:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bunLAr pek ei deeL snqi ..:S
CehenneTH
[FONT=&quot]Zaman ne çıkarır ne böler. Fakat öyle bir toplar ki çarpma bile;
bunun yanında etkisiz kalır.(

[/FONT]
[FONT=&quot]üZüLMeYe DEÄžMeZ BiR __ŞeReFSiZMiŞSiN__BuNu GeÇ AnLaDıM.GöZLeRiM DoLu,YeNi BiR uFKa YeLKeN aÇTıM..

[/FONT]
[FONT=&quot]Evlilik bir kale gibidir. Dışardakiler oraya girmek için içindekilerde;
dışarı çıkmak için uğraşuırlar dururlar.

[/FONT]
[FONT=&quot]єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

[/FONT]
[FONT=&quot]Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

'
[/FONT]
[FONT=&quot] Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

[/FONT]
[FONT=&quot]Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

[/FONT]
[FONT=&quot]SiLDiKLERiM vardir bir de ! Onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

[/FONT]
[FONT=&quot]Ya gözlerin aklımda Yada aklın adımda Ya hayalin karşımda Ya sesin kulağımda Ya ben çıldırıyorum Yada çok seviyorum Yada sevmek çok güzel yada sevilen ÇOOKKK özel:[img]file:///C:/DOCUME%7E1/DREAMT%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/img]

[/FONT]
[FONT=&quot]karıncaya sormuşlar nereye gidiyorsun demişler oda sevdiğime demiş bu ayaklarla nasıl gidersin demişler olsun kavuşamasam da yoluna ölürüm demiş

[/FONT]
[FONT=&quot]вιzιм кяαℓ σℓ∂υğυмυz уєя∂є кιмѕє ∂єνℓєт кυяαмαz вιzιм ∂єνℓєт σℓ∂υğυмυz уєя∂є кιмѕє кяαℓ σℓαмαz

[/FONT]
[FONT=&quot]σℓмαѕα∂α_кσℓυмυz∂α_ѕєωgιℓιмιz_αℓєм∂є_вєℓℓι∂ιя_ şєкℓιмιz_∂єяєуσℓυ_α∂яєѕιмιz_вι_güη_ѕιzι∂є_вєкℓєяιz !!![/FONT]
[FONT=&quot]| Dünlerim yok yarınlarda !! Kör oldum ben aydınlıkta !![/FONT]
[FONT=&quot]hâyât 3.5 îlê 4 ârâsîndâdîr yâ 3.5 âtârsîn yâdâ 4 dôrtlûk yâsârsîn[/FONT]
Ara
~uqqaLa~
yoo güzeLLer sağoL (:
Ara
mor cadı@ XD
yoq jnm yinede güzeller ellerine sağlıkk!!
Ara
alemci
teşekkurler.........
Ara
CehenneTH
beendnise sefndm...
Ara
Patikli_Penguen
teşekkurler.........
Ara
d€n!z kısı
Zaman ne çıkarır ne böler. Fakat öyle bir toplar ki çarpma bile;
bunun yanında etkisiz kalır.(

tşkler cnm
sudenaz
téséeqqürLér Wink
Ara
bidely
teşekkurler..
Ara
cehennem22
Big GrinBig Gringerçekten pek güzel deilmişBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinDBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bak BunLar Taze Nickler ixD Son Noktam 8 2,102 06-28-2010, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: zerda_firarda
  bunLar'da ben'den. My_LiFe 10 2,610 12-24-2008, Saat: 10:55 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  HiçBir yerde YOK bunLar ![NickLEr ] GuLdAnEm 15 5,356 12-17-2008, Saat: 10:12 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  bakalım bunlar nasıl:D djseninim 5 1,731 01-25-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:13 PM