:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mektup
alemci
Selam bebegim;

Saat su anda sabahin dördü.Uyuyamiyorum.Neden bilmiyorum icimde biriken yine o kadar cok duygu yükü var ki.Burasi geldi aklima.Biliyorum,sende okuyorsun burayi.Nefes alip vermesende,toprak altinda olsanda sen okuyorsun biliyorum.Görüyorsun degil mi?
yavrum,insanlar neler neler yasamis.Bazilari kaybetmekten dem vuruyor.Bazen bu hikayeleri okudugumda öyle kiziyorum ki.Bazilarina imreniyorum biliyor musun.Basit bir nedenden ayrilmislar,ayni sehirde,ayni semtte oturuyorlar ama kaybetmekten bahsediyorlar.Gerekçeleri gurur onur.Oysa onlar benim gibi seni kendi elleriyle topraga vermemisler ki.Seni onlarin kaybettigi gibi
kaybetmek için neler vermezdim.Yasadigin bir sokak,bir cadde oldugunu bilsem,kapinda çürümeye terketmezmiydim kendimi...Bazilari da o kadar basit,o kadar siradan duygular içinde yazmis ki yavrum,içim acidi.Birisi net basinda kocasini nasil aldattgini,birisi evli bir erkekle nasil birlikte oldugunu anlatmis. Aslinda senin bendeki o yüce hatirani onlarla yanyana yazmamam lazimdi ama yüregi sevgiye
susamis,sevgiye önem verenlerle paylasmak adina,igrençliklerini beyaz kagida dökerek tertemiz kagidi lekeleyenlere lanetler yagdirarak
yazdim yinede.Senden sonra bir internet peyda oldu ki sorma.Yeryüzünde insan kiliginda dolasan bazi rezil yaratiklar, gerçek hayattaki
rezilliklerini buraya tasimak için büyük gayret halindeler.Sonu ne olacak bilmiyorum.Ya yaratiklar kazanacak,yada yüregi temiz,sevgi dolu insanlar.Yüregi temiz,duygulari yüce insanlarin bu sefer,en azindan bu sefer sen ve ben gibi kaybetmemeleri için Allah’a dua
ediyorum... Bitanem Seni kaybettigim o kaza aninin üzerinden tam 9 yil geçti.Bir sözümüz vardi ya hani,kim kimi kaybederse geride kalan,kaybedilenin mezarda mutlu olmasi adina hep mutlulugu kovalayacakti.Bunu çok denedim.Seni mutlu etmek,kendimi mutlu etmek adina herseyi yaptim.Lanet olsun olmuyor,karsima çikan herkeste senin mavis gözlerini,gamze yanaklarini,terleyen ellerini
aramaktan yoruldum.Karsimda ki güldümü benim melegim gibi gülemiyor,somurttumu senin gibi sirince dudak bükemiyor diye kaçar oldum herkesten.Bana kizma ama basaramiyorum.Bütün bunlari yasamaktansa evime gelip yatak odamin tavanina kazittigim resmini
izlemek bana bin kere daha fazla huzur veriyor.Bana geride bir resim dahi birakmamistin hatirliyor musun ? Ama ben seni tarif ederek seni cizdirdim tavanima. Yüregimdeki seni naksettirdim usta ellere.Elleri dert görmesin ayni sen gibi yapmislar. Biliyor musun melegim,burasi benim için bir aglama duvarina döndü.Hergece gelip gözyaslariyla okumak ve seni yazmak öyle huzur veriyorki
bana.Seninle tertemiz bir birlikteligimiz vardi.doyamamistik ikimizde,ama burada bu beyaz kagida seni yazarak seni yasamaya calisiyorum.Buraya bizi yazdiktan sonra o kadar çok destek geldiki inanamazsin.Bizi okumus aglamis birçogu.Onlarla dost olduk simdi.Birçogu yazdi bana,hikayenizi okudum agladim diye. Keske bende sen yanimdayken bu beyaz sayfaya ikimizin ortak
cümlelerinden olusan bir dev sevgi hikayesi yazabilseydim.Aslinda keskeler o kadar çok ki.Keske bende seninle gelebilseydim.Kizma ama çok denedim sana gelmek için beceremedim.Allaha günlerce,aylarca,hatta yillarca umutla yalvardim.Ey rahmanirahim gökkubbeyi
sen yarattin,yeryüzündeki bütün insanlari birbirine benzemeyecek sekilde sen yarattin ve herkese ayri bir hikaye yazdin kader olarak.Mucizelerle binbir insani mutlu ettin. Ne olur benim yavrumu da getir.bu senin için zor degil dedim,yaparsan yaparsin, biliyorum,
eriyorum,bende senin bir kulunum diyerek agladim yalvardim ama olmadi.Ne olur o nu getirmeyeceksen bana beni ona götür dedim,yine olmadi.Inançliydin biliyorum.Korkma isyan etmedim.Hayatta Allah’imla fikirlerim bir kere disinda hep uyustu.Sadece seni benden alirken fikirlerimiz uyusmadi,ama onun için isyan edemem.. Biliyorum cennettesin. Beni takip ettiginide biliyorum.Bana hep seninle gurur duyuyorum diyordun.Sana namus sözü,seni üzecek,senin benden utanç duymani gerektirecek tek bir hata yapmayacagim.
Sana verdigim mutluluk sözünüde tutacagim.Aslinda senin kizacagin o kadar çok sey yapmiyorum.Sigarayi birak diyordun ya hani.Birakamadim yavrum.Senden sonra dahada çogaldi.Ne yaptiysam beceremedim.Su anda elimde kalan bir tek sigaram birde bu bilgisayarim var.Ikisinide öyle seviyorum ki.Elimi ne zaman cebime atsam sigaram,kendini hiç aratmadan avucuma geliyor.Elimi ne
zaman atsam bu net bana biraz huzur vermek için hiç zorluk çikaramiyor.Ama sözüm söz,sigarayi birakmak için calisacagim yinede...Biliyor musun su anda agzimda seker yemis hissi var.sanirim senin adini andigimdan dolayi olsa gerek.Senle olmak bir baskaydi.Seni
hissetmek,sana dokunmak bir baska güzeldi.seni özlemek,hatiralarinla yasamakta bir baska güzel. Sunu bil ki bebegim mutsuz olmak icin kendimle savasmiyorum. Sinemaya gidiyorum,tiyatroya gidiyorum,sahilde dolasiyorum, aklima gelen herseyi yapiyorum.Ama tek basima yapiyorum su anda.Belki sana kavusunca bunlari yapamayacagiz ama,senin yaninda olmak mutluluklarin en güzeli degil mi zaten.Sana gelmek için gün sayiyorum. Bitanem Orada,öbür Dünya’da yine karsilasacagimizi biliyorum.Bilki ben beklenenden daha erken ölürsem ve kiyamet günü ölümümden sonra gecikirse sana kavusmak için,kabirde senin ismini böceklere ezberletecegim.Güzelligini bedenimi cürütmeye gelen çiyanlara anlatacagim.Kiyamet günü geldiginde siraat köprüsünü geçtiginde mahser meydaninda,arafat meydaninda deli divane birini görürsen bilmis ol ki o benim.Bilki orada da bu dünyada oldugu gibi seni
arayacagim.
Seni çok ama çok seviyorum gamzelim.
Nur içinde uyu...Topragin bol olsun Tek Askim !!!!!!!!...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,201 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Güzel'den serseri'ye mektup alemci 3 1,139 09-03-2008, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Gönderilmeyen Mektup BiRiciGim 0 530 02-06-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  sevgılıye yazılan küçük mektup Gulguzeliii 0 1,170 05-30-2007, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Gulguzeliii
  yarım kalmış bir mektup Gulguzeliii 0 461 05-30-2007, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 09:00 AM