:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gitt dedim me' yi ekleyemed?m..
peri kızı
07r3ae.gif

G?T.......... ME

Gitmelisin...

Y?z?n? bir daha d?nmeden gitmelisin...

Ard?na ve arkanda b?rakt???n bana bir daha d?nmemek ?zere gitmelisin....

Bu g?ne kadar seni g?rmedi?im bir g?n olmam??t?... Her g?rd???m an daha ?ok ?zl?yordum seni... her g?rd???mde i?ime biraz daha i?liyordun... sensiz nefes alamayaca??m? d???n?yordum... g?r??emedi?imiz i? saatlerimizde sesinle avunuyordum.. sesinle dolduruyordum i?imde ki bo?lu?unu... sesin kula??mda, varl???n i?imdeydi...

Bir g?n? bir g?ne ekliyordum... A?ka a??k olmaktan vazge?mi?, direkt sana a??k olmu?tum... seni bir b?t?n olarak sevmeyi ??renmi?tim... i?imde ki senden farkl? y?nlerini g?rd???mde ?a??r?yor ama hi?bir zaman vazge?miyordum seni sevmekten... art?k sevgi ?tesi bir durumdu varl???mda ki varl???n...

Ben, ben olmaktan ??km??t?m...

Ben, sen olarak ya?amaya ba?lam??t?m...

Bir beklenti ta??m?yordum sana kar??...

Bu g?ne kadar hep yaln?zd?m... yaln?zl???ma dokunulmas?n?, kan?mda dola?an ?zg?rl???m?n k?s?tlanmas?n? d???nemezdim... Fakat, yan?mda olan senle yaln?zl???m da??lmaya ba?lam??t?... ?evreme ?rd???m duvar gittik?e y?k?l?yordu... Korkmam gerekirdi ama keyif al?yordum... Yeni bir ben buluyordum kar??mda...

Bir beklenti istemedi?ini fark etti?im anda ?a?k?na d?nd?m... Korkmu?tun... Ka?mak istiyordun... Ya?ant?nda gittik?e ?ekillenen ve gittik?e sevdi?in benden korkmu?tun... Beni daha fazla sevmekten korkmu?tun... Benim sevgimin sorumlulu?unu ta??maktan korkmu?tun... Beni ta??yamamaktan korkmu?tun...

Aram?za bir mesafe girdi, korkular?m?z?n a???a ??kmas?yla...

Art?k g?r??mez olmu?tuk... Kavgalar?m?z ??kmaya ba?lad?... Beraber yapam?yorduk ama ayr? iken hi? olmuyordu... Bir m?ddet ayr? kalmak istiyorduk... Canh?ra? y?rek ba??rt?lar? ile teslim oluyorduk tekrar birbirimize...

Sevgi y?re?imde, sensizli?e teslim olmu?tum...

Bekledi?im seni, sana teslim etme zaman? idi...

Y?re?imde ki ac?ya ra?men sana seslendim...

“G?T”, dedim...

susma hakk?n? kulland???n? s?yledin...

ancak, alam?yordum sevgiyi... veremiyordum sevgimi...

sevgimiz donmu? ve kal?p ?eklinde bekler gibiydi...

ve biz yenilmi?tik...

“G?T”, dedim...

Kanayan y?re?imde ki yara daha da a??ld?...

“G?T “, dedim...

gitmeni hi? istemedim...

gitmeyi hi? istemedim...

“G?T”, dedim...

“ME” ‘yi ekleyemedim...

“G?T............. ME”
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir gidişi yaz" dediler, "yazarım" dedim... ÇiLeK 11 600 04-13-2022, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir gidi?i yaz" dediler, "yazar?m" dedim... (G?L'?n G?zya?lar?) eRCi 4 322 04-06-2022, Saat: 04:55 AM
  sen mi ol dedim.. eRCi 2 289 04-04-2022, Saat: 06:37 AM
  Bu Sabah Yine Sensiz Günaydın Dedim MeLeksi 0 440 01-14-2011, Saat: 01:15 AM
Son Yorum: MeLeksi
  Adına "Aşk" Dedim.. Aşk'a Geldim Sevgili ... Samsun55 4 572 03-17-2010, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:13 AM