:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Askerime Mektup
YazGeceSi
resim1at0.jpg

Bu sana iLk ama son mektubum değil bak askere gitmeden yazdım biLe ilk mektubumu

Bugün son görüşümdü seni Son kez baktım gözlerine ve sımsıkı son kez sarıldım sana.... Şimdi kızarsın son deme diye ama ne yapayım gidiyorsun benden uzaklara kim bilir ne zaman göreceğim seni ....

Ben en çok gözlerini özleyeceğim senin... NEden mi GözLerinde ben Cenneti buLmuştum...Şimdi cehennemde gibi olacağım sensiz agla.gif agla.gif

AsLında geri geleceksin ama ne yapayım ben seni yanımdayken bile özlerken kim bilir kilometrelerce uzaktayken nasıl özlerim bilemiyorum...

Sensiz ne yaparım dediğimde ne yapacaksın oturup o güzel yazılarınla bana mektup yazarsın ve her hafta bir mektup yollarsın diyorsun... Sen gidince acaba içimden gelecek mi yazı yazmak.. Hani sen her zaman dersin ya yazılarında Yazı yazana değil ona o duyguları yaşatıp yazdırana bak diye işte benim yazılarımı yazma sebebimdi seni o gözlerin hergün o gözleri görüp yazılarımı yazıyorum .... Ama artık o gözleri uzun zaman göremiyeceğim.....

Askerim Dikkat et kendine Oralarda Üşütüp hasta OLma OLur mu ? öyle yemekleri beğenmemizlik yapıp yememezlik etme.. Sonra hasta OLursun bende burda hasta OLurum...
Yanında giderken fotoğraflarımızı götüreceğini diyorsun geceleri onlara bakıp sakın ağlama bak sen ağlarsan benim gözlerimden de yaşlar dinmez....

Ben kendime iyi bakacam söz ben seni bekliyceğim Merak etme hasta falanda olmam Sana hergün yazacağım Ve herhafta gelecek mektupların...

Son satırlarım sana şimdilik Kendine çok iyi bak Seni çok özleyeceğim Cennet GözLümm... GözLerim gözlerine bakarken ışıldayan ve sevgiyle çarpan yüreğim Hep seninLe Bunu sakın Unutma

yazan: Yasemin
Ara
ÐŽeşaren
Cok içten yazılmış, güzel bir Mektup ..

Yüreğinden sevgi eksik olmasın Canım

Sevgiyle .. : )
Ara
YazGeceSi
Canım beğenmene sevindim

ah o mektubu okuyanı çok seviyorum
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Allah kısa zamanda kavuştursun askerini yalnız bırakma buna eminim çok ihtiyacı vardır ..
Ara
kaslisalih
Allah sabır versin. gittiği gibi gelmeyi nasip etsin inşallah. çok güzel omus şiiirin
Ara
Patikli_Penguen
inş ayrılmamışsınızdır.......
Ara
ZencefiL
Sad ooooooooooooof offff ne güzel yazmışş kıyamamm..
Ara
Patikli_Penguen
belki evlenmişlerdir Smile
Ara
ZencefiL
insallahhh 4 sene olmuş vaoovv Smile
Ara
Patikli_Penguen
ewet Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum