Geçti Sanki Gece Aydınlanmaya Dönük Ama Ben Ben! Korkuyorum Perdeleri Açmaya....! Sensiz Geçen Bir Gün Bile Haram Haram Bana Yoo...olmasın Sabah Doğmasın Güneş Geçmesin Kapının önünden Namaza Giden O Yaşlı Adam Okunmasın Ezan.. Sen Yoksunki!neden Sabah Oluyor Olsun...ben Yine Bekliyorum Sensizliğin Ilk Akşamında.. Kapanmayın Gözlerim Neden Neden Titriyor Dizlerim....! Yorgunum ..bitkinim...düşüyorum..! Dayan Kırık Somyam Duramıyorum Ayakta Aman Tanrım!ben Ben ölüyormuyum? Yo Hayır!korkmuyorum Ki ölümden Korktuğum Sensizlikti ölüm Sensizlikti Son Kez Beraber Olduğumuz Yılları Anıp Avucumdaki Eski Resminle Sevgimizide Alıp Gidiyorum... Yazısız Bir Kabir Taşının Güvenerek Beklediği O Taze Toprağa...! Bir Gün Bir Sarı Papatya Açarsa Kabrimde Bilki Bekliyorum Seni.... Sensizliğimin Son Akşamında....!!!!!!
Ara
TutkuM
Avucumdaki Eski Resminle Sevgimizide Alıp Gidiyorum...

Teşekkürler canım Smile
Ara
ÐŽeşaren
Yüreğine sağlık canım ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Sensizken Bile.. MaSaL 0 545 09-13-2011, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: MaSaL
  Seni seviyorum.. Sensizken bile.....! acemhe 5 314 08-07-2010, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü: