:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aurelio'nun F.Bahçe ile işi bitti!
chuLsuzz péri!
Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"TFF tarafından 22.08.2008 tarihinde kulübümüze tebliğ edilen, FIFA Futbolcu Statüsü Komitesinin Tek Hakimi tarafından 15.08.2008 tarihinde alınan karar ile Mehmet Aurelio'nun Real Betis takımına kayıt edilmesine ilişkin olarak, İspanyol Futbol Federasyonu yetkilendirilmiş ve bu şekilde futbolcu ile kulübümüz arasındaki istihdam ilişkisi sona ermiştir. İstihdam ilişkisinin bu şekilde sonlandırılmasına ilişkin muhtemel tazminat talepleri bilahare karara bağlanacaktır.
Kulübümüz, futbolcumuza geçmiş hizmetleri sebebiyle teşekkür etmiştir. Artık arkaya bakmadan ileriye yürümek gerekmektedir. Yüzyıllık kulübümüz, ayrılan tüm futbolcularının yerini yeni futbolcular ile doldurmuş ve tarihi başarıları yenilenen kadroları ile elde etmiştir. Değişmeyen tek şey, Fenerbahçe Spor Kulübü ve onun yüksek idealleridir. Mevcut kadromuz ile yola devam edilecek, kadro yenilemesi teknik ekibin istekleri doğrultusunda yapılacaktır. 2008-2009 futbol sezonunda mücadele edecek kadromuzun, kulübümüzün yüksek beklentilerini karşılayabileceğinden en ufak bir şüphemiz yoktur. Kadromuz, hedeflenen başarılara ulaşabilecek güç ve tecrübeye sahiptir.
Fenerbahçe Spor Kulübü"

"ben ç0ok üzüLdüm ynİ:S"
Ara
nry8
ya bu fenerbahçe ne yapmaya çalışıyo:S???
aurelio gibi bi oyuncuyu gönderdi...son zaManlarda ne yapacağını şaşırdı...
Ara
chuLsuzz péri!
bencede ç0ok saçma seyLer yapı0
Ara
nry8
yönetimin ne yaptığı belirsiz,sonumuz hayır olsun..takımsız kalmayalım:yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
:yikildim::yikildim:bencede..
Ara
nry8
ortalıkta takımsız diye dolaşırz artıkTongue
Ara
chuLsuzz péri!
ynİ maL maL kişiLeri aLı0Lar 0yuncu die takıma:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  F.Bahçe yine yaptı yapacağını: 2-2 Ñ•qρα кJмя 3 297 04-14-2022, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: wildfang
  F.Bahçe ikramı elinin tersiyle itti!.. Ñ•qρα кJмя 3 304 04-13-2022, Saat: 04:17 PM
  F.Bahçe ile Antalya 26. randevuda!.. Ñ•qρα кJмя 1 287 04-13-2022, Saat: 02:06 PM
  F.Bahçe'ye 5 özel tim! Ñ•qρα кJмя 54 1,624 04-13-2022, Saat: 02:43 AM
  F.Bahçe’ye öyle A.Gücü’ne böyle ! Ñ•qρα кJмя 5 347 04-12-2022, Saat: 09:35 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 04:47 PM