:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLdatıLdım
=EdOzAn=
Kusenimin arkadaşıydı...yeni tanışmıştıq ama hep cadılık yapıordum...bna söledii laflara illaki bir ters cewap weriyordum.Erkek deil mi herkese baktıı gbi zamanla bnada bakmaya başlamıştı bende ondan hoşlanmıştım... bir gece kuzenlerle sabahlamaya karar werdik yanımzdaydı o da.Uzun uzun sohbet ettik dışarda.. kolyesini aldım ondan :Smiletanışmıştıq ama bir insan bir günde nasıl tanınır...Sonraki gün kusenime benden hoşlandığını söylemiş tlf msjlaşmaya başladıq sonunda çıqtık... 6 gün boyunca hep gördüm onu hatta 2 gün kuzenmde kaldı..aynı ewdeydiq.. 7. gün diğer kusen bizi mutfakta konuşturmaya çalıştı içimizi döqmemiz için.. ama onun konuşmaya niyeti yoqtu..kuzenim bna sordu sen sewiomusun die (ben sewiodum) ewt dedim ...ona sorduun da ise bilmioyorum..sewmiyorum aşığım dedi...kuzenim mutfaqta bzi yalnız bıraktı bna sana söleyeceği war dedi ama sölemedi kuzenin sölesin dedi...yapamayacm dedi..!

...kusenimden öğrendim beni aldatıyormuş..ama bu aldatış bşka türlü bir aldatış meğer erqeqlerin hepsi aynıymış bu söze inanmazdım ama artıq gerçeq bnm için...üzülmedim çünqü onun için değmez.Ayrıldıqtan sonra beni aldatan birisi hala gözlerimin içine bakıyordu ona olan nefretim bir başkaydı..birkaç gün sonra bna yalwardı seni sewiyorum affet die ama o 2. şansı haq etmiyordu...

SaNa değmez
Ara
_AL0n3_
hadi yha :S püüf b0şwer cnm seni haketmiomş demeqqi.giden gtmştr gittiqi an btmşTr sen qideni deiL o seni kaybetmşTr !:tolga:
Ara
=EdOzAn=
doru bN zateN beNi haqedeNi buLamıorm :--/ ...amaaaaNN:tey::tey:çohqta tıN
Ara
rock_prensesi
böyle kişiler için üzülmeye değmez
Ara
TutkuM
Bir haftada sevgimi oluyor?? Nasıl tanımadan sevdiğin kanısına vardın?
İnşallah iyi tanıdığın birini seversin ...
Üzülme uzun zaman geçirmemişsin Smile
Ara
s7e7v7e7n
1. si arkadasım genelleme yapmazsan sevinirim bütün erkekler böyle derken bir kişini yaptıgını genelleme yapara herkeze yükleyemezsin..
2. si de 2 gunde kimse kimseyi sevmez ve tanıyamaz bunların hepsi zamanla olacak seyler
Ara
=EdOzAn=
özür diLerim erkekLeriN hepsi ayNı derkeN yaNıNa Not düşmei uNutmuşum bazıLarı deiLBig Grin

beNde üzüLmedim zateN ama bNa değer wereceq biriNi buLamıorm tşk herkese..
Ara
Selin :)
tatlım üzme canınıSmile 1 defa aldatılmışsan sorun ondadır eğer bırkac sefer aldatılmıssan senın sucundur !! bu yüzdennn hiçç üzme kendını... kendı değerini göstermıs işte sana
Ara
=EdOzAn=
çoq teşekkür edrim caNLarım....iLkti ewt....ama o bütüN kızLarLa zewk içiN çıkıo bu çok beLLi....
Ara
Leader
Helal olsun sana. Kimseye ikinci şansı vermeyeceksin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:00 PM