:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öndeki ayrılıgı takip et kaptan...!
ÇiLeK
llllalece9ax4rk5.jpg

Hayatın nefesleri tıkadığıvirgs.gif hüzünleri damlalara bulayıp gönül hanelerine yağdırdığı anlardayım.. Ayrılığın buramvirgs.gif buram içime işlediğivirgs.gif eksikliğinin yükünü kaldıramayan yüreğimlevirgs.gif ayrılıkların ve sevdaların başşehri vurgundayım..
Sağım olmazlarvirgs.gif solum sen... İçimde derin pişmanlıklar... Her gününvirgs.gif her saniyenin dayanılmaz azabı delip geçerken yüreğimin ceplerinivirgs.gif bir iç intiharın kanattıklarıyla çaresizliklerdeyim... Senden arta kalanları topladım... Götüreceklerim hazırda... Bir veda cümlesi kurabilmek adına bütün iç çekişlerim... Dilimvirgs.gif lâl... Çığlıklarım karabasan korkularındavirgs.gif sessiz...

Söylenecek her veda vurgusu bir vurgun... Dilime dolanan her söz bir kurşun.. bir kurşunla vurulan iki kişi... Vaktim bolvirgs.gif kapı arası cümlelerimi tüketipvirgs.gif yaşanmışlıkları da asarak suratıma yol almalıyım... İçimde senden çaldıklarımvirgs.gif geride beni bırakarak... Ayaklarıma dolanan sevdaları da görmezlikten gelmeliyim...

Geçmişin azaplarınıvirgs.gif her günü işgal edenvirgs.gif her anı dayanılmaz atfeden sevgi ve hasret yığınlarını atıp omuzlarımdanvirgs.gif yitmeliyim yine... Beklemenin dayanılmaz heyecanının yanına eklediğim vicdan azaplarını da alıp gitmeliyim... Hayat kayıp giderken avuçlarımdanvirgs.gif usumda sana dair yaşanmışlıklar kalsın diliyorum... Ve dahi gönlümde..

Hüzünlerim sana doğru... Gözlerimin pimini çekvirgs.gif yağsın her yanıma hatıralar... Bir iyi dilek daha tut hakkımda... Seni terk etmişliğimde ihtiyacım olacak dualarına..

Susma!..
Saniyelerin yıllara özendiği anlar yaşıyoruzvirgs.gif hüzünlerin yaşanmışlıkları katlettiği...
Susma!..
Bağır hadivirgs.gif haykır haksızlığımı! Hatta vur bitsin dilimin sevgi sancıları...
Yeter ki susma!..
Susuşunvirgs.gif vurgunum olur...
Ara
asi_ve_mai
her vurgun bir gözyaşı...
her gözyaşı gülümsemelere vurulmuş pranga...
her vurgun günlerce izdeiğim gökyüzünü kaplayan karanlık...
ve en kötüsü her vurgun sensiz bir sessizlik...

yüreğine sağlık hilal...
o güzel yüreğinden ve kaleminden mutluluk hiç eksik olmasın..
ömrünce arzuladığın tüm güzellikler senin ve seninle olsun...
Ara
bidely
guzel yuregıne saglık cilek

harikaydı..

tesekkurler
Ara
ÇiLeK
İkinizede sonsuz teşekürler ediyorum canlarım..
O eşsiz güzel yürelere sevgimi saygımı yolluyorum..

Sevgiyle KaLıN..
Ara
AyyüzLüm
[quote=ÇiLeK]
llllalece9ax4rk5.jpg

Susma!..
Saniyelerin yıllara özendiği anlar yaşıyoruzvirgs.gif hüzünlerin yaşanmışlıkları katlettiği...
Susma!..
Bağır hadivirgs.gif haykır haksızlığımı! Hatta vur bitsin dilimin sevgi sancıları...
Yeter ki susma!..

Susuşunvirgs.gif vurgunum olur...

CiLek harika bir paylasim tesekkürler...yüregine saglik...
Ara
TutkuM
Emeğine sağlık bitanem çok hoştu SmileSmile
Ayrılıklar olmasın güzel yüreklim...
Sevgilerimi yolluyorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 255 04-12-2022, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana Bu Ayriligi Yaşatma.. ÇiLeK 8 438 04-08-2022, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: wildfang
  İdam et bu ayrılığı history 2 402 11-29-2011, Saat: 01:32 PM
Son Yorum: history
  Ayrılığı Sen Istedin DeRiN_SeSsİzLiK 0 414 02-02-2009, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  Ayrılığı seçtinmi herşeyi götüreceksin yanında... spanish_romance 0 412 01-11-2009, Saat: 05:36 PM
Son Yorum: spanish_romance

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:48 PM