:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana bitti dedim yaa...
peri kızı
Sana bitti dedim ya ne g?zelde dedim kolayca, bi ??rp?da, kin kusmu?tuk o an birbirimize. Sen hakaretler ya?d?rm??t?n, ben sana y?llar?m? verdim, her?eyden vazge?tim senin i?in demi?tin. Sende benim y?llar?m? yedin demi?tim, harcand? bitti i?te, gitti..

Bitti dedim ya sana bilmiyordum asl?nda bitti?ini, tamam kabul ediyorum her zamankinden daha ?iddetliydi bu sefer ki ama olsun, her zaman ki kavgalar?m?zdan sand?m bunuda. Sen gittin dimi kolayca, hi? gitmeyen, her defas?nda gitmek olsun diye giden sen gittin bu defa, ?akac?ktan de?il yani. Hakl?s?n be aslan?m ya ne yapacakt?n, ?ekecekmiydin bu deli k?z?n kahr?n?. Ger?i bende az ?ekmedim senin kahr?n?...

Sana bitti dedim ya, hayat bi ba?kayd? art?k anlams?z, bo?. Dola?t???m, gizlice a?lad???m sokaklar gibi. Asl?nda her?ey ayn?yd? da bi tek sen yoktun. Deniz gene maviydi, sezen gene a?lat?yordu beni, k?pe?im gene huysuz ve psikopat ama art?k ??martm?yorum eskisi kadar. Hani sen gitmi?tin ya, kuaf?re gittim, ne ?ok severdin upuzun sa?lar?m?.Her kuaf?re gidi?imde endi?eyle sorard?n sa?lar?n? kestirmedin dimi diye. Kestirdim sa?lar?m?, yo ?z?lm?yorum zaten bak?m?da zordu, iyicene s?k?lm??t?m. Ger?i g?zlerim doldu biraz ama kestirirken ellerin dola?m??t? onlarda, koklam??t?n uzun uzun...

Sevmedi?in hatta nefret etti?in bi k?z arkada??m vard? ya onunla bulu?tum, hatta bize davet ettim kald? o gece bizde, kulaklarn?da ??nlatmad?k de?il. Sana bitti dedim ya gittin hani sen, nas?lda gittin ya. An?larla kald?m ben bir ba??ma, ya?ad?klar?m?z? hat?rlad?k?a, g?z?m?n ?n?ne bir buzlu cam koyulmu? gibi, ?n?m? g?rmemi bile engelleyen g?zya?lar?na bo?uldum. Unuttum bile diyordum kendi kendime, hangisi daha zordu bilemiyorum. Art?k ac? ?ekmedi?imi sanmakm?, yoksa bi daha asla ya?ayanamayaca??n? bildi?im an?lar? hat?rlamakm?...

Senden sonra yapt???m?z bi ?ok ?eyi taklit etmeye ba?lad?m. Sigaray? bi pakete ??kard?m g?nde, i?icem i?te haz?r sende kar??m?yosun, i?icem anas?n? satay?m.. Bo?luklar bo?luklar? kovalarken telefonuma bak?p aylar ?ncesinin mesajlar?n? okudum tekrar tekrar. Sanki yeni yollam??s?n gibi hissettim heyecanland?m, ?alan her telefonu sen sand?m...

Sana bitti dedimde sen gittin ya, oh be dedim d?nya varm??. Ne kar??an var ne g?r??en.?yide k?z?m ne oluyo sana? Sen dedin ya git diye bitsin diye, kendine gel dedim kendi kendime, sen gururlu k?zs?n d?nmezsin geriye. Hem d?nsende bulurmusun o a?k? yerli yerinde, yok dedim yok.. Hem bak do?um g?n?mde yakla?t? arar belki yada bi mesaj atar. Yapamaz ama dimi, cesaret edemez sesimi duymaya..Ayaklar?n bu kadar m? yorgundu? Bana gelece?in yollar hep kapal?m?yd?? Bak bug?n do?um g?n?m, telefonu bile kald?rmak zor mu geldi ellerine?

Sana bitti dedim gittin ya hani, kendine ?ok iyi bak. Aram?zda ge?en her?eye ra?men benden sonra iyi oldu?unu bilmeyi tercih ederim. Asl?nda bilmem ?ok ?nemli de?il, iyi oldu?unu varsayaca??m ben. Seni bir daha g?rmemek ?zere gidiyorum ben, seni kendi kendinle ba?ba?a b?rak?yorum ben. Biliyorum kendini b?rakacaks?n benden sonra, o y?zden iyi bak diyorum. Asl?na bakarsan ?okda fazla umursam?yorum. Sen art?k o oldun benim i?in, birisi o olmu?sa bitmi? demektir. O harfi a?k s?z konusu oldu?unda sadece s?f?rd?r. Sende benim i?in koca bi s?f?rs?n art?k. Ac?dan ba?ka ne kald? ki geride, sol yan?m? s?zlatan, ??kerten bu ac?dan ba?ka..

ALINTI<<
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
MasaL_perisi
Teşekürler peri kızı...
Yüreğine sağlık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,199 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Sana Kimin KaLbi VeriLdi ? alemci 0 532 09-02-2008, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: alemci
  Bitti Sanmiştim chacy35 0 469 08-04-2008, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: chacy35
  Sana Seni Yazıyorumm MaSaLcI 3 513 09-17-2007, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: no_fear
  Sana Seni Yaziyorum... pum'um 5 618 08-02-2007, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: pum'um

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:48 AM