:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu gÜnlerde mutsuzum bİraz
MaNeSiA
ßuqünlerde mutsuzum biraz.. ßirazcıkta kırqın. Ne yaptıysam olmuyor. ßiryerden başlamak qerekiyor yaşama. İpin ucunu kaçırıyorum her defasında… Ya fazla ileri qidiyorum ya da qittiqimi sanıp olduqum yerde sayıyorum. Ama deqiştim ben. Aldırmamak qeliyor içimden.. Kaybettiqim dostlar..Peki onlara ne demeli? Onlar mı üzülmeli yoksa ben mi üzülmeliyim kaybettiqim icin ben ‘ leri ? ..

Susmak cözüm oluyormuş bazen. Asil olmanın kökeniymiş. İmtihan qibi sınav qibiymiş. Sabır; bu sınavdan qecmek icin tek qerekli şeymiş!

Ne demediler ki bana.. $ımarık kahpe! Akıttıqım qözyaşlarından hanqi birinin haberi var? Hanqi biri yanımda olmuşlar? Ruhen olmaları yeterdi de ruhumu cökertmeselerdi keşke!
Siqaradan nefret eden; ben.. Kendimi tanıyamaz oldum bu aralar. Sevmediqim şeyler ilqimi ceker olmuş. Evet siqara tek çarem olmuş! Dumanı çektiqimde sanki içimden bir ok derdimi dinliyormuş qibi de bittiqinde; eski halime dönmek. Rüya qibi kabus qibi sonu var bildiqim! Sen qibi biz qibi ikimiz qibi ..

Artık ben o eski ‘ ben ‘ deqilim! Aramasın qözler deqiştim. €llerimi uzattıqımda tutunacak dalım qözlerimi kapadıqımda yanımda olacak dostlarım yok artık! Yalnızlık başucumda heybeli.. Nedense kimse aldırmıyor eskisi qibi.
Fikrimi sorarsanız bırakın boş verin her şeyi ..!

Nedeni neydi bu kayboluşlarımın? Anlamsızdı belki. Kimine qöre film oynuyorum kendimce. Kimi soruyor ‘ ne oldu? ‘ diye! ßulunmuyorum cevap verme lüksünde bile!
Oysa akıttıqım yaşlardan hanqi birinin haberi var? Onlara qöre ben; duyqusuz züppe! Oysa qeceler bilir ne cektiqimi delicesine.!
€limdeki kül-üm siqaramdaki duman-ım dın sen! Üfledim qectin qittin fırlattım eriyip bittin! Gidişinle bendeki eski ‘ben’ i de bitirdin. Artık ben o eski ‘ ben ‘ deqilim.! ßuda böyle biline .

Dediklerinizi doqruluyor artık yaptıklarım yapacaklarım. Galiba duyqusuz olmaya kararlıyım.Fakat züppe konusunda hala soru işaretlerine yıqılmaktayım!
Gözlerimi kaçırıyor sözlerin..ßazen yakalanıyorum . Sende kaçırıyorsun qözlerini.Anlam veremiyorsun yaptıklarına. ßir anda titriyor bedenin. Hafızam yenileniyor. Gözlerimi kaçırıyor sözlerin…

ßoş koyuyorum her şeyi. İmkansızı yaşamak hoşuma qidiyor. Anlatamıyorum kendimi dilimde tüy bitiyor. ‘Nedensiz nicinsiz başlamak istiyorum’ diyor fakat demekle yetiniyorum. Yetinmeyi de bilmeliymiş insan. ßir zamanlar qözlerine yetinmeye calıştıqım qibi.. Artık onlarda tesir etmiyor! Gidişinle qötürdüqün duyqularım qeri qelmiyor. Gelmek istemiyor! Artık qözlerin bile bana koymuyor .!

Artık ben o eski ‘ ben ‘ deqilim.!

Unutma; qidenler qeri qelmiyor……
Ara
*AnGeL_GirL*
yetinmeyi de bilmeliymiş insan. ßir zamanlar qözlerine yetinmeye calıştıqım qibi..
Ara
MaNeSiA
ne oldu aşkınmı depreştiTongue
yoksa banamı iki saattir ayrıyıs die ösledin dimiBig Grin
Ara
bidely
cok guzeldi

emegıne saglıkSmile
Ara
Aşksı@z
ßoş koyuyorum her şeyi. İmkansızı yaşamak hoşuma qidiyor. Anlatamıyorum kendimi dilimde tüy bitiyor. ‘Nedensiz nicinsiz başlamak istiyorum’ diyor fakat demekle yetiniyorum. Yetinmeyi de bilmeliymiş insan. ßir zamanlar qözlerine yetinmeye calıştıqım qibi.. Artık onlarda tesir etmiyor! Gidişinle qötürdüqün duyqularım qeri qelmiyor. Gelmek istemiyor! Artık qözlerin bile bana koymuyor .!

Artık ben o eski ‘ ben ‘ deqilim.!

Unutma; qidenler qeri qelmiyor……

Burası çok güzel geçen günlerde geri gelmiyor.
Ara
rock_prensesi
emeğine sağlık
Ara
MaNeSiA
saolun sende saol faruk gidenelr gelmio ztn eski bende yok artık dimi?
Ara
*AnGeL_GirL*
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne oldu aşkınmı depreştiTongue
yoksa banamı iki saattir ayrıyıs die ösledin dimiBig Grin

galiba depreşti Sad:
Ara
MaNeSiA
yasık bensizliğe katlaanmıoBig Grin
Ara
_AL0n3_
teşekküRLer çoq qüzeLmiş =)
Ara