:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asjunk daa xD xP
CehenneTH
[FONT=&quot]Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir

[/FONT]
[FONT=&quot]Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

[/FONT]
[FONT=&quot]birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

[/FONT]
[FONT=&quot]Bir güzel söz istersin!! “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok..

kArAnLıK hApSeDiYoR bEnİ,gÖrEbİlDiÄžiM tEk ŞeY,mUtLaK dEhŞeT,yAşAyAmIyOrUm,ÖlEmİyOrUm,KıSıLı KaLdIm KeNdİ iÇiMdE,kEsİp Al HaYtıMı

[/FONT]
[FONT=&quot]senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

[/FONT]
[FONT=&quot]Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

[/FONT]
[FONT=&quot]İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada Çıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!''

[/FONT]
[FONT=&quot]yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

[/FONT]
[FONT=&quot]güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

[/FONT]
[FONT=&quot]Şimdi daha iyi anlıyorum nefes değilmiş yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...

[/FONT]
[FONT=&quot]Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azraili beklemezdim

[/FONT]
[FONT=&quot]DeÄžiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA [/FONT]
[FONT=&quot]BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

[/FONT]
[FONT=&quot]Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞÃ¢r$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ !

[/FONT]
[FONT=&quot]aşk o kadar çok şey ifade eder ki bazen bir insanın hayatını bazende bir insanın hayatına girdiği andan itibarenki tüm zamanı

[/FONT]
[FONT=&quot]geri dönüp baktığında sadece güzel anılar geleceğinde de koskoca bir boşluk

[/FONT]
[FONT=&quot]sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

[/FONT]
[FONT=&quot]'''ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm'''!!!....''''öLümüne SevmİŞTimm'''' diecek oLurdum...

[/FONT]
[FONT=&quot]Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz...!!!!!

[/FONT]
[FONT=&quot]...GüZeL gÜLüşLeRiMi ÇaLdıLaR ANn££eee...

[/FONT]
[FONT=&quot]yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

[/FONT]
[FONT=&quot]BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıÄžıM BiR MaSaLdI.YiNe KeNdİmM DiNlEdİmM

[/FONT]
[FONT=&quot]dostum zaman silmiş benim gözümden akan yaşları,Vakitsiz düştüğüm o erken aşkları,Canım çekmiyor artık o eski suçları,Kara kışa direnen bahardan korkar mı?

[/FONT]
[FONT=&quot]senin hüznün benim mutluluğum olacaksa sözler basladıgımız yerde duracaksa.. kalp verdıklerının hesabını tutacaksa yok istemem sakın sevme beni...

[/FONT]
[FONT=&quot]*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…!

:kucak:

[/FONT]
Ara
cehennem22
Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...
teşekürler oratgımBig Grin
Ara
nry8
güzelmiş,teşekkürler...
Ara
Patikli_Penguen
teşekürler Smile
Ara
neşe neşe neşe
Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

bnde bunu çok beğendimmm...
Ara
kı@ymı@k=)
asjunk ne yaa
Ara
'RapperLadys
Bari şurda doğru düzgün konuşun şu TÜRKçE'yi..
Harbi sinir olmaya başladım..
Ara
d€n!z kısı
KuşKum YoKTu Béni BıRaKıp GiDeCeqinDen..!!

güselmiş tşkler Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:45 PM