:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adım çıkmış:):):)
Seyduna
Big GrinBig Grinuyuz deilimde sinir oluyom işte neyapım...
evde bişe kırılırmışsa bişe kaybolmuşsa yada bozulmuşssa kesin Duygunun işidir..ondan başkası yapmaz diyoya annem fena bozuluyorum ama Sad ben yapmışımdır kesin ..böyle şeyleri genelde ben yaparım Big GrinBig Grin.hatta yüzde doksan .doğru ama ya yapmamışsam ..bazen benimde yapmadığım oluyo ama Big GrinBig Grin..benim yapmdığım ortaya çıkınca günahını almışız kzın diolar ama çok geç:'(:'(:'(Cooladım çıkmış dokuza inmez sekizeBig GrinBig Grin

ikinci sinir olduğum nokta ..
eve geln misafirerlerin yada kardeşimi yanımda görenlerin abinmi die sormaları :'(:'(:yikildim::yikildim:fena bozuluyomda çaktırmıyom ama Big GrinBig Grin

Ara
chuLsuzz péri!
:yikildim::yikildim::yikildim:banada abLamı yanımda qörenLer ayhh.. kardesin mi bu senin die s0ruoLar...Big GrinBig Grin
Ara
Seyduna
bi iyi tarafı var yaşımızı belli etmiyicezSmileSmileSmile...
ohh huh
Ara
iLLeth.!
insanın adı cıkacana canı cıksın..Big GrinBig Grin

demekki bu boya gore yas deerlendirmesi tum turkiede olan bişi..:yikildim:
Ara
nesil!
bizimde bi arkla adımız cıktı ,, annemler artıq markete qitceimize ininmıolarSad
Ara
Seyduna
SmileSmileSmileSmile...
Ara
chatlaq
aynen duygu ya benimde ne olsa benden biliniyoR Big Grin

herşeyi ben kırıyorum , herşeyi ben bozuyorum Tongue.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Kardeşim şimdi bende sinir oldum ama ikinci hadise bizdede oluyor

Yani ablamın boyu abimle benden kısa arkadaşları onlar senin abinmi diye sorunca benim şarteller atıyor ama yalnız kalınca kopmamak mümkün değil.
Ara
nesil!
Big GrinBig Grin yavv bsm kayseride deprem oldu Big Grin bzde o sırada arabadaydık kırmızı ışıktaydık snra sallandık baya annemler döndü ne sallıosn arabayı kızım rahat dur yaa dediler Big GrinBig Grin yavv depremi ble bndn biliolar Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:42 PM