:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hobişlerim ve fobişlerim
casus021
:teytey:kader yüzünden turizm patlaması olmuyor çünki kaderi gelen ölüyor ve bu ölümlerden biz zararlı çıkıyoruz senede 10000 tane ölüyorsa bunuda en düsük 3000 dalırıs harcandıgını tahmin edersek yıllık 30 milyon dalırıs zarar demek yani ülke ekonomisine 30 milyon dalırs zarar ediyoruz buda benim tahminim devletin biraz daha farklıdır işte turizm bu yüzden patlamıyor kardeşim bende bu yüzden dedim işteConfusedirit:Confusedirit:Confusedirit:
Ara
nry8
woww be:yikildim::yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::teytey:kader yüzünden turizm patlaması olmuyor çünki kaderi gelen ölüyor ve bu ölümlerden biz zararlı çıkıyoruz senede 10000 tane ölüyorsa bunuda en düsük 3000 dalırıs harcandıgını tahmin edersek yıllık 30 milyon dalırıs zarar demek yani ülke ekonomisine 30 milyon dalırs zarar ediyoruz buda benim tahminim devletin biraz daha farklıdır işte turizm bu yüzden patlamıyor kardeşim bende bu yüzden dedim işteConfusedirit:Confusedirit:Confusedirit:

nuriye fatih sana "buda sana kapak 0Lsun " cinsinden bisey ysmıs:yikildim::yikildim:
Ara
nry8
chuLsuzz péri! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nuriye fatih sana "buda sana kapak 0Lsun " cinsinden bisey ysmıs:yikildim::yikildim:
fatih de çok ilgi alanımdı yha...:yikildim:desinn nolcak:yikildim:küçük çocuklar gibi:yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
nry8
:yikildim::yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
yine karsılıklı nurisimBig GrinBig Grin
Ara
casus021
chuLsuzz péri! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nuriye fatih sana "buda sana kapak 0Lsun " cinsinden bisey ysmıs:yikildim::yikildim:
nur peri kardeşim :hayir::hayir::hayir::hayir:ortalıgı kızıştırma
Ara
chuLsuzz péri!
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nur peri kardeşim :hayir::hayir::hayir::hayir:ortalıgı kızıştırma

nur peri ne bea:yikildim::yikildim::yikildim:

qokce niL jnımBig Grin
Ara
casus021
evli bayanların su lafınada çok kıcık oluyorum beni ne müh.ne dr.ne ögretmenler istedi madem istedi niye evlenmedin kardeşim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:24 AM