:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim İçin DeğerLisin
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buna inanmam işte. gerçi biraz özel oldu burda konuşulmazda.
ama inanmam
İnan inan SmileSmile
Ara
Aşksı@z
Hayır inanmam ya samimiyim bu konudaBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır inanmam ya samimiyim bu konudaBig Grin
Evet ciddiyim inan Tongue Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet ciddiyim inan Tongue Big GrinBig Grin
Senin gibi kalbi ve Yüreği sevgiyle dolu olan Aşkı aşk gibi bilen ve bütün konularında bir dantel gibi aşkı sevgiyi işleyen birisinin sevgisiz yaşadığını söylüyorsun ve bunada benim inanmamı istiyorsun orayı geçBig Grin başkasına söyle ama bana söyleme olurmuBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senin gibi kalbi ve Yüreği sevgiyle dolu olan Aşkı aşk gibi bilen ve bütün konularında bir dantel gibi aşkı sevgiyi işleyen birisinin sevgisiz yaşadığını söylüyorsun ve bunada benim inanmamı istiyorsun orayı geçBig Grin başkasına söyle ama bana söyleme olurmuBig Grin
Benmiyim o dediklerin Allah Allah Big GrinBig Grin
ama sen bana inan yinede Faruk Big Grin he şöle yani benim dostlarım var sevdiklerim var tabi onların sevgisi ile yaşıyorum ben ben sizler için buradayım SmileSmile
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benmiyim o dediklerin Allah Allah Big GrinBig Grin
ama sen bana inan yinede Faruk Big Grin he şöle yani benim dostlarım var sevdiklerim var tabi onların sevgisi ile yaşıyorum ben ben sizler için buradayım SmileSmile

Esraaaaaaaaaaa dedimBig GrinBig Grin ( Nokta)
Evet sensin o dediklerim
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Esraaaaaaaaaaa dedimBig GrinBig Grin ( Nokta)
Evet sensin o dediklerim
Buyrun benim Tongue
Hem niye öle parantez içinde nokta yazmışım Faruk bide kırmızı ile ? anlayamadım da Big GrinBig Grin
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buyrun benim Tongue
Hem niye öle parantez içinde nokta yazmışım Faruk bide kırmızı ile ? anlayamadım da Big GrinBig Grin
Tanıştığımıza memnun oldumBig Grin
ben inanmadığım için sende hayır dediğin için parentez içinde kırmızı yazdımBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tanıştığımıza memnun oldumBig Grin
ben inanmadığım için sende hayır dediğin için parentez içinde kırmızı yazdımBig Grin
Bende memnun olayım bari ayıp olmasın şimdi Big GrinBig Grin
hala inanmıyorsun yani peki o halde ben doğru söylüyorum Asya'ya sorabilirsin SmileSmile
Ara
Aşksı@z
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende memnun olayım bari ayıp olmasın şimdi Big GrinBig Grin
hala inanmıyorsun yani peki o halde ben doğru söylüyorum Asya'ya sorabilirsin SmileSmile

Asya kim ben tanımıyorum onuBig Grin ben ona ne sorayım ben gördüğümü söylüyorumBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 423 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,587 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 257 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:47 PM