:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
£mo =)
rocker_nergiz
sunshine.x Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deme oLe onlari kucuk dusuruyorsun...
nedense onlari oyle yapan insanlar zaten...
farkli olduklari ve giyim tarzlarini sevdigim icin bayiliyorum onlara!!!

Farklımı..? sen galiba hayatında ilk defa burda görüyorsun emoları farklımı geldi bunlarmı farklı geldi..?. Acıyorum sanada o zaman onları farklı bulduğun için.
İnsanların farkı dış görünüşde değil iç görünüşdedir ama kendilerini farklı olmadıkları halde giyimleriyle farklı hale getirmeyi isteyen bu Emo-lara kıscası geri zekalı diyoruz..
Öğrenmen gereken çok şey var senin..
.
Ara
blue_belial
Bunları gordukce kızlara ılgım azalıyo vallahı. bırının tuvaletını yapmasını ızlemek kadar tıksındırıcı bısıy.

bunlar sozde baska bı hayat suruyolar akıllarınca. para elbıse vs onlar ıcın onemsız.
mutlu oldukları sey kasvet ve kedermiş.

babaları harclıklarını bı kessınde gorelım bakalım. kuafore gıdecek parayı nerden bulacaklar.
o zaman gorurum kasvetten kederden ne kadar hoslandıklarını.
2 saat aç kalsalar hungur hungur aglarlar.
madem sevıyosun o kadar kasveti kederi. kes bogazını. sende kurtul bızden, bızde kurtulalım senden..

neyse ya agzımın ayarı kacıcak yıne susım ben Big Grin
Ara
PesmisT GirL
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:babaları harclıklarını bı kessınde gorelım bakalım. kuafore gıdecek parayı nerden bulacaklar.
o zaman gorurum kasvetten kederden ne kadar hoslandıklarını.

:yikildim:
Ara
deli-kı@z
arkadaşlar bız sevmıyor olabılırız........ ama sevenlerde var herkes fıkrınde özgurdur..... gıyımındede...ınancındada.........
Ara
rocker_nergiz
deli-kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar bız sevmıyor olabılırız........ ama sevenlerde var herkes fıkrınde özgurdur..... gıyımındede...ınancındada.........

Arkadaşım saçma sapan insalara insanda denmez yaratıklara saygı gösterilmez saygıyı hakkedenler vardır ama onlar bunlar değil..

Emolar: Ergenlik çağında kendini kanıtlayamamış, her an intihar etme psikolojisinde olan, kendini insanlardan farklı bir sınıfa sokmaya çalışan, ortam yapma faaliyeti icinde olan varlıklardır...

Bunlaramı saygı duyacağız bunların bir fikri yok bir inacıda yok..
Fikrinde özgür olma konusunu bence otur bir kez daha düşün derim..
Ara
kanatsı@z_meleq

Emolar: Ergenlik çağında kendini kanıtlayamamış, her an intihar etme psikolojisinde olan, kendini insanlardan farklı bir sınıfa sokmaya çalışan, ortam yapma faaliyeti icinde olan varlıklardır...

:yikildim:çok güseldi valla çok hoşuma gitii :yikildim:çok haklsıınWink
Ara
cashfiest
bu emolar yani memolar alem yaratıklar!? herkeze yakışırda bizim türklere yakışmaz birtek!?
Ara
rocker_nergiz
cashfiest Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu emolar yani memolar alem yaratıklar!? herkeze yakışırda bizim türklere yakışmaz birtek!?

Türklere yakışmaz ne demek yahu..? millyetcilik ön pilana çıkmış burda.
Alakasız Emo-nunun ne olduğunu bilmiyorsun sanırım sadece giyimleri yada saçları değil saçma sapan iç dünyaları var onların bence önce araştır.
Türk yada yabancı fark etmez herkes özene bilinir yukarıda da söylediğim gibi >>
Budur ve Türk yada başka milleten biri hepsi bu piskoloji içine girebilir..

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:21 AM