:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim İçin DeğerLisin
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asya kim ben tanımıyorum onuBig Grin ben ona ne sorayım ben gördüğümü söylüyorumBig Grin
İmzanda ne yazıyo Faruk Big GrinBig Grin
Tamam sen gördüğünü söylemeye dewam et madem Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İmzanda ne yazıyo Faruk Big GrinBig Grin
Tamam sen gördüğünü söylemeye dewam et madem Big GrinBig GrinBig Grin

Yaw sen ona ne bakıyorsun o uyusss kendisi yazdı onu oraya beni buraya o getirmişti.
o beni üye yaptı yani MANESİA NIN ABİSİ yazacamdedi yazma dedim ama gıcık ya gıcıklığına yazdı işte. aslınta tanımam kendisini uyussssunn tekidir oBig GrinBig Grin Ama gerçekten abisi falan deyilim
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw sen ona ne bakıyorsun o uyusss kendisi yazdı onu oraya beni buraya o getirmişti.
o beni üye yaptı yani MANESİA NIN ABİSİ yazacamdedi yazma dedim ama gıcık ya gıcıklığına yazdı işte. aslınta tanımam kendisini uyussssunn tekidir oBig GrinBig Grin Ama gerçekten abisi falan deyilim
Asyama uyus deme Faruk Big Grin O benim biricik GelinimdirBig Grin Asyamın mutlaka bir bildiği vardır da öle yazmıştır (:
Yahu konu nerden nereye geldi hea Big Grin :yikildim:
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asyama uyus deme Faruk Big Grin O benim biricik GelinimdirBig Grin Asyamın mutlaka bir bildiği vardır da öle yazmıştır (:
Yahu konu nerden nereye geldi hea Big Grin :yikildim:

evet yaBig Grin hep senin yüzünden heBig Grin demek gelinin he Allah yardımcın olsun ne diyimBig Grin onun bişi bildiği falan yok ben onu 3- 4 seneden beri tanıyorumBig Grin hazır cevaptır o söyliyim demedi deme sonraBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet yaBig Grin hep senin yüzünden heBig Grin demek gelinin he Allah yardımcın olsun ne diyimBig Grin onun bişi bildiği falan yok ben onu 3- 4 seneden beri tanıyorumBig Grin hazır cevaptır o söyliyim demedi deme sonraBig GrinBig Grin
Aa benim neden yüzümdeymiş Big Grin hea daha iyi işte hazır cevap olması gelinimin Big GrinBig Grin olsun bilmesin öğrenir nasıl olsa Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aa benim neden yüzümdeymiş Big Grin hea daha iyi işte hazır cevap olması gelinimin Big GrinBig Grin olsun bilmesin öğrenir nasıl olsa Big GrinBig Grin

Ya burayı sohbet alanına çevirdik Big Grin
Başka nasıl konuşa biliriz seninle.
Hazır cevap dediğim sen ona bir der 5 işitirsin lafı ağzına yapıştırır anlamında uyan uyan bu kadar iyi niyetli olmaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya burayı sohbet alanına çevirdik Big Grin
Başka nasıl konuşa biliriz seninle.
Hazır cevap dediğim sen ona bir der 5 işitirsin lafı ağzına yapıştırır anlamında uyan uyan bu kadar iyi niyetli olmaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bende onu demiştim ya zaten Faruk Big GrinBig Grin
olsun bea Asyam desin bana öle SmileSmile
Ara
Aşksı@z
Anlaşıldı burda noktayı koy dum TIPBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlaşıldı burda noktayı koy dum TIPBig GrinBig Grin
Dur bende noktalı virgül koyayım Big GrinBig Grin ; Big Grin
Ara
Aşksı@z
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin.... aha şimdi oldu
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 423 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 418 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,587 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 257 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:01 PM