:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gerçek bir olaymış.. okuyun sizde karar verin..
rock_prensesi
Başımdan geçen ilginç bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum (Birgün rüyamda beyaz saçlı bir kadın geldi bana seni oglumla evlendirecegim dedi ve gitti bende uyandım umursamadım ama daha sonra bu rüyayı defalarca üst üste görünce korkmaya ve endişelenmeye başladım her gözümü kapattıgımda o kadın geliyor ve seni oglumla evlendirecem diyor ve gidiyor ben çok korkmuştum artık anneme babama anlattım babamda benim tanıdıgım bir hoca var ona sorarım dedi tamam dedim sonra babam sormuş hocada demişti kızınla evlenmek istiyorlar demiş babam kim evlenmek istiyor kızımla demiş hocada bunların kim oldugunu sana söyleyemem söylersem beni bu gece dövmeye gelirler demiş babam bunu bana anlatınca korkum dahada arttı neler oluyordu diye soruyordum kendime sonra yine bir gece rüyama o kadın geldi seni oglumlaevlendirecem dedi yine sonra oglu geldi bak oglum budur dedi ben oglunu görünce rüyamda aglamaya başladım ve yine uyandım kalktım babama anlattım yine babamda bu böyle olmaz dedi ben yine hocaya sorayım dedi sonra hocaya söylemiş hocada kızını yanıma getir demiş neyse babamla yanına gittim eline bir kagıt aldı ve bu kagıda iyice bak ama gözünü bir yere dik ve oraya dikkatlice bak dedi bende baktım ve o beyaz saçlı kadını gördüm hoca bana dediki gördügün kadın bumu evet dedim sonra hoca kagıdı aldı eline yırttı bu kadın kimdir dedim hocada zamanı gelirse sana söyleyecem dedi ben artık çok bunalmıştım sıkılmıştım neyse günler öyle geçdi sonra dayım oglu beni istemeye gelmişlerdi beni dayım ogluyla nişanladılar sonra yine rüyamda o kadın geldi bana sen evlenemezsin sen oglumunsun dedi ve elimdeki nişan yüzügünü çıkarttı ve uyandım hemen parmagıma baktım yüzük elimdeydi neyse sakinleşmeye çalıştım ve aradan 1 ay geçti ve nişan pozuldu çünki sebebi dayım oglu yani nişanlım trafik kazasında öldü ben bu olaydan sonra sınır krızi geçirdim hastanede yattım sonra aradan 6 ay felan geçti herşey düzenine yavaş yavaş oturmaya başlamıştı ki yine o rüyalar devam etmeye başladı bende birgün gece yatagıma geldigimde rüyamda o kadının gelecegini yine biliyo ve o sözleri söyleyeceginide biliyordum ve yatagıma uzandım gözümü kapattım gel gel gel dedim oglunla evlenmeyi kabul ediyorum dedim daha fazla dayanamayacaktım çünki sonra uyudum ve o kadın geldi bana dediki senin göz perdeni kaldıracam ve bizi tam olarak göreceksin dedi elini gözlerimin üstünde gezdirdi tam o sırada uyandım babama dedimki baba ya beni öldürün yada ben artık daha fazla dayanamayacagımdedim babam noldu dedi anlattım olanları sonra babam beni cinci hocaya ***ürdü hoca bana dediki kızım sana cinlerin rüzgarı deymiş ve senle evlenmek istiyorlar sana aşık olmuş bunlar dedi üstüme dua okudu ve bana muska verdi boynunda taşı dedi daha görmezsin dedi inşallah dedim oda bundan emin ol dedi görmessin dedi tamam dedim eve geldim gece olmuştu odama gittim odam karanlıktı ışıgı açacaktım vazgeçtim direk uyuyayım dedim tam yatagıma uzandım tepemde bir bayan gördüm çok güzel bir bayandı yataktan fırlayarak kalktım bana korkma benden dedi ben boynunda taşıdıgın muskanın bekçisiyim dedi seni korumakla görevliyim dedi sonra dua felan okudum gitmedi ne yaptıysam gitmedi bana korkma benden rahatca yatagına yat uyu dedi bende ama ben senden korkuyorum dedi bana tamam ben görünmem ozaman sana dedi ve kayboldu ama ben yine korktum yatamadım odamın ışıklarını açtım öyle uyumuşum sabahsı babama anlattım o cinci hocaya söylemiş hocada şaşırmış allah allah demiş o muskada kızını korumakla görevlendirdigim cini nasıl görmüş demiş babam bilmiyorum demiş cinci hocada kızın baya yükselmiş o taraflardan demiş neyse anlamadım ama heralde iyi bişi olsa gerek sonra o bayanı herzamn görmeye başladım ama korkmuyordum artık çünki bana zarar verecek şeylerden koroyordu artık o kadınıda görmüyordum çok rahatlamıştım aradan 5 ay geçti ve ben şimdi bunları yazıyorum gayet iyiyim bunları yazarken bile o bayanı görüyorum güler yüzlü biri dost olduk onla günlerimde hep iyi geçiyor artık allaha şükür dilerimki artık öyle şeylerle karşılaşmam...
Ara
Aşksı@z
paylaşımın için teşekkür ederim prenses.
Ben böyle şeylere inananlardanım.
Ara
peri.92
ya paylasımın icin saol..ama ben suan soktayım neler gecirmissin öyle..cok etkilendim inanki..ama keske bende beni koruyan melegi görüp onla konussamm...birileriyle konusmaya cok ihitiyacım var cünküü...off off neyse canımmm yinede cok güzelldii ..
Ara
rocker_nergiz
Wauuu superdi
çok güzel bir o kadarda korkunçdur senin için
Şu anda biz okurken çok severek okuduk
ama senin o günlerin resmen hayatından
bir kaç yılını alıp gitmişdir
ama sana melek kazandırmış
çok hoş ..
Teşekkürler bu kadar özel ve güzel şeyi
bizle paylaştığın için
herkes cesaret edemez bunu paylaşmayı
Cesaretinden dolayı kutlarım seni..
Tekrar teşekkürLer..
Ara
alemci
teşekkurler......
Ara
play-54
Gerçektendi Süperdi Teşekkürler. Bu Akıntımı Yoksa Gerçektende Senin Başındanmı geçti?
Ara
casus021
demek o cin kafir cinlerden digeri müslüman cinlerdenmiş sansın varmış kardeşim ipten dönmüşsün
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Böyle şeylerin varlığına inanan biriyim bende çevremde bu tarz şeylerin bi kaç insanın başına gelen bi kaç olayına şahit oldum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  başlamadan bitti:((okuyun lütfen( sweetgirl_12 6 842 04-13-2022, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevdiğime Son Mektup (okuyun Bayilacaksiniz) chacy35 0 1,684 05-19-2008, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: chacy35
  bitmeyen aşk ( okuyun ) ask_sehidi 11 1,941 12-15-2007, Saat: 06:30 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*
  Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın... Melek06 1 2,130 06-09-2007, Saat: 03:05 PM
Son Yorum: cadım_
  Gerçek bir intihar mektubu ozgur_yasarim 9 779 04-10-2007, Saat: 02:46 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:35 AM