:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bahari Get?r Bana Sevd???m...
kayıp_gölgeler
Og?n hava ya?murluydu, kendimden emin atarken ad?mlar?m? gelece?e do?ru senin varl???ndan habersizdim.Nerden bilebilirdim ki beni benden alaca??n?? O g?n g?ky?z?n?n asl?nda benim i?in a?lad???n? nerden bilebilirdim?

Varl???nla doldurunca hayat?m? son 1,5 senedir k??? ya??yor hayallerim ve umutlar?m,bana;” sana bahar? verece?im” dedin “bekle” dedin,ben hep bekledim bana bahar? getirmeni yaz? getirmeni, ?s?nmak istedim nefesimle ama ben hep ???d?m sensiz, ne s?cak nefesin vard? yan?mda ne de ate? sa?an g?zlerin, kar ya??yor umutlar?ma, bahar gelmiyor bir t?rl? ve sen bana art?k bahar? getiremem sana diyorsun. Ben ka?mak, ???d???m g?zlerini, ellerini, nefesini terk etmek istiyorum ama i?imi ?s?tan sevgin a?k?n hep engel oluyor bana.

Bahar?m sensin a?k?m, sensiz bahar? ben neyleyim? Bahar? getiremediysen bile bana getirmesin zaten bir ba?kas? da, vars?n ???s?n ellerim,g?zlerim y?re?imde s?cac?k sevgin var ya yeter bana, ?m?r boyu ya?ar?m so?u?unda yeter ki senin de y?re?in ?s?ns?n benim a?k?mla.
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...
kayıp_gölgeler
Smile te?ekk?rler
Ara
ROSE
yüreğine sağlık arkadaşımmm teşekkürler SmileSmile
Ara
kayıp_gölgeler
rica ederim ben te?ekk?r ederim Smile
Ara
p£r!k!z!
tşkr yüreğine sağlık kardeşimm Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k ? Anlat Bana ... !!! Firari Fırtına 3 508 04-07-2022, Saat: 07:48 AM
Son Yorum: wildfang
  ...sen Ben?m Sevd???m Tek Kadinim... in_love_girl 8 499 04-04-2022, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: wildfang
  Bana aşkın ‘’bomboş kırık dökük bir çerçevede asılı kalmak oldugunu’’öğrettin SeRDİD 0 646 03-24-2010, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: SeRDİD
  bana düşmez kal demek acemhe 2 470 12-27-2009, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: acemhe
  gece BANA ben SANA ağladım... ●KΛЯΛMΣL● 0 643 08-30-2009, Saat: 01:15 PM
Son Yorum: ●KΛЯΛMΣL●

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:55 AM