:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok Sevdim Seni Canım Dönsene...
ÇiLeK
a3vw1.jpg
ŞİMDİ ÇOK UZAKLAR DA
KALMIŞ
BAHARIMSIN
BENDE MEVSİM
KIŞ
BAHARA
HASRETİM

ÇÜNKÜ ;
SEN GECE KADAR TUTKULU virgs.gif UYKU KADAR TATLI virgs.gif RÜYA KADAR DERİN virgs.gif VE UYANMAK KADAR VARLIÄžINI YAŞAMAK KADAR DEÄžERLİSİN ÇÜNKÜ CANIMIN ADISIN SEN
DUYMASANDA BENİ SEVİYORUM SENİ BEKLEMEYE GEBEDE OLSA AŞKIN BEKLEYECEÄžİM

İÇİMDEN GECENİ GÖZÜMDEN ANLA BEN SANA DEMEDEN BENİ BİLSENE virgs.gif DUMANSIZ YANGIN BU KÜL OLUP GİTMEDEN DÖNSENE GERİ…
ANLASANA AŞKIMI EL DEÄžİL SEVDİM SENİ HOR GÖRME BENİ DÖNSENE GERİ ÇOK SEVDİM SENİ
BEKLEYECEÄžİM GELMESENDE SEVDİÄžİM BENİMM HASRETİMSİN DERİN NEFESİMSİN SEN…
ÖZLE BENİ ÖZLEDİÄžİM GİBİ SENİ….
Ara
ÇiLeK
İçinden geldiği gibi yap!...Demiştin giderken sevgilim..

İçimden sen geliyorsun..Sen gibiyim bende artık zaten..Sen gibi gülüyorum..Sen gibi ağlıyorum..Sen gibi yaşıyorum..

İçimden sen geliyorsun sevgilim..
Nefes alırken sen..
Nefes verirken sen..
Her an da en!

Ben; ben olamıyorum sen gittin gideli..

Kendimi sende unuttum yola çıkarken..Seni almışım yanıma birtek..Seni..

Ekmeğim senvirgs.gifsuyum sen..Seninle doydum..Seninle kandım..Kana kana kandım..

Sen kendini bende unutmuşsun sevgilim...
Ara
ÇiLeK
1.jpg
Sevgi nedir dediler bana; ben SEN dedim.. Seni görmekvirgs.gif seni duymakvirgs.gif senle konuşmakvirgs.gif sana dokunmakvirgs.gif sen olmaktır dedim. Sensiz olduğumda ağlamakvirgs.gif gözyaşlarımı silememek. Gündüzleri sabahıvirgs.gif geceleri ayıvirgs.gif yıldızları bulamamakvirgs.gif yatağımda yalnız olmakvirgs.gif kimsesiz olmak SENSİZ OLMAK...
Aşk nedir dediler banavirgs.gif kalbimin hızla çarpmasıvirgs.gif denizin kocaman dalgalarla dalgalanmasıvirgs.gif şimşeklerin çakmasıvirgs.gif içimin içime sığmamasıvirgs.gif kendimi sana bakarken yakalamam yada seni gözlerimden alamamam. Aşkım için şarkılar yazmamvirgs.gif senin için konuşmamvirgs.gif sana SENİ SEVİYORUM SEVGİLİM diyebilmem.Yanımdayken bile seni özlememvirgs.gif yanımda olmayınca her yerde senin kokunu duymam....
Sevgi ağzında olmalıvirgs.gif sözde kalmamalı.Gözlerin söylerken sana eşlik etmeli. Ellerin titremeli. Bana yaklaştığında kalbinin çarpmasını duymalı...Sevgi bir avuç kalbinde küçücük yerde olsa bile bunu dünyalara duyurmalı. Uyandığında gözlerini onla açmalıvirgs.gif Kaparken en son ona bakmalı....Aslında AŞK; SEVGİ öyle olmalı o kadar büyük olmalı ki artık senin eski sen olmadığına inanmalısın..Bazen kendine bile inanmamalısın.Çünkü aşk seni Mecnunvirgs.gifvirgs.gif sevdiğini ise Leyla yapar karşında....

SERPİL TEMURHAN
Ara
MaNeSiA
2003820628073076861rsrory5.jpg

"Son adımlara takılıkaldı da gözlerim,
Bir GİTME demeyi esirgedi dilim.."

Bilseydin..
Gözlerine dairliğim bitecek birgün,
Kollarım yalnız kendimi ısıtmaya yetecek belki de yetemeyecek..

Ve seni her hatırladığımda dolacak gözlerim
Ve her baktığımda yalnız senin suretini göreceğim
Yine de gider miydin?.. Giderdin..

Bilseydin..
Sözlerine dairliğim bitecek birgün,
Yollar sadece sana çıkacak, her biri ayrı bir çıkmaz sokak..

Ve her duyduğumda kokunu, dalıp gideceğim bilinmezlere
Ve her mevsim seni getirir umuduyla bekleyeceğim kapıda
Yine de gider miydin?.. Giderdin..

"Son nefesine takılıkaldı da yüreğim,
Hıçkırıklara boğuldu sözlerim
Duyardın.. Gitmeseydin.."
Ara
ÇiLeK
sigpic142654_14.gif

Bu aralar yine geceler uzun olmaya başladı. Çekilmez geliyo nedense herşey..Kalemim yine yazmaya başladıvirgs.gif zevk vermez oldu önceden yaptıklarım..Nedenini defalarca düşündümvirgs.gif düşündüm...Ama yanıt yokvirgs.gif belkide sorun yok.
Neyin var deseler cevabım sevgime değer sevgili yok demeliyimvirgs.gif aşkın anlamını bilen yok demeliyimvirgs.gif neyin var deselervirgs.gif sevgiye aç kocaman kalbim var demeliyim....Ya da susmalıyım..Kalbimdekini kimse bilmemelivirgs.gif o bana ait..Ya da söylesem ne olucak ki..O kocaman kalbim koca aşkları arzuluyo...Uzaklarda olmalı aşkvirgs.gif aşk uzakta oldukçaa büyümeli yücelmeli içimde..Sonra beni aşmalı...Gözlerime bakmamalı.Belki virgs.gif sence aşk gözlerde başlar ellerde devam edervirgs.gifvirgs.gif ama aşk uzaktaki ulaşılmazı temenni eder.AŞIKLAR YAKLAŞTIKÇA AŞK UZAKLAŞIR.İçimdeki dalgaları bilemezsiniz.Ayın gökyüzünde olması nasıl hergece tekrarlanıyorsa bende de aşk acısı hergece aya baktıkça artıyo...Gece benim için huzur virgs.gif huzur olduğu kadarda yalnızlık..Yalnızlığımda ise sen varsın..Ağlayamam ağlamamalıyım.Ağlarsam seni dışarı atarım virgs.gifbelki sana ellerimle dokunurum ve işte ozaman ben yok olurum..seni ben içimde büyüttüm ..benvirgs.gifvirgs.gifben belkide çok mutsuzum belkide en mutluyum..Ben belkide en ulaşılmazı var olmayanıvirgs.gifseni arıyorum..Ama seni tanımıyorum..uzaklarda ol ama sonra gel beni bul..Aşktan anlayan sensen virgs.gif ben hep burda olucam.Eğer gelip beni sende üzeceksen çıkma karşıma lütfen olurmu...
SERPİL TEMURHAN
Ara
ÇiLeK
Özledim´ diyordun ya iki dudağının arasında öğüterek kelimeleri..

Oysa nefesinle beraber yüzüme vuran her harfvirgs.gifher hecevirgs.gifher kelime hazanı yaşatıyor tüm duygularıma..Yaprak misali tel tel dökülüyor yerevirgs.gifüstüne basılıp çiğnenmek için.."

vazgeiyorum.jpg

"Dudak kıvrımından süzülen tebessümünle "seviyorum seni" diyordun ya bana..Oysa yüreğimi okşayan o gülüşün kanatıyordu tüm kalbimdeki "SEN" i..Kör bir hançerin soğuk yüzünden dökülüyor yere damla damlavirgs.gifsilinip atılmak için.."

"Ve diyordun ya bana "Gözlerine baktığımda Aşk'ı görüyorum"..Oysa yaydan çıkan bakışın ok gibi saplanıyordu Düşlerime..Düş'ümden uyanmamak için çırpınan gecelerime yağmurlar yağıyor çisil çisil..Biliyorumvirgs.gifŞemsiyemi açtığımda dinecek üstüme yağan kokun.Perperişan olmuş Hayallerim; Asılı kaldığı yerden devam edecek yeni bir sabahla."

cizdikce.jpg

SesLeniyorum sanavirgs.gif ßeLki de acıtıyorum..

Duyuyor musun?

ßoğazımda düğümLenen onca sözü azad ettim..

Aç avuçLarını..

İster yakaLa yüzüne çarp ßin pişmanlıkla..

İster bırak döküLsün yerevirgs.gifbas gitsin..

Ya da Ezvirgs.gifbitsin..

vazgeciyorum.jpg

"Ben ki; tüm yoLLarımı sana meyLetmiştimvirgs.gif adına çıkmaz sokak demiştim..Girdiğimde Yüreğinevirgs.gif bir daha dönüşü oLmasın istemiştim..ßen ki senin için aklımdan geçenleri;Yüreğime ilmik ilmik işlemiştim.." "Sana geLiRken adımLarım ..NasıL da yanıyordu yanakLarım ve nasıL da sızLıyordu eLLerim..ßir de ßakamadığın qözlerim..NasıL da paRLıyordu ayı kıskandırarak.."

Ve $imdi;

ELini son defa koy şakağına..

Daya ßaşını dizLerinevirgs.gifyasLan soğuk duvara..

BiL ki;

Unutmak içinvirgs.gifSeni son kez özLüyorum..
Ara
ÇiLeK
İçimden gelmiyor artık..
Gelmiyor hayatın bu yoruculuğuna meydan okumakvirgs.gif kötü biten güzel şeylere inat savaşmakvirgs.gif imkansızı başarmak..

Yoksun sen yanımdavirgs.gif en sevdiğim yok..
Yaşadığım şeyleri bir başkası yaşasa bu kadar güçlü kalabilirmiydi bilmiyorum..
Her şeye rağmen herşeye inat seni sayıklayabilirmiydi ?
Ölümün eşiğinde seni düşünüp ağzındaki bir tanesi bile acılarına son vermeye yetecek zehirleri birer birer tükürürmüydü..
Son isteği seni sevdiğini bir kez söylemek olan kaç insan var olabilir hayatında hadi söyle..
Kaç insan yaptığı hatada kendi yarasından çok sana verdiği yaraya üzülür.
Kaç insan bir bakışın için ömründen on yıl verir ve kaç insan basit bir affettim sözcüğüyle huzurlu olabilir söyle hadi söyle!
İçimden gelmiyor artık kimse için savaşmak..
Bu sen olsan bilevirgs.gif en sevdiğim olsan bile..
Toparlanmaya ihtiyacım varvirgs.gif olanları atlatmaya ve geçmişi unutmaya..
Önceden ben ne olursa olsun üstlenirdim ve düzeltirdim herşeyi..
Senin yerine ben üzülürdüm ben düşünürdüm ben arar ben sorardım..
Şimdi sıra sende!
Çok severdin ya beni.. Canını bile verirdin..
Beni böyle kabul edebilirmisin peki..
Senin yokluğundan faydalanan yabancı ellerin dokunuşları varken bedenimde ama ruhum hala sana aitken..
Kabul edermisin beni söyle..
İçinden geliyor mu beni hayata döndürmek..
İçinden geliyor mu tutunabileceğim tek dal olduğun gerçeğini kabullenip bana elini uzatmak..
Beni bu karanlıktan kurtarıp herşeyi içine atıp aydınlığını sonsuza kadar üstümde tutmak geliyor mu içinden..

Oysa sen en derin nefesimsin benim..
Denize başımı her döndürdüğümde aklıma hayali düşensin..
Parmak uçlarımdan saç diplerime kadar her zerremle aşk´ı hissettiğimsin..
Oysa sen en zor günlerimde bile kalbimden hiç çıkarmadığımsın..
Hayatım mahvolurken gün be gün uğruna savaştığım ve "Onun için başarmalıyım!" dediğim tek yar´sın..
Neler yaşıyor bu küçük kalp..
Ahh..
Neler görüyor bu yaşında..
Sana "Gel" demeye gücüm yok sevgilim.. Ama gel ne olursun..
Varlığın bile beni hayata bağlarken yanımda olman söker atar karanlıklarımı..
Yanlış şeyler biliyorvirgs.gif yanlış şeyler duyuyorsun..
Oysa ben neler yaşıyorumvirgs.gif nelerle başa çıkmaya çalışıyorum bu zayıf bedenimle..
Ama sen olsan yanımda ve beni sevdiğini söylesen..
Bir haziran getirmişti seni banavirgs.gif bir haziran daha getirir mi dersin..
Eskisi gibi ada vapurundan simit atarmıyız martılara..
Köşe bucak yerlerde masum öpüşlerle ısıtırmıyız içimizi..
Peki ya yaşlı Turan Amca ?
En son adaya gittiğimizde ayrıydık ve yüzüne bakamamıştım..
Şimdi bakabilirmiyim yüzüne..
O ölmeden biz barışırmıyız dersin..

Öyle zor günlervirgs.gif saatler geçirdimki yinede kalbimde hep sen vardın.. Öyle çok istedimki yanımda olmanı oysa sen benden her dakika birazdaha uzaklaştın.. Yapabileceğim hiç bişey yoktu.. Yapmak zorundaydım bunları.. Ama bi gün geldi ve gözlerini gördüm yine.Olucakları bile bile terkettim onu.. Şimdi olucaklar oluyor ve kalbimde hala sen varsın.. Yanımda olmanı öyle çok isterimki oysa.. Herşeyden habersiz o çok sevdiğin Aylin´in sana koskocaman bir yalan geliyor.. Oysa sana gelip söylesem her şeyi anlatsamvirgs.gif biliyorum her şeyi siler gelirsin.. Ama öyle güçsüzümki sevgilim sana gel demeye bile gücüm yok.. Yıllar sonra okuduğunda bunları ve öğrendiğinde olan biteni belki herşeye yeni baştan başlarız.. Çünkü sen hep kalbimde olacaksın.. Ama şimdi mutluysan ben yokkenvirgs.gif mutlu kal.. Varlığın bile yeter benim hayatta kalmama..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Keşke hep kalsalar ama gideninde hep bi sebebi vardır kimse sebepsiz yere asla çekip gitmez helede canı pahasına sevdiği insanı yarı yolda bırakmaz .Bilmediklerimiz var arkadan suçlamak hemen çok kolaydır ama hiç bi gidiş her bi ayrılış SEBEPSİZ değil bunu biliyorum.

Ve sen ÇİLEÄžİM umuyorum ki hayatın hep güzellikler içinde geçsin .Zaman zaman kötüde olacaktır ee bu kaçınılmazdır sende biliyorsun bende .Ama bildiğim bişey daha var ki o da senin güçlü olduğundur Smile Herşeyin üstesinden geleceğine inanan biriyim ve hep yanındayım sakın unutma seni seviyorum hemde çokkkkk Wink

O güzel yüreğinden öpüyorum seni.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 975 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 472 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 857 04-14-2022, Saat: 05:21 PM