:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coqh uzun bi aradan sonra Relogin ^^
p£r!k!z!
hojj deldin uyuss =) ben perii =))) ben seni tanımıowm kii =)))
ama aramıza hoj deldin anlaşcamızdan eminimm Wink
Ara
UyuZBiShey
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hojj deldin uyuss =) ben perii =))) ben seni tan?m?owm kii =)))
ama aram?za hoj deldin anla?cam?zdan eminimm Wink
Benmi FAtih istanbulu feth ederken bu forumlara onla beraber Login olmustuqh Big Grin o kadar eskiyim yani normaldir tan?mamaan Big GrinBig GrinBig Grin hoj buldum .. emin olma cad? anla?am?odu hep b?le bu t?rler ama neyse Big GrinBig Grin anla??r?z emin ol Wink
Ara
p£r!k!z!
UyuZBiShey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benmi FAtih istanbulu feth ederken bu forumlara onla beraber Login olmustuqh Big Grin o kadar eskiyim yani normaldir tan?mamaan Big GrinBig GrinBig Grin hoj buldum .. emin olma cad? anla?am?odu hep b?le bu t?rler ama neyse Big GrinBig Grin anla??r?z emin ol Wink

hehehehehhh baq sennn Bende periler diyar?nda geldim oray? git bi qontrol et dediler di bana =)
ben cad? deilim baq herke?lere sor benii =D ne dicekler sana
Ara
UyuZBiShey
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehehehhh baq sennn Bende periler diyar?nda geldim oray? git bi qontrol et dediler di bana =)
ben cad? deilim baq herke?lere sor benii =D ne dicekler sana
baqh orda bi peri daha var orda m??teri hizmetlerinde cal?s?o benem arkaa??m oda biliom yani oralar? Big GrinBig Grin tucee bilir beni o anlat?r bana sorar?m ona men Big Grin
Ara
p£r!k!z!
eeeiii ne diem =)
Ara
UyuZBiShey
mende bilmiom Big GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
eeeii =))))
Ara
ѕqρα кJмя
hoshgeLdn Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  uzun zamandır gırmıyordumm peri kızı 20 1,159 04-12-2022, Saat: 09:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Uzun zaman sonra yeniden merhabaa PastelBoya 11 2,247 08-04-2015, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: PastelBoya
  uzun bir aradan sonra bende geldim tekrar düzceli aşık 9 966 12-27-2010, Saat: 12:50 PM
Son Yorum: sıla
  uzun aradan sonra yine ben çapkı@n_IsThErAp 12 557 02-13-2009, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: çapkı@n_IsThErAp
  Uzun Zaman oLdu göRüşmeyeLii! Aybüké 7 390 08-28-2008, Saat: 04:24 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:55 AM