:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahura Kadar Uyumayanlar...
TutkuM
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahahah sen napıyosan bende aynısını TongueBig Grin
ben şiir yazıyorum ya sen Big GrinBig Grin
Ara
rapunzel
oOoOoOoO Big Grin
çaktırma Big Grin
Ara
rapunzel
size takılıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TutkuM
Takıl hayat bizim Big GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bende uyumuyor sürekli şiir yazıyorum bilgisayarım şiir doldu bee.
Ara
play-54
Forum Şair Kaynıyomuş Bea Big Grin
Ara
sunurk
uyumuyorum gece dışarı çıkıyorum yılanlarla akreplerle böceklerle dans ediyorum.tüfeğimi alıp ormana geyik avlamaya gidiyorum geyiğin kanlarına yüzüme sürüp hertarafımı sürüyorum hırsızlık yapmaya gidiyorum zaten gören altına kaçırıyo bazen de müziğin son sesini açıyorum bütün mahalle ayağı kalkıyor
Ara
play-54
sunurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyumuyorum gece dışarı çıkıyorum yılanlarla akreplerle böceklerle dans ediyorum.tüfeğimi alıp ormana geyik avlamaya gidiyorum geyiğin kanlarına yüzüme sürüp hertarafımı sürüyorum hırsızlık yapmaya gidiyorum zaten gören altına kaçırıyo bazen de müziğin son sesini açıyorum bütün mahalle ayağı kalkıyor

Baska yKmU hEpsİ BumU yHnİ? Big Grin (Abi sn nptn yaw)
Ara
sunurk
play-54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Baska yKmU hEpsİ BumU yHnİ? Big Grin (Abi sn nptn yaw)

müziğin son sesini gerçekten açıyorum alltan şikayete geliyorlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu Zamana Kadar Gördüünüs En Saçma YasaLar =) PCKoPaT 3 581 04-10-2022, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: wildfang
  Ne Kadar Düşünceliyiz Biz YasSmin 7 508 04-25-2011, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: history
  uyanık kız (sonuna kadar okuyun) :D AfrâsyâB 18 1,066 12-02-2007, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Bu Kadar Olur Mu Ya :d:d:d:d:d:d:d:d AfrâsyâB 3 1,171 09-13-2007, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  KüÇÜkken O Kadar Çİrkİnmİ$İmkİ.... :) GCLRNFNS 7 587 07-15-2007, Saat: 10:15 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:57 AM