:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kafayı üşütmek isteyenLereee...
MaNeSiA
bizim hiç aynamıs olmadıBig Grin

ayna alınca uygularım amaBig Grin
Ara
AfrâsyâB
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saçmaysa okuma sendeeee TongueTongueTongue
Okumadan saçma olduğunu nereden anlıyabilirm Big Grin
Ara
duyqushh
konunun başlıgındannn anlayabilirsin mesala:yikildim:
Ara
generals_34
off anam bizim salona ne sokak ışığı ne ay nede başka bi pırıltı zifiri karanlıktır dun gece denedım geçtım aynaın kaşısına bir bimillah çektim sandelyemıde aldım oturdum ders çalışmak için aldığımız lambayı açtım üzerindeki kabı çıkardım lop loş bir ışık oldu kodum onuda duvar dibine geçtim aynanın karşısına kapadım gözlerımı 1 dakka olmaz diğe 2 dakka bekledim açtım gözlerimi aman allahım ne göriyim istersiniz duvar herzman gördüğüm duvar karanlıkta loş ışık altında çektiğimiz saten boyayla dahada güzel duruyor ONUN DIŞINDA BAŞKADA BİŞİ GÖRMEDİM Sad AMA İİKİ YAPMIŞIM KALİTELİ BOYANIN GÜZELLİÄžİNİ GÖRDÜM SmileSmileSmileSmileSmile:Smile
Ara
play-54
Son Yoruma Koptum Big Grin Yha usenmeden okudum butun yorumları valla ilginç bişey bnde deniyim dicem ama tırsarım ben Big Grin
Ara
duyqushh
generals_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off anam bizim salona ne sokak ışığı ne ay nede başka bi pırıltı zifiri karanlıktır dun gece denedım geçtım aynaın kaşısına bir bimillah çektim sandelyemıde aldım oturdum ders çalışmak için aldığımız lambayı açtım üzerindeki kabı çıkardım lop loş bir ışık oldu kodum onuda duvar dibine geçtim aynanın karşısına kapadım gözlerımı 1 dakka olmaz diğe 2 dakka bekledim açtım gözlerimi aman allahım ne göriyim istersiniz duvar herzman gördüğüm duvar karanlıkta loş ışık altında çektiğimiz saten boyayla dahada güzel duruyor ONUN DIŞINDA BAŞKADA BİŞİ GÖRMEDİM Sad AMA İİKİ YAPMIŞIM KALİTELİ BOYANIN GÜZELLİÄžİNİ GÖRDÜM SmileSmileSmileSmileSmile:Smile

:yikildim::yikildim: ayss koptum yha Big Grin
Ara
duyqushh
play-54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son Yoruma Koptum Big Grin Yha usenmeden okudum butun yorumları valla ilginç bişey bnde deniyim dicem ama tırsarım ben Big Grin

korkakk nolcakkk TongueTongue Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:27 AM