:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen benim düşünce suçumsun
ÇiLeK
Kurşuna dizilmiş yanlarımı gecenin günahkar sesine asarak aşka beraat sunuyorum. Dilsiz karanlıkların ucubeliğinde düşüyorum hayat hattındanvirgs.gif vurgunluğun satır aralarına. Derme-çatma bir hayatın gönüllü yeniğiyim. Eylül bulaşığı saçlarımda ebabil kuşları... Düş vardiyalarımdavirgs.gif ele avuca sığmaz kabuslar... Susarken kentin gözleri elemli üşümüşlüklerdevirgs.gif ben lacivert kanıyorum yıldızların koynunda. Sen bilmiyorsun...

Ben Aşk gözlü deli... RÜZGAR... Sensizlikten üşüyen ellerimi en kızıl acılara batırırken acımadanvirgs.gif nefes nefese yanıyorum. Yalan yokvirgs.gif acımda yanıyor. Kırgın ve kötürüm kahkahalar kadar açmazda umutlarım... Yüzümün düştüğü yerde katlediyorum dokuz'a denk düşen tekmil baharları. Kendimden büyük sözcüklerle kanıyorum sensizliğin alfabesinde. Mor defterlere düşüyorumvirgs.gif kefenlere gizlediğim tebessüm kırıklarını. Suretimde cellatlardan kalan yarım bir ölüm... Ey Aşk! Melekler beni çağırıyor. Ağrılı sancılarla dokunupta kirpiklerinevirgs.gif ağlama. Ölümümden ben sorumluyum...

Eyvah bir nakarattan yatıştırılamayan cümleler alırken güncemevirgs.gif dilimdeki yaralı hecelerde vuruyorum esişimi. İsimle ateş arasındakinden vazgeçmişken benvirgs.gif zevalin ötesinde gözlerim. Sevdiğim! Başa sardım ömrümüvirgs.gif yeniden ölmek için. Oysa elden düşme bir ağlayış değildivirgs.gif içimin karanlık koridorlarında oyalanan yalnızlık... Bilirimvirgs.gif sen beni yaralarımdan tanırsın en çok. Ve bilirsin ki sevdiğimvirgs.gif hiçbir ayrılık ödeyemez bu aşkın bedelini. Dört duvar hayata sığmaz bu kent soylu aşk. Ömrüm! Saçlarında boğ beni. Gülüşlerimiz buz tutmasın dudaklarındavirgs.gif kan dilli bir keder üstü. Ağlama bizi yedi iklimin berisindevirgs.gif ay düşünce denize...

Şiirlerimden başlamışken beni silmeyevirgs.gif göğün yakınındaki sana nefti yakalanmalar ayakta hala. Nefesi çatlayan sürgün bir akşamsa sensizlik; bedeli ömür olan altı susuştur aşk. Yeşil gözlüm ey! Hüznümden başla enkazımı taşlamaya. İpe götür bu sicilli suretsizliği. Kır zincirlerimi! Sana azatlığımı esirgeme benden. Ama şimdi ölsemvirgs.gif beş para eder mi denenmemiş intiharlarım? İstanbul kadar ağlasamvirgs.gif kafi gelir mi suçüstü suskunluğuna? Ey Aşk! ''Sen bende cennet. Cinnete en yakın...'' Geldim Molla Cünun'un delilik kapısına. Ateşimde ateşlerde. KURTARMA!..

Bütün dönüş biletlerini yaktım aşkın. Yüreğimin zifiriliğinde kayıpsada rüyalar şimdivirgs.gif Mecnunluğuma senden özge Leyla Çölü bulamam. İsmim isminle bilinir. Bense sana ancak önsöz. Çatırdasın gökkubbe. Kahrolsunvirgs.gif yatağını üşüten ırmak. Paralansınvirgs.gif kitabesi dikilmeyen şaibeli aşklar. Kendinden habersiz ıslansın mağrur yağmurlarvirgs.gif ben esişime sığabileceksem eğer!..

Sevdiğim! Sabahavirgs.gif kan kırmızı tan yerine ve aşka andolsun ki; benim bildiğim tek benvirgs.gif sensin. Hoş geldin yokluğunun varlığına. Hoş geldinvirgs.gif ateşimin gül yüzü...
alıntıdır
Ara
ÇiLeK
Her geceye bir haykırış sığdırdım.Her sabaha da bir umut.Ne olur ne olmaz diye mutluluklarımı yanıma aldım.Bende kalan son parçalarım yapboz misali tamamlanmayı bekliyorlar.Ne çare ki acılarıma bunlar bir bütün olmuyor.Hüzün karası gözlerin benliğime işlemiş senden bana hep bir haber getiriyorlarvirgs.gif ağlayıp duran bi çare kalbime.Seni sensiz yaşamak gerçekten çok zormuş anladım..Dayanmaya çalışıyorum sana delicesine koşup sarılmak isteyen kollarıma..

Gitme dedimvirgs.gif duymak istemezcesine kapattın kulaklarını benden gelecek her sese.Susma dedimvirgs.gif kilit vurdun diline .Seni seviyorumvirgs.gifkalbimde ölümüme kadar seni taşıyacağım dedimvirgs.gifgözlerime baktın iki damla gözyaşındı beni benden alanvirgs.gifbir bakışındı beni anlayan.Gözlerinde gördüm gitmek istemiyorum ama gitmem gerekiyor diyordun bana.Bırak hayalini hep yaşatayım içimde.Bugünlerde dertliyim.Kalemimden sözcüklerime zehir damlıyor.Aslında hepsi yalanvirgs.gif sana sitem edip kendimi avutuyorum.Bak her sözümde sevgim var sevgin var sen varsın acılarım var.Seni seven bu deli aşık yüreğim her sancında kanıyor kanıyor..Ne yaparım ne yapacağım?Gözü yaşlı yollarına bakmaktanvirgs.gifbıkmadan usanmadan seni bekliyorum.Ve beklemeyede devam edeceğim.Unutmayı başaramayan bi kalbe sahibim.Ne yapayım anla seni çok sevdim hemde çok.Yüreğime düşen ılık yaz yağmurum!Acılarını kefen yapar boynuma asardımda seni mutsuz bırakmazdım.Sen benim ilk sevdiğim.Böyle seviyorum seni..

Seversin gülleri bilirim..
Gül ekerim sevda bahçemde senin olan dünyama.Bilirsin bu şarkıyı;
Gülü susuz seni aşksız bırakmam!

Yine gecelerime gelmiş senin hayalin.Uyuyamam ki SENSİZ..!
Ara
DarkLady
Sevdiğim! Sabahavirgs.gif kan kırmızı tan yerine ve aşka andolsun ki; benim bildiğim tek benvirgs.gif sensin. Hoş geldin yokluğunun varlığına. Hoş geldinvirgs.gif ateşimin gül yüzü...

Ne yapayım anla seni çok sevdim hemde çok.Yüreğime düşen ılık yaz yağmurum!Acılarını kefen yapar boynuma asardımda seni mutsuz bırakmazdım.Sen benim ilk sevdiğim.Böyle seviyorum seni..

Çok hoş sözler... Gönlün dert görmesin ÇiLeK.... Emeğine sağlık...

Ara
ÇiLeK
Sagol canım benim..
Rabbim herşeyi gönlüne göre versin..

Sevgilerimle..
Ara
DarkLady
Aminnnnn Smile
Hepimizin dilekleri kabul olsun...
Ara
ÐŽeşaren
Harikasın Biriciğim Smile

Güzelim yüreğin dert görmesin
Ara
ÐŽeşaren
Maviliğin;
Ziyasını,gömdüğünde gözlerime,
Kara göğü,urgan urgan,
Bağladım hasretine.
Gece vakti,eşlik etsem,
Şarkısına ayazların,
Duyulur mu? bin rad ile,
Kulağına çığlıklarım.
Gittiğin gün kuraklaştı,
Yüreğimde bin sefa,
Bitsin artık bu hasret,
Yağmurlarla gel bana...

Şimdi;
Hicretim oldu soluğun,
Esrarında yokluğunun,
Bıçak oldu,kan oldu...
Hiç sarılmadı yaralarım,
Bir tarafı hep kabardı,
Toyluğunda korkuların.
Kaç kere söyledim,
Çığ yangınıdır, sevgin,
Zehirli baldır ayrılığa özlemin...
Gecenin;
Katmerli karanlığında,
Bak bulut bulut gözlerim.
Tadı değdi kursağıma,
Hiç bitmiyor, ayrılığa sebebim.
Uzattım;
Ellerimi yırtmak için gökyüzünü,
Bir türlü doyuramadım,
Yüreğimdeki hüznü...

Artık vakit tamam ,
Diye; gelsem sana,
Açsam ellerimi dua dua yokluğuna,
Ne olur,
Kuraklığın kavurdu gönülleri,
Bir çöl yangınındayım, sevgili,
Yağmurlarla gel bana...
Önce;
Bir berk ile gözlerime fer olasın,
Sonra;
Radlarınla tütsüleri yakasın,
Ben, gözlerimin en üryan yamacında,
Hala;
Seni bekliyor olacağım...
Önce, bir damlan dokunsun saçlarıma,
Ardından bir tane daha,
Sonra...
Sonrası..., malum sevgili,
Kaç damla keser ki
Aşkına susayan şu yüreği...

Görmez misin?...
Kırık dökük gönül sarayımın otağı,
Ne ettimse olmadı.
Avlayamadım ayrılığın aslanını.
Vuslatın kar eder mi hücrelerime?
Bak;
Kerbeladır,hasretin,
Her zerrem Hüseyin.
Vakit seslenme vaktidir,
Ve işte en hüzzam sesim.
Rüzgarların sırtına binip te gel,
Ulaşsın sana nefesim.
Yok yok,
Dayanılacak an değil bu bana
Artık dayanamıyorum...
Yağmurlarla,
Yağmurlarla gel bana.
Ara
asi_ve_mai
o kadr güzel paylaşımlar olmuş ki...
ikinize de sonsuz teşekkürler....
varlığınızın insanlara olduğu gibi sizlere de mutluluk vermesi dileklerimle...
Ara
nry8
teşekkürler..
çok güzell...
Ara
AyyüzLüm
[quote=ÇiLeK]

yüregine sagLik CiLek....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 323 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 609 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 873 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 357 04-08-2022, Saat: 01:28 AM