:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasağım, Doğrum, Yanlışım, Yaşayamadığımsın....
Yorgun Yürek
68zapz7kz7.jpg

Sol üst köşede hasretindir sızlayan..Beni benden alan,yakan,yıkan,yokeden..Duydunmu bu sana yazdığım satırlarda güzel bir cümle..?
Yok işte bana ne verdin ki..Fazlasını bekleme..Bir yürek nasıl dayanır yaşarken ölmeye..Söylemedimmi..
Ben seni seviyorum,ölürüm yoluna gitme diye..Duymadınmı yüreğimin sessizden haykırışLarını..
Hani o kimse duymasın diye gizlice sayıkladığı..KimSe görmesin diye yanına yaklaşamadığı..Kaçıyorum kaçmaktan..
YoruLdum artık..Kaç kaçış daha var bu yolda..?Söylemedin bana..Sevmek hani günah olamazdı..Ruhum kirlendi aşkınla..
Yapmıcaktın kader bunu bana..Beni kaçışlara mahkum etmicektin..!Bende yaşamalıydım hayatımın en güzel baharını..
Herkes gülüp eğlenirken,sızıp kalmamalıydım köşelerde..Ağlarken gelen gülümseme olmamalıydı yüzümde..
Beni yolumdan alıkoymalıydn gitme,Biterim diye..Hakkım değilmiş sanki bu sevda..Yada ben hakkımı kaybetmişim bu yolda..
Senin uğrunda gömdüğüm her aşk kan ağlıyor bağrımda..Bunu yapmcaktın bana.!

1eh29xb.jpg

Gömdükçe gömüldü dahada dibe sevda.Korktum biri bakarda görür seni ya..Sakladım sakladıkça gücüm kalmadıkça..
Ben yol yordam bilmem kaybettim kendimi..Hasret vurur yüzüme,saklayamam içim dışım bir ya..Tutamam içimde haykırılasıdır bu sevda.
Yol aldım gidiyorum kahverengi gözlerinden..İçine akmayı dilerken,okyanus oluyor bana bu ege..
Batırıyorum gemilerini içimde..Verdiğin umutları bir bir asıyorum güneşe..Kurumuyor,kurutmuyor ayaz var heryerde..
Yasak mevsimim..Koparamam benim değil bu meyveler..Aşk açtırdı dallarında ama uzanamıyorum,yasaklar bana...
Yasak mevsimim..Yaşayamam ben bu ayda..Yaşayamam ben bu aşkta.Kopkoyu mavileri tutamam avuçlarımla..Herbirisi kaybolur gider yanlızlığımda..
Yasak mevsimim...Donduruyorsun kalbimi..Üşütüyorsun ellerimi..Duramam sende daha fazla..
Kaç kaçabildiğin kadar kaçmaktan..En ötesi yüreğimdir aşkının..Dur durabildiğin kadar karşımda,seyredilebilir güzelliğini bırak bende.
Yüreğimi acıt istediğin kadar..Bilmem doyururmu seni bu döktüğüm yaşlar..Gönlüm susarmı artık,yoksa yenidenmi başlar..
Neden diye sorma sende arıyorum hatayı..Suçu yükleyecek birşeyler olmalı..

huznuncigliklari_susi.jpg

Hiç bir günah tek başına işlenmez,savunma bana aşkı..
Sana ben içimde aşklar büyüttüm,sana ben gönlümde sözler büttüm...Onlar kocaman olup aştı beni..
Onlar bitmedikçe bitirdi beni..
Hayır sakın benide haklı görme..Ben haksızlığa hazırım seninle..Ta kendisiyim haksızlığın.Sen yinede hor görme o bir türlü inanmadığını söylediğin aşkı..
Anlamsız gelir sana bilirim..Her gördüğün güzel,güzeldir gözlerinde..Bilemezsin değilmi o sözler neler getirir gönlüme..?
Sen aşık ettin beni kendine..Bu aşkı yaşayamayacağımızı bilsende..
Savunmasızdım..Açıktı kapılarım..Sorgusuz sualsiz girdin içime..
Şimdi kessemde bir damla sen akmaz içimden..Büsbütün oldum seninle..

[b]6a8227052d3dbd2298b79a5f4828bab5.gif[/b]

Yasağım,doğrum,yanlışım,yaşayamadığımsın...
Tüm bunlara rağmen sevdamsın...
Yasak mevsimim yaşanılmazımsın...
Hakkımsın ama haksızsın...

Tüm [SIZE=1]hücreLerime sen yazıLmıştın yar.[/SIZE]
ÇoğaLıyordun..
Bu [SIZE=1]çoğaLışı durdurmak için yavaş yavaş öLdürüyordum kendimi.[/SIZE]

Sonra..

Sonrası [SIZE=1]mı? [/SIZE]
AkLıma [SIZE=1]her düşüşünde seninLe birLikte yeni hücreLer doğurdu bedenim.[/SIZE]

[SIZE=1]ÖLüm gecikti, sen çoğaLdın, ben varoLuşa tutundum..[/SIZE]
Yine, yeniden [SIZE=1]seni çizdim vücudumun her karesine![/SIZE]
Ara
Yorgun Yürek
BeN SeNi GiZLi SeVDiM...

Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulamayacağımı sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı...
Ben seni, hep uzak sevdim,... Sessiz, sakin, benden uzaklaşma diye usulca sevdim... Her nefesim senindi... Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım... Ama sana ne sesimi, ne nefesimi duyuramadım... Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese... Bir sana teğet geçti... Öğrenemedin... Söyleyemedim...

BeN SeNi GiZLi SeVDiM...

Her kalemin ucuna düşen harf sendin... Her dilimin ucuna gelen kelime sendin... Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm... Sen bilmedin, ben söyleyemedim...
Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi... Her gelişin bahar, her dokunuşun yazdı bana... Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda... Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı sen diye geçirdim... Bütün güzelliklerini sana büyütüm... Sen bilmedin, ben söyleyemedim...

BeN SeNi GiZLi SeVDiM...

Aşkın... En güzeli, belkide en büyüğü sanaydı... Gizli gizli yanardı yüreğimde... Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü, giz'i hepsinden büyüktü... Gösteremedim... Nasıl beni yakıp, erittiğini bilemedin... Oysa sen buz gibiydin... Yine de gelmedin... Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli... Sen bilmedin, ben söyleyemedim...

BeN SeNi GiZLi SeVDiM...

Her şarkıya seni koydum, her şarkıyı sana yakışırdım... Sen varsın diye söyledim hepsini ama sana duyuramadım...
Hep benimle olduğunu hiç bilmedin. Hayalinle yatar, hayalinle kalkardım anlamadın. Anlamadığın, hissetmediğin için dokunamazdım sana, duvarların öyle kalındı ki, yapamadım...

BeN SeNi GiZLi SeVDiM...

Hayallerimdin işte sen, bütün düşlerimdin...
İyiye, kötüye akan her damla yaş sanaydı, sensiz olmazdı...
Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı, söndüremezdim...
Ama sen hiç birini bilmedin,
Ben de Söyleyemedim...
Ara
DarkLady
Yorgun Yürek bu gece çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsun... Emeğine sağlık.... Buda Çok güzeldi....
Ara
Yorgun Yürek
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorgun Yürek bu gece çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsun... Emeğine sağlık.... Buda Çok güzeldi....
Çok teşekkür ederim canım okuyupta beğendiğin için SmileSmile
Ara
ÇiLeK
İki paylaşımda birbirinden güzeldi yorgun yüregim..
O güzelim yüregine dert ugramasın...mutluluklar senle olsun esram....

Sevgilerimle...

Görememek nasıl bir şeydi?

"Dokunduğun herşeyin neye benzediğinivirgs.gif rengini bilememekvirgs.gif duyduğun seslerin sahibini süzememek ve en kötüsü de sevdiğin onlarca kişiyi görememek.."

Senvirgs.gif gözlerinle sevemedin hiç kimseyi!

Doğduğun dün gibi(!) kundakta kamaştırıyor gülüşün gözleri...
Gün geçtikçe büyüyorsunvirgs.gif ama dünyan ufacık...
Yan apartmanında ki arkadaşınlavirgs.gif aynı okulun merdivenlerini tırmanamıyorsun..
Bahçede ki ceviz ağacının dallarından asla düşmedin sen!
İlk aşkının gözlerine doya doya bakamadın..
Hatta senvirgs.gif sokak lambasının altında sevişen kedileri de göremiyorsun..

"Hiç birimiz gibi aydınlık değil dünyanvirgs.gif ben ne kadar karartmaya çalışıyorsamvirgs.gif sende o kadar aydınlatmaya çabalıyorsun!"

"Seni gördükçe..

Seni yaşadıkça..

Senden haberim oldukça..

Ben kendi karanlık aydınlığımdan nefret ediyorumvirgs.gif biliyor musun?"

Affet(!) olamadım senin gibi...
- Bir daha gördüğündevirgs.gif yüzümü hatırlamayacak kadar karanlıktı güneşin!

(Arkandan kalabalığa karışıpvirgs.gif kayboldum sanmavirgs.gif düşme diye dakikalarca izledim)..
Göreceklerini görmüş biri olarak içimden..
- "Gözlerimi de al"virgs.gif diyebildim..

"Asla karşılaşmayacaksın benimle...
Çünkü sen tanımazsın beni...
Ben ise utanırım gözlerinden..."

Ara
Yorgun Yürek
Hilalim canım benim çok güzel eşliğin teşekkürler harikasın ...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yasağım,Doğrum,Yanlışım,Yaşayamadığımsın...Yasak Mevsimim Yaşanılmazımsın ÇiLeK 4 317 07-16-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:51 PM